Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

!


menel

Rekomendowane odpowiedzi

po co pisać tu o każdym wypadku motocyklowym i stawiać świeczki, bo przeczytałem że na śląsku ktoś poleciał po bandzie ? dla mnie to bez ssens piać o wypadkach o których czytamy w faktach itd.nie lubie tego tematu i zastanawiam sie po co ludzie piszą i wklejają strony że znalazł w internecie wypadek na śląsku ?? nie zginoł Twój kumpel, przyjaciel to po ch** o tym piszesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy tu zazwyczaj o wypadkahc które sami widzieliśmy..lub byliśmy tuż po zarzaniu na ich miejscu, lub nawet sami w nich uczestniczyliśmy.Wyobraź sobie ze gdy miałam tutaj swoj temat, bardzo wiele radości mi sprawiało czytanie tego co pisali tu forumowicze, bo wiedziałam ze myślą..pamiętają i wspierająBardzo czesto jest tak..że mozna jakieś wnioski wyciągnąć z tych pryzkrych zdarzeń.Spytasz jakie. A takie ze początkujący się naczyta tych tematów i szybciutko przyswoi sobie informacje: nie ufaj innym kierowcom.Inne jakies refleksje i takie tam..Ktos postawi swieczke bo tylko tyle może.Aczkolwiek wklejaniu linków jestem troszke przeciwna i myślałam o tym zeby na takie linki z neta to zrobić jeden temat i walić tam pokolei linkami, a nie tworzyć nowych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie linki tego typu nawet lubię, Nie mam czasu wyszukiwać na każdym portalu informacji o wypadkach. i co z tego że to nie mój kolega / koleżanka, i całe szczęście. "Ku przestrodze", wg mnie własnie takie coś powinno się tu znajdować. Mamy tu zaglądać i uczyć na błędach innych. Wiem że to trochę "drastyczne", ale motocyklista powinien się uczyc kazdego dnia i źródła wiedzy ma rózne - jeden z nich to "ku przestrodze" i takie własnie linki. Dawanie świeczek i innego rodzaju atrybuty smutku i żalu są trochę zbędne, ale jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zgadzam się z Menelem. Rozumiem, gdybym zginął i paru znajomych z tego forum napisałoby, że byłem zajebistym gościem Ale po jaką ciężką cholerę całe stado ludzi wkleja gwóno warte znaki mnożenia w nawiasach kwadratowych i wielce ubolewa nad typem, którego nie znali? SHOW? Serio nie róbcie cyrku z takich spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej zgadzam się z Menelem. Rozumiem, gdybym zginął i paru znajomych z tego forum napisałoby, że byłem zajebistym gościem Ale po jaką ciężką cholerę całe stado ludzi wkleja gwóno warte znaki mnożenia w nawiasach kwadratowych i wielce ubolewa nad typem, którego nie znali? SHOW? Serio nie róbcie cyrku z takich spraw.
zgadzam sie w pełni. Jak sie rozpierdole kiedys i beda mnie wkładac pod ziemie to tez nie chciałbym zeby przyjechało 50 ludzi ktorych nie znałem, oni nie znali mnie. Byłem raz na takim pogrzebie, połowa kolesi nie wiedziała jak chowany własnie pod ziemie ma na imie, pytali tylko czym "latał" i dwóch kolesi na CBRach gadało jakie opony kupuja na przyszły sezon i ile im pali. Troche to sztuczne , zawieszone w prózni i nieszczere.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Ale po jaką ciężką cholerę całe stado ludzi wkleja gwóno warte znaki mnożenia w nawiasach kwadratowych i wielce ubolewa nad typem, którego nie znali? SHOW? Serio nie róbcie cyrku z takich spraw.
Chyba to jest nie do przewalczenia......Może moderatorzy powinni to usuwac? Klikakrotnie pisalem tez o tym,bo nie wiem czemu te świeczki mają służyc...Więcej pożytku byłoby z opisania i przeanalizowania przyczyn zdarzenia...ale - jak widac w innych wątkach tego działu - też nie wszytkim sie to podoba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest sorry ciul na kiju, mnie rozwalaja teksty niech mu ziemia lekką będzie i wieczny odpoczynek racz mu dać panie,a co jeśli był skremowany i rozsiany z wiatrem lub gdy był ateistą ?
z tą lekką ziemią to faktycznie trochę komiczne, ale nie kpij z tego "racz mu dać panie".Ludzie zawsze w coś wierzą, nie ważne czy nazwiesz to bogiem, szczęściem, losem, kasą, kumplami- wierzysz w coś bo to pozwala Ci żyć. Jeśli wierzę w boga to liczę na to, że mnie wysłucha i wstawi się za tym nieszczęśnikiem, i nie jest ważne, że nie wierzyliśmy w to/tego samo/samego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.