Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Blachownia


franu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie,po tym wypadku nie mogę się pozbierać,to była godzina ok.16 jechacham samochodem z Lublińca do Częstochowy.W BLACHOWNI widziałam jadąc samochodem tego tira, jechał za moim samochodem,bardzo blisko, niewiarygodne że nie zostawił za mną odległości, bałam że jeśli dojdzie do hamowania zmiażdzy mój samochód, obserwowałam go w tylnim i lewym bocznym lusterku. Nagle przedemną zaczęły hamować samochody ja też musiałam hamować, nie była to niedozwolona prędkość, raczej jechaliśmy normalnie ok.60 km/h. Nagle się to stało, ułamki sekund, mój wzrok na lewe boczne lusterko, to straszne, widziałam jak skręca na lewy pas ruchu, był tak blisko mojego auta że bałam się o siebie. Potworny trzask, kupa dymu z opon, nagle za dosłownie 3-4 sekundy wyłania się karetka na sygnale która jechała w kierunku Blachowni przypadniem za 4 samochodami i tym motocyklem. Myślałam, miałam taką nadzieję że jeśli jest tak szyko pomoc może uratują tego człowieka. Mam jakiś taki lęk, nie wiem, nie umiem tego wytłumaczyć, myślę przez cały czas o tym człowieku. Ten tir jechał za mną zbyt blisko, myślę że musiał dokonać wyboru albo udeżyć w samochody jadące przed nim, albo zjechać na pas ruchu przeciwny, piszcie o tym wypadku, może wiecie coś więcej, może widzieliście ten motor juz po wypadku, może znaliście tego człowieka. post-14263-1245316671.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie potwierdza sie ze jeba***y debil prawie świadomie zabił człowieka, bo to ze trzymal sie na duie poprzedzajacego go samochodu siwadczy tylko o tym z jest skonczonym kretynem. sumienie chuj**a zeżre za to co zrobił a do kompletu sąd mu poprawi i ma lekje. niestety ale jezdze codziennie a dosc sporo i czesto DK1 tak wiec widze co sie dzieje. wiekszosc kierowców cieżarówek nic sobie nie robi z innych uzytkownikow drogi a hasło w stylu "ciezko sie jezdzi takim samochodem" to totalna bzdura, bo wystarczy jechac WOLNIEJ, od czasu do czasu ruszyc zakutym łbem a nie myslec o tirówkah. Jak nie da rady to pozostaje handel pomidorami na targowisku.reasumujac tej grupy zawodowej nie trawie tak samo jak taksiarzy, bo wiekszosc z nich to potencjalni zabójcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to okropne, kierowcy tirów nie zdają sobie sprawy jakie sieją spustoszenie, albo jeżdzą pijani, albo nie zwracają uwagi na innych użtkowników ruchu, uważam że towar nie powinien być rozwożony drogami publicznymi lecz PKP. To wyszło by wszystkim na dobre, było by mniej wypadków i PKP miało by zajęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy ciężąrówki bedą jeździły czy nie nic nie zmieni. Tu chodzi o świadomość ludzi i ich jazdę...Niestety sporo osób nie zwraca uwagi na innych użytkowników drogi. Jak będzie dalej taka mentalność będzie coraz więcej wypadków na nic te wszytskie idiotyczne ustawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] przykre..

Jest to okropne, kierowcy tirów nie zdają sobie sprawy jakie sieją spustoszenie, albo jeżdzą pijani, albo nie zwracają uwagi na innych użtkowników ruchu, uważam że towar nie powinien być rozwożony drogami publicznymi lecz PKP. To wyszło by wszystkim na dobre, było by mniej wypadków i PKP miało by zajęcie.
reasumujac tej grupy zawodowej nie trawie tak samo jak taksiarzy, bo wiekszosc z nich to potencjalni zabójcy.
widocznie o "tej grupie zawodowej" mało wiesz,po co PKP? od razu helikopterami co by nie cza bylo przez tory przejeżdżać i stać w korkach.
Nie generalizuj bart_b bo niestety w każdym środowisku są idioci...
