Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Na Szopienicach


diobol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Hiszpan jest przytomny i odbiera już telefony ale czy sobie życzy żeby ktoś do niego dzwonił tego nie wiem. Przenoszą go do lepszego szpitala (o ile już nie przenieśli). Trochę obolały i jeszcze tak jakby zaćmiony śpiączką ale zapewne już mu się nudzi leżenie i jedzenie owoców co to mu rodzina przynosi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z hiszpankiem jest z dnia na dzień coraz lepiej i co najwazniejsze jest usmiechniety od dzisiaj ma zaczac rechabilitacje, narazie jest zakrecony jak chiński termos ale daje chłopak rade twarda sztuka z niego jest to trzeba przyznac ) jak tak dalej bedzie to za miesiac moze juz dosiadzie jakiegos rumaka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że Michał tak szybko wraca do zdrowia! Byle tak dalej! Jednak choć sama mam do motorów niebywały sentyment chciałabym by tak szybko nie było Go widać na Śląskich trasach! Niech pierwsze naprawdę dojdzie do siebie! Michał zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia Ci życzę i nie tylko ja! Wracaj do nas szybko bo obiecałeś że wypijemy razem szampana w dniu TWOICH URODZIN!!! Trzymam za słowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jutro już wraca do domu , jest oki więc niedługo się sam wypowie , miał już kąpa i chciał się zalogowac ale ma zablokowane konto więc wszystko wraca do normy pozdrawiam
strasznie się cieszymy, że już jest dobrze miejmy nadzieje, że nie zostawi to dużego śladu na jego zdrowiu. Honeyyy co to jest kąp?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony powrotu do pelni zdrowia i do "siodła" ale tak troche offtopikujacszopienicie to juz delikatnie mówiąc spalona miejscowka - właściciele przydrożnych firm zmówili sie i coraz częściej wzywaja tam policje... fakt faktem że co niektórzy pałują tam bez rozumu... w ostatnim czasie coraz wiekszy tam ruch przemysłowy - coraz wiecej baniaków przyjeżda i z widlakami non stop kursują.... z mojej strony do palowania moge polecic tor kartingowy w wyrazowie... lub nieczynne wijskowe lotnisko w kamieniu slaskim (okolice strzelec opolskich - krapkowic)teoretycznie wstep jest zamkniety ale można sie dogadać (lotnisko dzierzawi skoda - auto szkola - bardzo mila i wyrozumiala ekipa, jeden ze szkolacych prowadzi kursy doskonalace jazde na moto- z tego co sie zorientowalem dziala raczej regionalnie, ale bardzo by chcial stworzyc jakis wiekszy projekt na slasku doskonalacy jazde na moto). Nie wiem jak plyta lotniska na muchcowcu, ale myśle ze tam też można by sie dogadac z aeroklubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płyta lotniska na muchowcu nie nadaje się do niczego.jest z płyt betonowych i to poklawiszowanych na tyle mocno, że już wiele lat temu można było autem dacha walnąć, a co dopiero na motórze.a żeby nie było całkiem poza tematemco do szopienic...kwestią czasu i to całkiem niedługiego jest jakiś poważny dzwon i zadyma z tego powodu.zapierdalanie bez umiaru po morawie, bendnorza i obrońców w jednokierunkowym kawałku do tego doprowadzi. dawniej tak nie było, ale odkąd miejscówka pod remizą zrobiła się znana zaczyna się syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1sze napisze tak:Jest mi przykro, bo kupił niedawno sprzęta i nie zdążył sie nacieszyćpo 2 nikomu nie zycze źle.po 3 słyszałem że brawura i nadmierna prędkość (czysty popis) była powodem tego przykrego zdażeniaPoznałem go jak miał jeszcze CBR 600RI już wtedy wydał mi sie "cwaniaczkiem" z kasą.Może to co napisałem spowoduje że sie komuś naraże.Ale uwazam że zdrowo przesadził, szkoda że tak sie to musiało skończyćBo zdrowie jest najcenniejszym darem, którego nie kupisz niestety.Ale ile razy każdy z nas sie zastanawia zanim odkręci gaz czy postawi na gume jakie beda konsekwencje popełnienia błedu?Krótka puenta, sam zapieprzam i licze sie z tym że moge ponieść odpowiedzialność za ewentualne błedy.Mam nadzieje że nasz kolega wyjdzie z tego i zda sobie sprawe z tego że sa pewne granice których nie wolno przekraczac bo tak sie potem kończy zycie.I sa pewne rzeczy których nie kupi.Autor artykułu rzeczywiście pokazał że jest niedokrztałcony i niezorientowany w temacie.
Debilny koleś, bede lepiej dobierał znajomych. Na razie wszystko ok. Wyszedłem bez szfanku, moto na razie odpuszczam. Dziękuje wszystkim za życzenia zdrowia bo sie przydały Według relacji znajomych z którymi tego dnia latałem, na szopkach postawiłem na koło i wyjebałem, cóż moja wina. Całe szczęscie że wyszedłęm bez żadnego szwanku. Pozdrawiam wszystkich którzy od początku mi dobrzę życzyli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto wystawiłem w sobote o 17 na allegro a w niedziele o 7 już sprzedałem. Poszło szybciutko.Jeszcze raz wszystkim dziękuje za życzenia zdrowia, były mi bardzo potrzebne.
A moge wiedziec za ile poszlo? Moze byc na priva, jest to dla mnie o tyle istotne, ze szukam czegos takiego i chcialbym znac przedzial cenowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.