Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Kolo Olkusza 29.06.09


adam900RR

Rekomendowane odpowiedzi

954 i 16 lat to było do przewidzenia... Zastanawiam się tylko skąd takie szczeniaki maja chajs na taki sprzęt, nie wierze że rodzice są aż tak głupi żeby im zafundować... Na moje oko miał ponad 100 w momencie uderzenie czyli prawdopodobnie że jechał z 2 paki...ale w takim miejscu, w tym wieku.. nie do pomyślenia. Gość zaprogramowany po oglądaniu filmików z youtube. Tak czy siak tragedia [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No comments, a my za to wszystko płacimy... Dobrze, że u nas jeszcze nie ma tyle motocykli co na zachodzie, bo chyba by miejsca na serwerze brakło na informacje o wypadkach...A miał w ogóle kask ten koleś? Widziałem kilka razy samobójców jadących ponad 100 bez kachola, to nic, że wiatr wyciska łzy i ryzykuje się utratą oka od uderzenia owada, uznanie u lasek i kumpli jest bezcenne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam głowe uciąć ze moto było porzyczane od starszego brata lub od kumpla,i nikt o tym nie wiedział tak to jest z gówniarzami biora motor bez pozwolenia i szpanują i szaleją tymbardzie ze takie moto kosztuje około 14-18 tys to sam go sobie nie kupił a rodzice tez mu chyba na niego nie dali.szkoda dzieciaka i ludzi z samochodu ale tak to jest jak nasza policja chuja robi mam znajomego co ma 17 lat i swoją prywatna 500 z 92roku i nikt mu niczego nie robi choć smiga po drogach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... sam wiem że moi rodzice nie wiedzą o połowie głupot jakie mi się zdarzało zrobić za dziecka !! Każdy kto znał tego gnojka i nic nie zrobił jest odpowiedzialny za tą tragedię ... Koledzy, kuzyn, wujek … odpowiadają za śmierć tych ludzi w puszce … A co z ludźmi w puszce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem z okolic w którym zdarzył sie ten wypadek.. Igor bo tak nazywał sie chłopak na pierwszy rzut oka nie wyglądał na 16lat..lecz na dużo wiecej, co niezmienia faktu że wykazał sie nieodpowiedzialnością. Jeździł rok i dwa temu CBRką 600F4i..a końcówke tamtego sezonu skonczył już na 954... Z tego co widziałem, bo osobiści go nieznam jeździł dobrze, bynajmniej nie szalałgdy go widziałem. Motocykle przychodziły mu ze stanów od rodziny..(podobno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko do tematu, że ojciec Igora to policjant, a moto nie było "pożyczone od starszego brata". Często jestem w miejscowości gdzie zdarzył się ten przykry wypadek, ale nawet jadąc autem zwalniam tam, bo mi szkoda zawieszenia. Przykre, że zginął młody chłopak, ale niestety na własne życzenie. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem niezle sie wpier***il.masakra niezła, ale ja sie pytam gdzie byli rodzice
"twardziele na litrach" , gdzie byli rodzice tego gówniarza kiedy wsiadał na motor ?
nie wiem jak stoicie z potomstwem ale ja mam syna w jego wieku i jak wydaje sie wam ze wiem wszystko co robi,z kim itd to jestescie w błedzie.jeżeli jego rodzice przymykali oko na jego smiganie to teraz to juz ich sumienie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.