Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy Noc 30.06...


GisserPL

Rekomendowane odpowiedzi

jestes w stanie powiedziec ten tekst temu synkowi ktory ogladal wlasna matke rozsmarowana (przepraszam za dosadnosc) na asfalcie przez "winnego z wlasnej winy"?Myslisz ze te poczucie winy kogos z nich (ojca,syna) obchodzi? Co idzie za takim poczuciem winy? Pchany honorem, zarzadasz w sadzie najsurowszego wyroku dla siebie?ps.Nie mozna "winic" gdzis poza miastem?
gosciu, kobieta nie zyje, motocyklista w szpitalu a ty zachowujesz sie jak ostatni frajer.... napisze to ostatni raz: nie zycze tobie zebys kiedys jechal (niewazne ile); zeby Ci ktos wyjechal, wyszedl na droge (niewazne czy bylaby to Twoja wina czy nie); zeby potem odbywaly sie spekulacje na temat twojego wypadku; zeby potem bobik, smerf albo inny mlody prawy obywatel dosiadajacy motocykla tudziez skutera od kilku miesiecy pojechal po tobie jak po szmacie.... wtdy zobaczysz jak to warto byc takim jak ty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gosciu, kobieta nie zyje, motocyklista w szpitalu a ty zachowujesz sie jak[...]
"Miszczu" site owner - ślepym trzeba być by nie zauważyć jak się tu pieklisz, tylko i wyłacznie dlatego bo kolega zranil twa dume (zreszta calkiem celnie cie punktujac) i w tej sytuacji powolywanie się na powyższe, to szczyty hipokryzji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] dla kobiety duzo sily i zdrowia dla motocyklistyco do samego tematu, wydaje mi sie ze niektorzy mogli by sobie oszczedzic wypisywania bzdur , Tazzman popieram cie calkowicie w tym co piszesz!!Nie mozna zrobic tak zeby w tym temacie wypowiadali sie ludzie zalogowani od dluzszego czasu?? bo to juz kolejny temat do ktorego dostaja sie osoby-(rodzina,przyjaciele , znajomi zmarlej) spoza forum logujac sie na szybko i wypowiadaja swoje refleksje. Rozumie zal , niemoc i bezradnosc tych ludzi , ale to nie miejsce dla nich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mnie nie rozumiesz.... niby jak mamy to załatwić między sobą? z roku na rok przybywa co raz więcej motocykli, i co? mam komuś pogrozić palcem na stacji beznzynowej bo jechał 100 zamiast 50 ? To tak jakbyś kazał samochodziarzom eliminować piractwo. To jest nie wykonalne.
Trzeba jednak przyznać BlackRoy'owi, że każdy zna kogoś takiego kto coraz to częściej i bardziej przegina w taki sposób że potem są żartobliwe gadki o zapierd*laniu. Tyle że każdy łamie przepisy drogowe czymkolwiek by nie jechał, częściej lub rzadziej ale łamie. Z tym nic się nie zrobi bo każdy indywidualnie myśli i ponosi za to konsekwencje.Co do wypadku, nie wiem nie widziałem, skrzyżowania nie znam. Jeśli jednak dobrze czytam to przejście było na jedni 4-ro pasmowej. Jeśli ktoś się zatrzymał na jednym pasie przepuszczając pieszych (tak było?), a drugim pasem jechał motocyklista to jest to jeden z najbardziej prawdopodobnych potrąceń pieszych. Bycie motocyklistą nie ma tu zapewne nic do rzeczy. Zapewne jest to dość szybka ulica więc powinni tam zrobić jakiś tunel dla pieszych albo światła jak np na Chorzowskiej w Katowicach.Z pewnością tragedia dla rodziny zmarłej kobiety [*], a dla motocyklisty szok ale stało się. Wypadek zdarzyć się może każdemu nawet najbardziej rozważnemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga jest taka (jako osoba nie mieszkająca na stałe w tychach) ludzie wchodzą pod koła i jest to dla mnie szokiem kiedy tam wjeźdzam. Mało tego, Raz byłem w sytuacji jako pasażer kiedy w wigilie przy kasztelance weszła pani na pasy a my jechalismy z zabójczą prekością 80 km/h i wpadliśmy w poślizg. Kobieta stanęła sparaliżowna na środku a kierowca walczył z poślzgiem - udało się zgubić sporo predkości ale miał problem z utrzymanie toru jazdy, kiedy udało się wyprowadzić samochód i ominąć kobietę (dalej tam stała) ona cofneła się o krok z powrotem po maskę !!! - rozumiem że pani byla w szoku ale liczyliśmy chociaż na odrobinę współpracy. W efekcie żeby znowu ją ominąć wylecieliśmy na chodnik, obok latarni i pojechalismy dalej. Usrało się, kierowca był po nieprzespanej nocy za kółkiem, opony letnie bo przyjechał z kraju bez zimy no i do tego przedpołudnie