Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Damir-Team


Arczi

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie zapraszam do zakupów przez Allegro.Codziennie coś nowego, w dobrej cenie - okazyjnie.Wyprzedaż na WSZYSTKO !!! jeżeli nie znalazłes dotąd na naszych aukcjach nic dla siebie , smiało kontaktuj się z nami telefonicznie lub droga elektroniczną .Pomożemy w doborze odzieży , akcesoriów , części itd itp. http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3930679

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Patrzę na Twój opis Sylwia i sobie myślę: boże drogi, w Damirze będzie salon optyczny
Arczibald, Sylwia ślepnie a nie salon optyczny
tak malutkie ceny maja napewno, ze okulary potrzebne beda ;P... zreszta przekonam sie w srode ;).
Ceny niziutkie
Ceny malutkie? Chyba na cenniku drobną czcionką napisane, żebyś zawału nie dostał
Arczibald no i wygadałeś się ZAPRASZAM SERDECZNIE NA ZAKUPY ( między innymi odziez i kaski Richa w MEGA rabatach, kaski HJC również w super akcji promocyjnej i wiele wiele innych rzeczy za na prawdę sobre pieniądze )słuzymy pomoca w doborze odzieży akcesoriów etc. tak by każdy wyszedł z naszego salonu zadowolony Pozdrawiam,Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia załoga Damir Team chciała życzyć wszystkim Motocyklistom :starym i młodym, tym co "z przodu" i tym co "z tyłu" ;) , weteranom, plastikom , maniakom błotka, chromu oraz skuterzystom małym i duzym i całej reszcie Moto-Maniaków - Dużo zdrówka , spełnienia marzeń motocyklowych , tyle powrotów ile wyjazdów, bezawaryjności no i wszystkiego tego , czego tylko dusza zapragnie Jednoczesnie dziękujemy wszystkim moto-znajomym za wsparcie, dobre słowo i cenne uwagi Dziękujemy FŚM za możliwość nawiązania tylu wspaniałych znajomości w tym sezonie .JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA !!!WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU KOCHANI !!!!post-2981-1261648562.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Uwazajcie na Damir-Team, wpadlem tam przypadkiem zeby z tesknoty poczuc motocyklowy klimat w zasniezonym Wodzislawiu i zostalem oszukany.Okazalo sie , ze w srodku jest ciepla i mila atmosfera, sklep prowadza motocyklisci a nie sprzedawcy a ceny byly tak niskie (upusty 40% i wiecej) ze istnieje podejrzenie ze okradli sw Mikolaja Efekt wczuwania sie w klimat motocyklowy byl taki ze kupilem spodnie , rekawica a zona kufer skórzany. Mierzac spodnie okazalo sie ze sa za duze i ze to ostatnia para wiec sie ucieszylem ale usmiechnieta Sylwia stwierdzila ze jutro bedzie ten wlasciwy rozmiar.Bardzo sie ciesze, ze moglem poznac tak fajnych ludzi i zaluje ze ten sklep jest tak daleko ale wiem ze jak cos kupie do mojego zelastwa to wlasnie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Baaardzoo baardzzoo serdecznie polecam wszystkim Damir - team!!Ja jako osoba kompletnie niezdecydowana i kapryśna zawsze wychodzę stamtąd zadowolona - dzięki Syla za cierpliwość i świetne rady Sylwia świetnie potrafi doradzić każdemu i oferuje super ceny Kupiłam bardzo fajny kask, który doradziła Syla za co bardzo dziękuję Dzięki niej również nie kupiłam kombinezonu przez internet ... całe szczęście:) Pogadałam z Sylwią i okazało się, że za cenę kombika z neta można w Damirze kupić kombinezon bardziej renomowanej firmy Zamówionko, przymiarka na miejscu, wszystko świetnie, kombik pikny w bardzo atrakcyjnej cenie a i prezencik do mojej Fazerki otrzymałam Mieszkam w Rybniku, gdzie też są salony i serwisy moto, ale zawsze pierwszy na mojej liście będzie Damir W lutym wpadnę po buty dla mnie i mego Spuna i po rękawice Już wiem, że to będą znów udane zakupy Pozdrawiam !! Ps. Aaaa i kawusia bardzo smaczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toooo to ja z racji tego że Tika chwilowo nie pilnuje konta, też coś napiszeZDECYDOWANIE POLECAM DAMIR-TEAM, niczego innego nie szukam, nigdzie indziej nie jade, kto jeszcze nie był, niech jedzie jak najszybciej ;)a rabat szokkkkk!!! nawet sie takiego nie spodziewałem!!!pozdro )ravi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miło nam poinformować, że już teraz w ofercie a wkrótce również w salonie wprowadzamy takie marki jak : Adrenaline , Grid, Macna , Alpinestars, AGV , Shark , akcesoria z katalogu LOUIS i wiele wiele innych ( o szczegóły zamówienia pytaj na pw)Dla Fanów HJC , załączyliśmy w Naszym dziale informację o jednej z kilku nowości HJC:http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...mp;#entry507593Chcieliśmy dodać , że przy zakupie kasku HJC do końca marca - każdy otrzymuje atrakcyjny upominek od naszej firmy Sezon nadchodzi , więc trzeba się "zbroić" ;) Serdecznie Zapraszamy !!!P.S: prowadzimy również sprzedaż wysyłkową , wszelkie zamówienia , zapytania prosimy kierować na maila : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiście ja muszę się dopisać wielkie podziękowania za super obsługę, towar dostępny od ręki. Póki co zakupy były skromne ale na pewno to ulegnie zmianie Dziękuje również za pomoc na naszej gorącej linii gg w moich ciężkich rozkminach pozdrawiam i polecam wszystkim Damir Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Informujemy że od 14 kwietnia włącznie , w każdą środę zapraszamy do naszego salonu do godziny 20:00 Jednocześnie co drugą środę ( jak dotychczas ) zapraszamy całe grono motocyklistów z Wodzisławia i nie tylko , na spotkania przy grillu w Damir-Team tym sposobem , będziemy również kontynuować spotkania , które odbywały się zimą w "Strusiu" . Oczywiście w grillowe środy jestesmy dla Was w firmie "do oporu" ;) Miejmy nadzieję , że pogoda dopisze i 14 kwietnia ODPALAMY GRILLA , w doborowym towarzystwie , dobrej muzyce i rewelacyjnych humorach Więcej szczegółów juz wkrótce Pozdrawiamy :Ekipa Damir-Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili : Informujemy , że z powodu nieoczekiwanego wyjazdu w dniach 8-12 kwietnia , salon Damir-Team będzie nieczynny .Za wszelkie utrudnienia przepraszamy , po świętach tj 6 i 7 kwietnia jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach 10-18 .Pozdrawiamy:Ekipa Damir-Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.