Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Na Szopienicach


diobol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bądżmy dobrej myśli że Hiszpan wyjdzie z tego i znów będzie śmigał osobiście nie miałem okazji Go poznać (ale myśle że to nadrobie) ale czytając te wszystkie posty to wydaje mi sie że największą paruwą na tym forum jest danviled czy jak mu tam i że w przyszłości będzie pluł trybami bo but może nadlecieć z każdej strony pamiętaj o tym paruwo a dla Hiszpana dużo zdrowia wracaj szybko chłopie czekamy na Ciebie na szopach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, że koleś wraca do zdrowia.Dzisiaj znaczy wczoraj byłem na ul. ks. Woźniaka i widziałem jak sobie chłopaki stuntowali niestety byłem służbowo pożarniczą scanią SF 301-25. No i musieliśmy sobie dojść z buta na ul. Stawiska 1.Jak wracaliśmy to widziałem pare motocykli ale nie miałem czasu zabardzo się przyglądać był tam biało-niebieski gix chyba k-5 tyle mi się rzuciło w oczy.Dobra idę spać, bo jeszcze mi do 6.00 trochę zostało i prośba nie podpalajcie już nic dzisiaj na Szopienicach, bo ledwo na oczy widzę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał zapewne jesteś uzależniony od motocykla jak ja więc jestem pewny, że na niego szybko, bardzo szybko wrócisz. Wrócisz to znaczy , że wszystkie inne sprawy będą jż dawno wyprostowane - tego jestem pewny. Nawet nie próbuję ci tego życzyć.Chciałem coś napisać jeszcze odnośnie ..... ale zwymiotowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymac Niech sie teraz kuruje i odpoczywa! Pozdro dla Hiszpana!

Spoko, że koleś wraca do zdrowia.Dzisiaj znaczy wczoraj byłem na ul. ks. Woźniaka i widziałem jak sobie chłopaki stuntowali niestety byłem służbowo pożarniczą scanią SF 301-25. No i musieliśmy sobie dojść z buta na ul. Stawiska 1.Jak wracaliśmy to widziałem pare motocykli ale nie miałem czasu zabardzo się przyglądać był tam biało-niebieski gix chyba k-5 tyle mi się rzuciło w oczy.Dobra idę spać, bo jeszcze mi do 6.00 trochę zostało i prośba nie podpalajcie już nic dzisiaj na Szopienicach, bo ledwo na oczy widzę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpan musisz dojśc do siebie - obiecales ze idziemy na kolejna czesc "KRWAWYCH WALENTYNEK 3D " (pseudo reklama kina Helios:P)I nie ma wykretow ze sie boisz ;)Nie bede oczywiscie komentowal tych 14 tys wejsc na ten temat - jak bedziesz mial kazdemu postawic browarka to bedzie to dluuuuuuuuuuga noc.Pozdrowionka dla calej rodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.