w wigilię. Mnóstwo rzeczy poszło nie tak, kierowca na własne życzenie wpakował się w kłopoty 500 metrów od rodziny mimo że wcześniej przejechał pół europy szczęśliwie - i gdzie tu sprawiedliwość ? Wracając do tematu, jak można było nie słyszeć i widzieć moto ? jak można nie było widzieć że są piesi na przejściu ? Nas tam nie było i pewnie się tego nie dowiemy. Na moto nie można pałować bez sensu a na pieszo też trzeba uważać. Według mnie każda ze stron mogła sobie nawzajem pomóc i zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego co tu niektórzy wypisują się czytać nie da.Nieszczęście i tyle. Co do tych co po nocach jeżdżą więcej niz 60km/h to jesteście jebni─ęci JAK TAK MOŻNA I TO BEZ ABSU?A do tych co się przejmują cała rodziną poszkodowanych, zmarłych i gapiów polecam wyjazd do afryki i noszenie dzieciom wody w wiadrze - jak tacy jesteście miłosierni.Chyba każdy wie co robi i *każdy* poniesie taka odpowiedzialność jaka powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam przygodę na dwóch kółkach, ale myślę że nie jest to przeszkodą do wypowiedzenia się. Myślę że nie należy się na pewno kłócic bo to nie ma sensu. Jest to tragedia zarówno dla rodziny zmarłej jak i dla motocyklisty. Temat ten powinien dac nam do myslenia, aby byc ostrozniejszym ;) Dla rodziny to oczywiscie wielki ból, dla motocyklisty także cierpienie i to do konca życia - świadomośc ze ktoś zginął. Tak więc zmarła niech spoczywa w pokoju a motocyklista niech wraca do zdrowia, mając przy sobie wsparcie rodziny i przyjaciół, bo to na pewno mu się przyda. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do opini ze POLICJA nie moze ich zatrzymac bo oni sie nie chca zatrzymac to powinna miec prawo zeby do nich STRZELAC bo to jego wina ze nie chce sie zatrzymac do kontroli a nie POLICJI uciekajac stwarzaja zagrozenie i to sie kwalifikuje na odstrzelenie im PUSTEGO Łba... Nie moga czuc sie bezkarni trzeba temu zaradzic... Pozdrawiam normalnych motocyklistow a zabojca mowie STOP i dozywocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy tutaj, robia widowisko z cudzego nieszczęscia. Dlaczego nie załozycie osobnego tematu o rozmowach nie mających sensu?Robi sie z tego syf; padaja zbedne komentarze.Zamiast bawić sie w sędziego i poszukiwaczy prawdy, proponuje gorliwym, zajac sie własnym ogródkiem!(zycia nikomu nie zwrócicie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczny odpoczynek dla kobiety , dla motonity powrotu do zdrowia fizycznego bo z psychicznym będzie ciężko mu...Teraz drobna refleksja......Poświęciłem chyba z 30 minut na przeczytanie tgeo tematu i co mi sie najbardziej rzuca w oczy...1.Ktoś słyszał z za winkla na którym biegu zapinał co wazniejsze ile jechał na jakich obrotach(bo głośno).....dajcie se spokój z takim czyms..2.Najbardziej sie pluja i moralizują ludzie którzy jak juz ktos pisał sa krótko np Ar2.. masz dwa razy więcej komenatrzy w 8 miesiecy niz ja przez 4 LATA.3.TO nie jest to forum co kiedyś co pamiętam...było fajnie szlo pogadac a teraz masakra.Tez wnioskuje o jakąs selekcje użytkowników i usuniecie nieaktywnych. badz tych co maja po 2 posty.4.madre wypowiedzi reprezentować(subiekywna opinia) Tazzman, BadMan ,Gixxer 1000(przepraszam jak przekręciłem nicki)5.Jak ktoś jedzie powyzej 50 jego winna ,robi to na własna odpowiedzialność a nie ściemnianie potem ze on niewinny.Masz sporta nie dziwie sie ze jedziesz szybciej.A mądrale co piszą ze jeżdżą 50 po mieście mając 100koni -naucz mnie tego nawet moja Xj sie meczy.Kuwa nawet na skuterach więcej popierniczaja.Przepraszam ze w tym temacie.ale naprawdę nie moge juz tego czytać. Wszystkich szkoda wypadki sie zdażaja jest to tak samo tragedia dla rodziny tej Pani jak i dla rodziny kolegi.A wypadki ze tak powiem sa wpisane w nasze hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Najbardziej sie pluja i moralizują ludzie którzy jak juz ktos pisał sa krótko np Ar2.. masz dwa razy więcej komenatrzy w 8 miesiecy niz ja przez 4 LATA.3.TO nie jest to forum co kiedyś co pamiętam...było fajnie szlo pogadac a teraz masakra.Tez wnioskuje o jakąs selekcje użytkowników i usuniecie nieaktywnych. badz tych co maja po 2 posty.
