Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pitstop Sosnowiec


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam pójść do konkurencji - tak, to zalety wolnego rynku i akcji anty-monopolowych.
Sorki, ale my tutaj próbujemy określić czy warto wybrać się do danego sklepu i jak go widzą klienci. Na temat zasad wolnego rynku można podyskutować sobie w offtopic.Wracając do tematu Pitstopu, to kolejny raz bardzo polecam. Ostatnio wziąłem akumulator, który okazał się zepsputy (pisałem o tym na forum) - wymiana od ręki Nie czekałem na żadne odsyłanie do producenta itd. Cena jak najbardziej w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja polecam pójść do konkurencji - tak, to zalety wolnego rynku i akcji anty-monopolowych.
No to może się dołączę do tego postu : Miałem hornetkę serwis robił mi MAKU MOTOCYKLE (BĘDZIN)Mam CBR serwis robi mi MAKU MOTOCYKLE ( BĘDZIN) Ani BOOSTER ani PIT STOP : --> CENAMI NIE POBIJE ICH naprawdę. leżaki opony DUNLOP 2004 NOWE -->160 zł Ceny za usługi : łożysko główki ramy + robota = 140 zł Kurtki : od 300 zł (zależy jakie ) OLEJ REPSOL 1l : 26 zł (promocja) + filtr 16 zł zależy co kto chce robić ja bez wątpienia i zastanowienia oddaję na serwis zimowy do NICH (dokładnie do niego ) ale naprawdę polecam - trochę byłem sceptyczny co do małej firmy ale przekonałem się --- po co płacić za wielgachne molochy jak małe też mogą byc dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może się dołączę do tego postu : Miałem hornetkę serwis robił mi MAKU MOTOCYKLE (BĘDZIN)Mam CBR serwis robi mi MAKU MOTOCYKLE ( BĘDZIN) Ani BOOSTER ani PIT STOP : --> CENAMI NIE POBIJE ICH naprawdę. leżaki opony DUNLOP 2004 NOWE -->160 zł Ceny za usługi : łożysko główki ramy + robota = 140 zł Kurtki : od 300 zł (zależy jakie ) OLEJ REPSOL 1l : 26 zł (promocja) + filtr 16 zł zależy co kto chce robić ja bez wątpienia i zastanowienia oddaję na serwis zimowy do NICH (dokładnie do niego ) ale naprawdę polecam - trochę byłem sceptyczny co do małej firmy ale przekonałem się --- po co płacić za wielgachne molochy jak małe też mogą byc dobre.
Kolego Luka1983 nikt nie karze ci serwisować motocykla u nas, ale musisz wziąć pod uwagę że dobry filtr oleju do motocykla honda CBR lub Cb 600 Hornet kosztuje detalicznie 25 zł a jeżeli zgadzasz się na inny zamiennik to już twoja sprawa . Pożądne łożysko główki ramy kosztuje ok 120 zł. więc jak sam widzisz jakość nie idzie w parze z ceną. To samo tyczy się wszystkich części jak i usług. Następnym razem jak będziesz pisał takie rzeczy najpierw sprawdź dokładnie jakość i cenę części a później zastanów się co piszesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zapraszamy wszystkich na czyszczenie magazynuOd dnia dzisiejszego zaczynamy totalną wypzedaż wszystkich kasków, kurtek, spodni, rękawic, butów dostępnych u nas w sklepie. ZapraszamyNp: Kurtka Held Devil rozmiar L z 589 na 500 zł. Kurtki Macna Obserwer z 1499 na 1300 zł. Kask HJC FG-15 Draco blue rozmiar S z 950 na 835 zł. Kask NUVO Black z 650 na 550 zł.Wszystkie ceny w naszym sklepie podlegają negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj Ola!Zaczynamy z kumplem przygode na 2oo i w zwiazku z tym jestesmy w potrzebie zakupu kompletnych ciuszkow,kaskow .Dlatego zwracam sie z pytaniem o przedewszystkim mozliwosc zakupu u Was na raty (troche to nas szarpnie po kapsach) oraz czy macie w ofercie kask Skark-a S900 bo na stronce jakos nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas do sklepu napewno znajdziemy coś fajnego

Witaj Ola!Zaczynamy z kumplem przygode na 2oo i w zwiazku z tym jestesmy w potrzebie zakupu kompletnych ciuszkow,kaskow .Dlatego zwracam sie z pytaniem o przedewszystkim mozliwosc zakupu u Was na raty (troche to nas szarpnie po kapsach) oraz czy macie w ofercie kask Skark-a S900 bo na stronce jakos nie widze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze zakupy-wybrałem PIT-STOP - i gwarantuję zadowolenie. Z Szurą i żoną wybraliśmy się na zakupy do PIT-STOPU i już jesteśmy w posiadaniu sprzętu, z którego jak wierzę będziemy zadowoleni. Miła i profesjonalna obsługa, Polecam P.S. Pozdrowienia dla Oli i Moniki. Tomasz - Zabrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie potwierdzam ! Obsługa pierwsza klasa ,jako laik w tej dziedzinie zdałem sie całkowicie na miłe Panie z Pit-Stop-u i jestem bardzo zadowolony Niektorzy powiedzą ze to za granicą ale warto!!!KASK - Jakies drobneKURTKA- Trocha myniKLIMAT - BEZCENNY!!!!Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez sie tak poukladalo ze na pierwsze zakupy udalem sie do pit-stopu.. zakup zfinalizowalem, nie mam na co narzekac, pozytywupust w cenie idzie uzyskac, nie bedac stalym bywalcem a pierwszym klientem..obiecalem, ze kiedys sie pojawie, tak wiec potwierdzam ze jak weekendowa pogoda pozwoli to "odwiedze" Pitstop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystkim naszym Klientom i nie tylko, wszystkim Motocyklistom i nie tylko, wszystkim Motocykliskom i Plecaczkom i nie tylko, pragniemy złożyć (jako cała ekipa sklepu i serwisu Pitstop) najserdeczniejsz i gorące życzenia spokojnych, wesołych, obfitych Świąt Bożego Narodzenia a w nadchodzącym Roku 2010 spełnienia marzeń, jak najwięcej zakrętów i rozwagi na drodze i szampańskiej zabawy na Sylwestra!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.