Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tragedia W Turawie


piter1600

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, ale może zamiast wklejać świeczki na bezdurno podyskutować na temat zachowań zlotowych typu:-jazda motorem z koszem między stolikami gdy ludzie jedzą, piją i rozmawiają-wjezdzanie motorami pod scene gdy ludzie się bawią przy muzyce-palenie gumy i kręcenie bąków na głownym ciągu komunikacyjnym imprezy pomiędzy ludzmiitd itpto co się stało musiało się kiedyś stać.poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsszczersze kondolencje dla najblizszych (*)To była od mojego kolegi kuzynka ......Szkoda tylko ze najwyzej 5 lat dostanie a i prawko moga mu wcale nie zabrac....
Tylko 5 lat? Wszyscy jestesmy świadomi tego co robimy, i co może się stać - mówie tutaj zarówno o Nim jak i o Niej...Ale jakby nie było: Szkoda dziewczyny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tego chłopaka też szkoda, każdy jest teraz mądry, bo nie jest w jego skórze.Współczuję rodzinie tej dziewczyny, ale gościowi co kierował tym sprzętem także, bo największą karą dla niego będzie życie ze świadomością tego co się stało...[*]Każdy po pijaku robi mniejsze lub większe głupoty i świętych nie udawajmy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo -szkoda dziewczyny -nikt nie powinien ocdchodzić tak młodo.Szkoda chłopaka-bo przez wódę - zapaprał sobie życie.Nieważne ile dostanie-za głupotę się płaci.A co z wyrzutami sumienia?Co do organizatorów zlotu!!!! Porażka.Całą winę ponoszą organizatorzy.Nikt , absolutnie nikt nie ma prawa jeżdzić na terenie zlotu.Rónież organizujemy zloty.Jeśli ktokolwiek próbuje szarżować między ludżmi -zaraz jest grzecznie proszony o zaprzestanie.Wiem , że niektórzy czują się w tym momencie urażeni-gdy zwraca się im uwagę.Lecz nie zdarzyło się jeszcze by nie posłuchano.Jak alkohol to nie jazda.Szkoda że doszło do takiego wydarzenia.Kondolencje dla rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsszczersze kondolencje dla najblizszych (*)To była od mojego kolegi kuzynka ......Szkoda tylko ze najwyzej 5 lat dostanie a i prawko moga mu wcale nie zabrac....
Tylko 5 lat? Wszyscy jestesmy świadomi tego co robimy, i co może się stać - mówie tutaj zarówno o Nim jak i o Niej...Ale jakby nie było: Szkoda dziewczyny...
A mi tego chłopaka też szkoda, każdy jest teraz mądry, bo nie jest w jego skórze.Współczuję rodzinie tej dziewczyny, ale gościowi co kierował tym sprzętem także, bo największą karą dla niego będzie życie ze świadomością tego co się stało...[*]Każdy po pijaku robi mniejsze lub większe głupoty i świętych nie udawajmy !
Wiadomo -szkoda dziewczyny -nikt nie powinien ocdchodzić tak młodo.Szkoda chłopaka-bo przez wódę - zapaprał sobie życie.Nieważne ile dostanie-za głupotę się płaci.A co z wyrzutami sumienia?Co do organizatorów zlotu!!!! Porażka.Całą winę ponoszą organizatorzy.Nikt , absolutnie nikt nie ma prawa jeżdzić na terenie zlotu.Rónież organizujemy zloty.Jeśli ktokolwiek próbuje szarżować między ludżmi -zaraz jest grzecznie proszony o zaprzestanie.Wiem , że niektórzy czują się w tym momencie urażeni-gdy zwraca się im uwagę.Lecz nie zdarzyło się jeszcze by nie posłuchano.Jak alkohol to nie jazda.Szkoda że doszło do takiego wydarzenia.Kondolencje dla rodziny.
To jest tragedia dla wszystkich - dla dziewczyny - bo zaufała chłopakowi ( choć nie twierdzę ,że zrobił to świadomie - bo oglądając fotki dziw bierze jak w ogóle mogło do tego dojść ), tragedia dla chłopaka -bo zabierając ją chciał jedynie "poszpanować " a nie przewidział ,że przysłowie " złośliwość rzeczy martwych " nabierze tu szczególnego znaczenia, tragedia dla organizatorów - bo nie przewidzieli ,że może się takie coś stać i w porę nie zainterweniowali przerywając ten "pokaz " ...i tragedia dla opinii ogólnej Zlotów .... bo jak zwykle Ci co nie bywają i nie znają - mają "przykład " jak to motocykliści są zdegenerowani , jakie to pijaństwo tam odchodzi - co to za szaleńcze jazdy się tam wyczyniają... Skutki takiej chwilowej brawury i nie miną wraz z żałobą po dziewczynie - nie miną wraz z końcem kary tego chłopaka... każdy organizator odczuje to w wymogach zabezpieczenia imprezy, w wymogach wyegzekwowania od uczestników takiego a nie innego zachowania... Wiem co piszę ,i wiedzą o tym co niektórzy co odwiedzają "gościnnie " Gmach Sądu u nas ( i zapowiada się ,że jeszcze zrobią kilka takich "odwiedzin ") - i może po tej tragedii na Turawie pomyślą co niektórzy ,że ich "zabawa " też mogła się inaczej zakończyć... Wiem też po postawionych wymogach naszej Rudzkiej Imprezie... Szkoda mi wszystkich których dotyczy ta tragedia ... [*] [*]{*] dla wszystkich co zginęli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.