Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Makabryczny Wypadek W Sosnowcu


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wieczny odpoczynek... [*], kondolencje dla rodziny. Dużo siły.Koniec tego roku to prawdziwe pasmo nieszczęść. Ciągle nowe tragiczne wiadomości. Dwa tygodnie temu zginał mój kumpel z pracy - olimpijczyk z Sydney, później Borysek z forum, teraz kolejny motonita...Kiedy to się skończy.R.I.P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem jeszcze na spokojnie zobaczyć ślady shimmy które opisał Pan Piotr Dudek. Deszcz nie padał od tego czasu, jezdnia o tej porze ładnie oświetlona ale nic a nic nie widać żadnych śladów shimmowanego motocykla. Zaczepili mnie wędkarze z pytaniem czego szukam... ? no i tak rozpoczęła się rozmowa. Mówili, że siedzieli od rana na rybach i słyszeli to. Fakt faktem jest to skutek nieudanego lądowania z gumy przy sporej prędkości i pewnie złomiarze jutro wszystko wyzbierają, ale nie w tym rzecz. Mariusz po wypadku jeszcze żył, ktoś go próbował reanimować, a on w szoku prosił by go ratować. Z relacji wędkarzy pierwsza karetka która przyjechała nie była wyposażona w sprzęt by mu pomóc więc czekali na drugą już ponoć z odpowiednim wyposażeniem no ale... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o tablice, czy była czy nie, pomyśl zanim odkręcisz manetkę!!!Kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Dużo siły
Możesz odkręcać tysiąc razy a za tysięcznym pierwszym nie wyjdzie....chcesz żyć to nie odkręcaj wcale. Przesiądź się na coś bezpieczniejszego albo jeździj przestrzegając przepisy.Chłopaka lubiącego szybką jazdę spotkała najgorsza kara, i niesamowite cierpienie bliskich... strach myśleć o utracie znajomego a co dopiero go stracić. spoczywaj sąsiedzie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondolencje dla rodziny. Myślę że bicie piany nad tym czy tablica byłą czy nie nei ma tu teraz najmniejszego sensu.Życia to już chłopakowi nie wróci. Miejmy nadzieję że jeździ już po niebieskich szlakach.
Tak , masz rację jemu już nie przywróci ale może uratuje kilku następnych NIEZNISZCZALNYCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.