Sorry za offtopNie zapominaj że niektórzy tu zaglądają tylko aby poczytać i nie lansują się na forumowych pro bikerów. Kondolencje dla rodziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich normalnych motocyklistówpo mieście to się jedzie max 60 km/h lepiej cierpieć na niedomiar szybkości niż znosić cierpienie przez własną głupotę !im więcej 'mistrzów prostej' w mieście tym więcej takich zdarzeń.Centrum miasta to nie tor, a przy 50/60 km/h każdy bike wyhamuje na 'szlaga'Panie i panowie wolniej przez miasta ! i uwaga na lewo skręty !pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRAGEDIA... to fakt trzeba uwazac choc sam czasem jezdze szybko potem mysle i choc sie tego nie chce bo masz w głowie to iz moze cie cos takiego spotkac to moc i przyspieszenie sa silniejsze od ciebie i robisz to... nie kłucmy sie kogo wina itd tylko zapalmy swieczke kobiecie. Przykro mi....kondolencje dla rodziny.............((............ .............) \........... ............( , ).......... ..........._ `|'__......... ..........( """"_ )........ ...........)/(/( \|...,'... ...........() )()|| -'.... ...........| () ||........ ...........|.....||........ ...........|.....()......... ...........|.....|.......... ...........|.....|.......... ...........|.....|.......... ...........|.....|.......... ......... _|__|___|__...... .......(_______.....___).. Spoczywaj w pokoju ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,na początek kilka słów wstępu...Nie mam motoru...Nie mam nic przeciwko motocyklistom....Nie toleruje jazdy 150km/h w mieście...Nie toleruje ludzi, którzy uważają że jak się wsiada na motor to się nie da wolno jechać....Jeśli ktoś jest na tyle niepełnosprawny, że nie potrafi nad sobą panować, niech jeździ autobusem. Nie znałem kierowcy, ale mi go szkoda. Dobrze znam najbliższą rodzinę ofiary, chociaż jej osobiście nie znałem. Bardzo ubolewam nad tym co się stało...Przykre to jest, bo to kolejna tragedia, ale kierowca wyszedł ze szpitala... i sam wymierzył sobie sprawiedliwość...Niech Pan świeci i nad jego duszą...ja go nie znałem...może poza tą jedną głupotą (wyprzedzanie! na pasach przy V oscylującej w okolicy 100km/h) był dobrym człowiekiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem kierowcy, ale mi go szkoda. Dobrze znam najbliższą rodzinę ofiary, chociaż jej osobiście nie znałem. Bardzo ubolewam nad tym co się stało...Przykre to jest, bo to kolejna tragedia, ale kierowca wyszedł ze szpitala... i sam wymierzył sobie sprawiedliwość......
wtf???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, rozumiem ze najwiekszym pyskaczom jeszcze nikt nigdy nie wtargnal na przejscie w ostatnim momencie. Nie wiecie to po co sie wypowaidacie? Stala sie tragedia i tyle. Do czasu az nie bedzie oficjalnej wersji zdazen nie ma co sie wypowiadac. Rownie dobrze mogl zawinic motocyklista jak i kobieta przez co stala sie tragedia.Kto robi najgorsza opinie motocyklista? Motocyqrwaklisci, bo nie wiedza a juz osadzaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.