Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pitstop Sosnowiec


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro jedziemy po buty dla Ciebie, jak tylko będą zadzwonię do CiebieGdy będzie miał nastąpić ten wielki dzień naszych przenosin i oficjalnego otwarcie napewno zaprosimy wszystkich na wielka bibę z tej okazji, narazie aby nie zapeszać nie zdradzę przybliżonej daty.

Ola, czekam na buty ;) mam nadzieje że niebawem będą ;) daj znaćpozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnych osób, które chciały by podciągnąć swoje umiejętności w jeździe na motocyklu.Cena jednodniowego kursu to 200zł. (płeć piękna ma zniżkę)Kurs trwa ok 8h. w cene kursu wliczono cateringim wcześniej osób chętnych się zgłosi tym wcześniej ustalimy terminy.Szkolenie to skierowane jest do najbardziej wymagających miłośników jednośladów.Są to profesjonalne zajęcia doskonalenia techniki jazdy na motocyklu. Szkolenie prowadzi Zbigniew Łacisz Sr oraz Zbigniew Łacisz jr Szeroki program szkolenia, poziom trudności wykonywanych ćwiczeń dostosowany do umiejętności kireujacego oraz indywidualne podejście do uczestnika Zapraszam wszystkich chętnych. Więcej na PW lub tel. 607490814 - Ola email: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem kto tam odebrał dzisiaj telefon, ale rozmowa "półsłówkami" nie zachęciła mnie do skorzystania z w/w serwisu do tego porażająca cena 120 zł za wymianę opony w Goldasie, gdzie serwis w DG za to samo bierze 30 zł.Szkoda... w zeszłym roku byłem zadowolony z usług tego serwisu, dzisiaj jednak bardzo się zniechęciłem.Mimo to pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto tam odebrał dzisiaj telefon, ale rozmowa "półsłówkami" nie zachęciła mnie do skorzystania z w/w serwisu do tego porażająca cena 120 zł za wymianę opony w Goldasie, gdzie serwis w DG za to samo bierze 30 zł.Szkoda... w zeszłym roku byłem zadowolony z usług tego serwisu, dzisiaj jednak bardzo się zniechęciłem.Mimo to pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów...
Napisz proszę gdzie jest taki serwis motocyklowy który to zrobi za 30 zł. bedziemy tam odsyłać klientów z Goldwingami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu perypetiach związanych z wymianą gumy w tym motocyklu muszę przeprosić i zwrócić honor... żaden serwis nie chciał się podjąć wymiany, prosili o samo koło. Rzekomy serwis z DG to przydrożny garaż w którym dopiero na miejscu okazało się, że tego nie robią.Uporałem się z tym w końcu sam ponieważ głupio mi było pokazać się w PitStop'ie Przepraszam za moją niesłuszną uwagę i dodam, że jesteście jedyni w okolicy, którzy w ogóle podjęliby się tej roboty.Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu perypetiach związanych z wymianą gumy w tym motocyklu muszę przeprosić i zwrócić honor... żaden serwis nie chciał się podjąć wymiany, prosili o samo koło. Rzekomy serwis z DG to przydrożny garaż w którym dopiero na miejscu okazało się, że tego nie robią.Uporałem się z tym w końcu sam ponieważ głupio mi było pokazać się w PitStop'ie Przepraszam za moją niesłuszną uwagę i dodam, że jesteście jedyni w okolicy, którzy w ogóle podjęliby się tej roboty.Pozdrawiam serdecznie
Następnym razem proszę nie unosić się chonoirem tylko przyjechać wymienimy kółko i będzie ok, A przeprosiny przyjmujemy i zapraszamy bo się nie gniewamyDario127 szkolenie jes dla chętnych którzy jeżdżą na motocyklach, jeżeli masz najdrobniejsze nawet doświadczenie w postaci samego kursu prawa jazdy, to nauczysz się czegoś nowego z techniki jazdy, zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Będę starał się być delikatny:) w wypowiedzi na temat tej firmy a raczej jej właścicieli...Ja rozumiem, ze jest kryzys i wiele firm boryka się z problemami finansowymi, ale myśle, ze te problemy wynikają ze wspolpracy z takimi niekompetentnymi firmami jaką reprezentuje szefostwo firmy. kupują nowe auta lub inwestują w dom a gdzieś mają swoich pracowników i klientów. Ci ludzie nie mają żadnych zasad, ich jedynym celem jest własny interes...i po trupach do celu.Najgorsze jest to, ze zamiast dbać o zadowolenie swoich klientów po prostu ich olewają, chyba jedyną kompetentną osobą, z którą miałęm do czynienia w sklepie jest ich pracownica. Uprzejma obsługa, jakiej miałem "zaszczyt" doświadczyć z jej strony sprawiła na mnie bardzo miłe wrażenie i nawet jeśli nie ze względu na szefów to przynajmniej na obsługę pracowników warto dalej korzystać z ich usług.Szczerze odradzam konsultacji z szefową, która nawet nie raczy sprawdzić, czy posiada daną część na sklepie i nie wywiązuje się z podstawowych zobowiązań wobec klientów, którzy liczą na należną im obsługę. miałem wrażenie, że na klientach bardziej zależy pracownikom niż im samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To Ja, ta najbardziej wyzyskująca, mam zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na skromne otwarczie naszego Nowo Wybudowanego sklepu, jak większość z was opewnie już wie. W/w otwarcie chcemy uczynić w niedzielę 6 czerwca od godz. 10 rano do późnych godzin nocnych, przy okazji chcemy zapoznać was z kilkoma ciekawymi produktami, a i niespodzianki też się znajdą----------Zapraszam wszystkich chętnych na wesele motocyklowe 19 czerwca. Przejazd planowany jest z Sosnowca do Dąbrowy G. tak więc będzie potrzebna pomoc na skrzyżowaniach.Zbiórkę planujemy w PIT STOP w Sosnowcu na Kukułkach o godz. 15, ze sklepu wyjeżdżamy do Pana Młodego a potem standardowo do Pani Młodej narobić troszkę hałasu przed oknami i wyjazd do Kościoła do Dąbrowy, po Mszy spacerkiem na salę weselna na Pogorię I.Po zakończeniu parady impreza pod pitstopem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ponawiam informację i zaproszenie:Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym zlocie zapraszam na górkę do Gołonoga pod kościół św. Antoniego zbiórka o 14:00 wyjazd 14:30 do Grodźca przez Dąbrowę Górniczą, Sosnowiec i Będzin na Góre Św. Doroty pod kościółek. Po mszy za motocyklistów będzie poczęstunek i koncerty Dysonans, Eier, Mariusz Kalaga & „Partners”, oprócz tego będzie równieź loteria fantowa i pokaz sztucznych ogni i światła.Zapraszamy PS. Prawdopodobnie będzie możliwość skorzystania ze zroju ze złotym trunkiem - tak obiecał ksiądz PiotrPS. W tym roku mamy zamiar wiechać na samą Dorotkę. ----------Informujemy wszystkich, że w dzniach 09.08.2010 do 22.08.2010 sklep i serwis są zamknięte - przerwa urlopowa. Zapraszamy 23.08.2010 od 10 rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.