Skocz do zawartości
MarekG

Pitstop Sosnowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy już część nowej kolekcji HJC, czekamy na sharka
Ale juz nie z Polonia cup mam nadzieje. Dzieki bogu i partii juz rok mi sciagaja poduszki do rsr-a

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie nie z Poloni, ale jeżeli chodzi o akcesoria to niestety będzie trzeba jeszcze troszkę poczekać, ale, podobno będzie wszystko.Najbliższa dostawa Sharka przewidziana jest na trzeci tydzień marca.Jak talko coś dostaniemy napewno dam znać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mamy już część nowej kolekcji HJC
To odwiedzę cię Olu początkiem kwietnia bo z tego co pamiętam, to w Łodzi na bazarze widziałam, że macie też Icona a chciałam naocznie zobaczyć jak te rzeczy wyglądają i może coś też przymierzyć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj po raz kolejny wyjechałem jako zadowolony klient
wiec to Ciebie spotkałem pozdro i dbaj o tą małą szarą ;)a dla całej brygady PitStopu pozdro i czekam na odbiór 'marchewy' ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie nie z Poloni, ale jeżeli chodzi o akcesoria to niestety będzie trzeba jeszcze troszkę poczekać, ale, podobno będzie wszystko.Najbliższa dostawa Sharka przewidziana jest na trzeci tydzień marca.Jak talko coś dostaniemy napewno dam znać
a będziecie może na bazarze w niedzielę ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no i oponki, po krótkiej przejażdżce, mogę powiedzieć że zacnie się sprawują, więc wielki + za poradę i usługę oraz czas jej wykonania i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bywałem wcześniej i niedługo się znów zjawię. Po zostawieniu moto nawet zaproponowano mi odwóz do domu !!! Bardzo miło i solidnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Friendly -Sklep i serwis OK. ale ta nowa dziewczyna moim zdaniem zupełnie się nie nadaje.Ola zawsze miło i z jajem pogada a ta nowa dziewczyna jest jakaś nieżyciowa ;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi dziś oponki przełozyli mimo iż prawie zamykali,a mieli jeszcze trochę roboty.W dwóch innych serwisach kazali mi przyjść za tydzień,bo mieli dużo roboty,a w PIT STOPIE dali radę .Dzięki do zobaczenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cześć Olu kiedy mogę przyjechać z moim bladym na wymianę łańcucha i tylnej gumy? no i to nieszczęsne ładowanie pozdrawiam. Marek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta