Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Pod Krakowem


Smirnof

Rekomendowane odpowiedzi

kurw... a miałem nadzieję, że mojej rodziny to nie dotknie...a jednak 26 lat to zdecydowanie za wcześnie.... a rodzice nie powinni grzebać swoich dzieci... kurww....czemu on ? mam nadzieje, ...jestem o tym przekonany,że po 2 stronie jest lepiej.... ide się napić.. Twoje zdrowie Rafał !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ten wypadek w ktorym motórzysta wyprzedzał zestaw i zaliczył czołówkę z osobówką? tak czy owak smutno..... [*]
Tak Niby wyprzedzał i na czołowo uderzył - gdzieś pod Krakowem gdzie dokładnie to nie wiem, nic więcej nie wiemy czy mocno uderzył czy komuś jeszcze coś się stało czy ktoś z nim jechał, cokolwiek będzie wiadomo więcej po weekendzieJakby ktoś wiedział coś więcej to proszę o info Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyprzedzał to granatowego tira bo stał tam na zakręcie. Dziwne że w tamtym miejscu wyprzedzał bo jest tam wąski zakręt - to było przy 1 barze od strony Olkusza. Wyglądało to bardziej na wypadniecie z zakrętu. Widzialem niestety (lub stety) tylko jeden czarny worek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyprzedzał to granatowego tira bo stał tam na zakręcie. Dziwne że w tamtym miejscu wyprzedzał bo jest tam wąski zakręt - to było przy 1 barze od strony Olkusza. Wyglądało to bardziej na wypadniecie z zakrętu. Widzialem niestety (lub stety) tylko jeden czarny worek
Dziwne może nie znał drogi - ale jeździł tam parę razy generalnie zawsze jeździł z głową i nie przesadzał nigdy.przy wyprzedzaniu wpadł pod samochód z przeciwka ?? osobówkę ?? Położył się na asfalcie ?? - nie wiesz nic więcej ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne może nie znał drogi - ale jeździł tam parę razy generalnie zawsze jeździł z głową i nie przesadzał nigdy.przy wyprzedzaniu wpadł pod samochód z przeciwka ?? osobówkę ?? Położył się na asfalcie ?? - nie wiesz nic więcej ??
Nie wiem nic więcej bo nie dopuścili Nas tam. Podeszła tylko policjantka i powiedziała że nie ma przejazdu i "nie skończcie tak jak On". Motocykl leżał roztrzaskany na przeciwnym pasie przed osobówką. Auto miało rozpie... przód. Przez uszkodzenia motocykla nie wiedziałem co to za sprzęt. Ciało już w worku leżało po prawej stronie.Mnie to wyglądało na wyrzucenie na zakręcie a jeżeli faktycznie wyprzedzał w tym miejscu to było to cholernie nierozważne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że to kumpel z pracy od kumpla się zabił. Byliśmy 2 miesiące temu razem na Kaletach... Niestety, nikt nie zna dnia, ani godziny. Te winkle koło Skały i Ojcowa są fajne, dobry asfalt, ale nie są widoczne i wystarczy, żeby się komuś auto zepsuło za takim winklem. Jak się jedzie na kolanie 160 to nie ma szans na wyhamowanie. Raz na tej trasie ze Skały do Olkusz jakbym w winklach jechał na maksa czyli o jakieś 50 km/h szybciej to ze 3 razy byłoby po mnie. Raz jakiś traktor z bronami wyjechał albo stary Żuk czy inna osobówka. Całe szczęście nie szarżowałem. Dopóki nie będzie porządnego toru w pobliżu to jazda po drogach publicznych na supersportach zawsze będzie ryzykowna, obojętnie czy ktoś dobrze jeździ czy nie-decyduje prędkość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterman nie twierdze że jeździł 50km/h ale jak ja z nim jeździłem to dostosowywał prędkość do warunków i do ruchu na drodze - ale faktycznie to teraz nie ma znaczenia - chyba że przestroga dla innych.:|Prędkość faktycznie decyduje ale wystarczy jechać 70 to jakiekolwiek uderzenie to źle się kończyW którą stronę jechał ?? w stronę Krakowa czy Katowic ?? i w którą stronę był zakręt bo z tego co wnioskuje to w prawo. Ostry był ten zakręt ??Czy wyprzedzał (wydaje mi się że nie ryzykował by) czy za szybko wszedł w zakręt i przywalił w samochód na drugim pasie.Więcej będzie wiadomo z raportu policji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechał w strone Olkusza. Miejscowośc to już nie Skała (chyba) tylko Sułoszowa. Zakręt w prawo, na tym zakręcie jest po prawej mur i bar przydrożny. Zakręt tam jest krótki i wąski. Same drogi Ojcowa i Skały też nie dają możliwości poszaleć za bardzo ale tamten odcinek to już gęsto upakowane domy i krótkie zakręty.Teraz pozostaje czekać na info policji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] A co samej skały i zakrętów - super sprawa do szaleństw pod wrunkiem, że zamkną cały odcinek dla ruchu i będzie można smigać w jednym kierunku...te zakręty kuszą coby odkręcić, ale niejednego już tam pozamiatało i to w wielu przypadkach przez ścinające zakręty samochody i niedoststeczne złożenie motocykla...kolejna niepotrzebna i bezsensowna śmierć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał jeździł powoli i z głowa ... nie powinno się tak stać .Patrzeć na cierpienia rodziny od której zaraziłem się pasją motocyklowa .Mniej ważny jest powód dlaczego ? tego się już nie dowiemy . Nie możemy zrobić już nic poza zapamiętaniem go takim wesołym jakim był i pomocy w tych trudnych chwilach rodzinie .I odpowiednimi wnioskami tak by nasze rodziny cierpieć nie musiały .Nie ma nic gorszego niż łzy Matki która chowa własnego Syna .Mam nadzieje , że tam lepiej . [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.