dokładnie, i na Pana Barta by się coś znalazło. ale nie temat na to. zginoł człowiek i jechanie po każdemu jest nie potrzebne i wręcz nie wskazane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę jak ktoś szufladkuje. Nazywanie kierowców tirów potencjalnymi zabójcami jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Ciekawe ilu kierowców tirów znasz, że wypowiadasz o nich tak radykalne opinie? Oczywiście ten jeden mógł być kretynem, ale tak na prawde nie wiadomo co się stało. Warto pamiętać, że wszyscy kierowcy motorów, puszek, tirów, traktorów, zaprzęgów konnych czy nawet rowerów mają takie same prawo do jeżdzenia po drodze.A idiota zawsze zostanie idiotą i nawet jesli będzie szedł pieszo moze narazić cię na niebezpieczenstwo. I o tym warto pamiętaćA bezsensowna śmierć ? cóż... nie ma słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę jak ktoś szufladkuje. Nazywanie kierowców tirów potencjalnymi zabójcami jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Ciekawe ilu kierowców tirów znasz, że wypowiadasz o nich tak radykalne opinie? Oczywiście ten jeden mógł być kretynem, ale tak na prawde nie wiadomo co się stało. Warto pamiętać, że wszyscy kierowcy motorów, puszek, tirów, traktorów, zaprzęgów konnych czy nawet rowerów mają takie same prawo do jeżdzenia po drodze.A idiota zawsze zostanie idiotą i nawet jesli będzie szedł pieszo moze narazić cię na niebezpieczenstwo. I o tym warto pamiętaćA bezsensowna śmierć ? cóż... nie ma słów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szufladkowanie szufladkowaniem, ale tak samo jak wsrod motocyklistow sa idioci, tak samo wsrod kierowcow tirow i samochodow osobowych znajda sie kretyni. Niestety wystarczy na CB troche posluchac co gadaja tirowcy na innych uzytkownikow ruchu i jak sie zachowuja, to mozna wyrobic sobie niestety o nich zdanie... Ja pomimo tego, ze mam wielu znajomych ktorzy jezdza tirami, uwazam ze w wiekszosci (chociaz zaznaczam NIE WSZYSCY) są totalnymi polmozgami ktorzy uwazaja sie za najwazniejszych na drogach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to okropne, kierowcy tirów nie zdają sobie sprawy jakie sieją spustoszenie, albo jeżdzą pijani, albo nie zwracają uwagi na innych użtkowników ruchu, uważam że towar nie powinien być rozwożony drogami publicznymi lecz PKP. To wyszło by wszystkim na dobre, było by mniej wypadków i PKP miało by zajęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze trzeba baaaardzo pełnymi zdaniami pisac, bo sa problemy z odczytywaniem.Oczywiscie ze nie wszyscy sa debilami bo to nie mozliwe ale jest ich wielu. Wiem ze rutyna, ze ciezki samochod, ze cały dzien za kółkiem ale to nie zwalnia z odpowiedzialnosci jaka ciązy na kierowcy takiego samochodu. jak ciezki izle sie prowadzi to jedz wolniej, jak ciezko wyhamowac to jedz wolniej, jak trudno sie rozpęda to wyprzedz, ale zanim to zrobisz zastanów sie czy kogos nie zdmuchniesz z lewego pasa albo nie wyjedziesz komus prosto pod koła albo nie zablokujesz skuteznie pasa bo kolo jedzie 79km/h a ty go wyprzedasz 81km/h a za wami juz ze 30 samochodów.adik piszesz ze na mnie tez by sie vos znalazło. pewnie tak ale jak sie dobrze poszuka to na kazdego cs sie znajdzie a dlaej to nie zmienia faktu ze kierowcy ciezarówek czesto bagatelizuja innych uzytkowników dróg.a ktos zapytał ilu znam kierowców iezarówek?? dwóch mam w domu i z dziesięciu by sie jeszcze uzbierało ;) i nie powiem ale conajmniej 4 z nich to debile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, oczywiście że nie wszyscy są debilami i nie chodziło mi żeby znaleźć coś na ciebie.Chodzi mi tylko o to ,że jak jest wypadek z udziałem ciężarówki to każdy zaraz psy wiesza na kierowców ciężarówek. Jeszcze nic z danego wypadku nie jest ustalone , a wkoło słychać ten sku***yn z ciężarówki.Weźmy dla przykładu długi weekend 11-14 czerwca br. , obowiązywał zakaz poruszania się samochodów o DMC pow. 12ton. Poniedziałek słucham statystyki z długiego weekendu, ile było wypadków ile ludzi zgineło itd. Włos na głowie sie jeży ,no ale ciężarówki wtedy mało co jeździły.Wyciągnijmy z tego jakieś wnioski.Jeszce jedno. Skoro można było wprowadzić tzw. ograniczniki prędkości do 88km/h w samochodach ciężarowych to może wprowadzić takie w sam. osobowych i motocyklach np. do 130km/h bo tyle można jeździć najszybciej na autostradach.P.S Ty bart nie trawisz kierowców sam. ciężarowych i taksiarzy, a ja nie trawie przedstawicieli handlowych. Jeden z drugim całe życie jeźdili do szkoły autobusem albo tramwajem , po ukonczeniu szkoły dostają prace jako przedstawiciele. Do dyspozycji bardzo szybki biały fiat panda, służbowa komóra, krawat... no i teraz on wam pokaże kto jest najważniejszy na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.