Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Tychy Ul.stoczniowców


zomb

Rekomendowane odpowiedzi

WitamPrzejeżdżając ok godz 20 30 ul.Stoczniowców (naprzeciwko Kasztelanki) widziałem rozwalone czerwone moto na tyskich blachach. Motocyklisty nie widziałem ,wokół pełno wiary.Wie ktoś co się stało?Mam nadzieje , że z kolegą wszystko dobrze.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrocie: Gosc jadacy Vectra zaczal sobie nagle zawracac przez pas zieleni w miejscu w ktorym nie powinien, a ci na motorze po prostu nie zdazyli go ominac bo dupa Vectry wystawala i w niego przywalili. Jednego wystrzelilo w powietrze a drugi zatrzymal sie na aucie. Ten pierwszy stracil na chwile przytomnosc a drugi troche poturbowany. Wygladalo fatalnie :S Ale na szczescie nie bylo az tak zle.Wydaje sie ze to byl Bandit ale tez nie jestem pewny. Tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowcy podobno nic niema (poza kilkoma zarysowaniami) pasazer troszke polamany. brat ich zna jak bede mial jakies konkretne info to podam. a moto to czerwony bandit z podwojna lampa z przodu. a pozatym napewno nie jechali 50km/h i kierowiec nie zdazyl zdac na kat.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojąc i patrząc na wypadek widziałem go z innej perspektywy kierowca Vectry wyjeżdżał z myjni smart dał kierunkowskaz w prawo na prawym pasie 100 do 150 metrow jechał samochud motora nie widziałem bo to był szczeguł pożniej sie wszysko zaczeło a wiec kierowca vectry jedzie z myjni w prawo na kieerunkowskazie ustawia sie na lewym pasie jedzie dość powoli daje kierunkowskaz skreca na pas zieleni a dokładnie na piasek ktury tam był a kawałek dalej jest nawrut z mojej perspektywy kolega z vectry sie pomylił skrecił nie wiem moze nie widział przez szyby kture były pokryte woda z myjni nie mam pojecia ale jak juz muwiłem po kierunkowskazie stanoł pod katem jak by chciał nawracac samochud jadacy z prawej strony jechał i motocyklista chcac go wyprzedzic nie zauwazył vectry bo nawet nie zdarzył wychamowac badz chciał sie zmieścic miedzy dwoma autami ale nie udało mu sie po dobiciu vectra przesuneła sie do przodu nadjeżdżajacy samochud z drugiej strony zmusił go do ustawienia samochodu na przystanku gdzie włączył awaryjne wyszli wszyscy z samochodu i poszli do poszkodowanych ktos zadzwonił na karetke nie wiem co sie stało z kolegami czytajac na forum usłyszałem ze nie ma az tak zle wazne ze zyją tylko kto dał mu jechac skoro nie miał prawka ja na miejscu tego kogos pluł bym se w twarz zyce chłopakom zdrowia i bezpiecznej jazdy na przyszłoc powodzenia i z góry mowie ze tak to wygladało moze kszta winy była u vectry ale skoro nie przejechał pasa zieleni to raczej nie jego wina a po za tym kierunkowskas dzieki za uwage wszyskim którzy to czytaja tyle miałem do powiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec kierowcy prawie nic sie nie stalo, pasazer polamany troche lezy w szpitalu (i tak ma szczescie bo bez topka jechal).. kierowiec bez PJ. naginal jak glupi, i ogulnie zecz biorac trzech SFANIACZKUF sie zjechalo. nie to zebym ja jezdzil zgodnie z przepisami, ale tutaj wszyscy sa winni po troszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaziu mam nadzieje ze sie pomyliles nazywajac mnie dresem, albo to nie domnie bylo? i napisze jasniej zeby wszyscy zrozumieli. kierowca motocykla odnisl znikome obrazenia, nie mial prawka i zapierdzielal troszke ponad norme (czytaj- troche powyzej 100km/h). jego pasazer polamany ale bez jakichs komplikacji lezy w szpitalu, mial szczesia wiecej niz rozumu bo jechal bez kasku. a kierowca puszki zawracal w miejscu niedozwolonym, oczywiscie nic mu sie nie stalo. czyli jest trzech uczestnikow (czytaj- cwaniaczkow). a tak od siebie rozumiem ze czasami jezdzi sie bez PJ, ale ponad 100 po miescie to chyba przegiecie. i jeszcze do tego z pasazerem bez topka.i jeszcze najwazniejsze ortografie, gramatyke i poprawna wymowe mam w du..e (cztaj-w czterech literach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca motocykla odnisl znikome obrazenia, nie mial prawka i zapierdzielal troszke ponad norme (czytaj- troche powyzej 100km/h).
I tutaj się kolego mylisz - jeżeli jechał w mieście trochę powyżej 100kmh to wg mnie całkowicie mieścił się w normie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj się kolego mylisz - jeżeli jechał w mieście trochę powyżej 100kmh to wg mnie całkowicie mieścił się w normie
Ciekawe myślenie...Ja osobiście uważam, że poruszanie się w mieście z prędkością bliską 100km/h to debilizm.A tym którzy się ze mną nie zgodzą proponuję próbę awaryjnego hamowania z prędkości 30 km/h.P.S. W Tychach w tym sezonie mamy "wysyp" takich motonitów bez prawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.