Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Podczas Wymijania


jimmy

Rekomendowane odpowiedzi

calkiem możliwe ze wkreca! Choc jesli nie to koles jest dobry.Znam pare osób takiego typu którzy piszą byle by tylko napisac,zaistniec na chwile a nie zdaja sobie sprawy ze wystawiaja sie na posmiewisko co mozna bylo zauwazyc po komentarzach.Chlopa nie znam wiec nie mam zamiaru go oceniac ale jesli pisal szczerze to musi byc mocno zluzowanypozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Śmiejcie się !! Ja doskonale rozumiem jimmy'ego nie raz potargałem kalesony i pamiętam jak to sie kończyło mama raz mi zabroniła oglądać dobranocki przez tydzień !! Tata powiedział ze nie kupi mi obarzanka na odpuście i gumy turbo !!to nie takie łehehe jak wam sie wydaje jimmy - jestem z Tobą !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klik klik Enter jestem w sieci.Czuje się tu panem życia i śmierci.mogę siać postrach jak koza nostra,A co ważne - nikt mnie nie rozpozna.Puszczam posta, gratka będzie ostrazaraz znajdę jakiegoś ofiarnego kozła.Klik klik,Kilkoma slowami: znowu troll, znowu prowokacja :>A ten song moze i glupi ale idealnie oddaje to co sie dzieje obecnie tutaj i nie tylko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo matko, ale się uśmiałem... choć nie powinienem i przepraszam:p ale tych kaleson to mi naprawdę szkoda... dobrze, że kumplowi kalesony się nie zdarły jedynie skóra :-) ale to nic bez skóry przeżyje, a bez kaleson było by mu zimno w zimowe wieczory...Co do dzwonka to też miałem i nawet mam gdzieś jak coś możesz odkupić mi się już nie przyda bo myśleę o domofonie... dzwonki to przeżytek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i tak mam smieszniejsza historie jak mielismy z kumplem wypadek (*szlifa) w sierpniu, na mojej XX, wstaje z drogi, podbijam do kumpla, pytam co mu jest a on ze dupsko ma zdarte chyba, to ja bez wahania mowie pokaz! ...nikt nie zatrzymal sie zapytac czy udzielic pomocy, wiecie dlaczego? ...a wy byscie sie zatrymali na widok dwuch facetow w kominiarkach z ktorych jeden ma opuszczone galoty do kostek a drugi gapi mu sie na tylek?? ;) istotnie kumpel na dupie wyprzedzil chyba ze dwa auta, na pogotowiu pielegniarka tez miala poczucie humoru kazac mu USIASC w poczekalni i zaczekac swoja droga to szkoda ze nie mialem kalesonow to bym moze mial mniej blizn na nogach dzisiaj. troche bardziej serio to pijany kierowca puszki w nas wycelowal, a co do kurtki to juz tylko skora albo buzer, bo nowa "szmata" z RICHY poszla w strzepy jak wata i tez skora od miesa mi odlazla ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.