Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Martin Motocykle Będzin


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

No to widzę, że nie tylko ja zostałem wydy**** przez Martin Motocykle. Kupiłem motocykl od kolegi w marcu z zatartym tłokiem ( tylko ) oddałem do nich na zmiane tłoka i szlif. Miało to kosztować max 1000zł. Po czym dzwoni szef i mówi ze do wymiany jest jeszcze TO TO TO .... kurw* wszystko. Od korby,wału, sprzęgła , wszystkich łożysk, zaworów ITD. no wymienili mi wszystko co możliwe. i z tysiąca zrobiło sie 6 000zł . No ale pomyślałem sobie ze teraz bede miał nówkę sztuke na pare sezonów starczy. No niestety pomyliłem się .Silnik przyjechał do mnie do domu WYMALOWANY W CZERWONE KROPKI JAK BIEDRONECZKA - no wiocha jak siemasz, i ... niestety nie pasuje w ramę ... co się okazało wielki Pan mechanik źle skręcił głowicę - odwrotnie, na a jak już chciałem sobie ją przekręcił okazało się ze wkręcił na chama szpilkę no i oczywiscie spierdo*** gwint . no ale z tego co tu czytałem to nie pierwszy raz mu sie to przydazyło. Acha dodam ze romont silnika u nich trwał 4 miesiące. Ok złożyłem odpalam i co ... świata nie widzę tak kopci , wali płynem chłodniczym az chlapie po scianach. Oczywiscie chciałem sie przejechać , no niestety biegi nie odbijały , ale co tam ciśnienie na jazde po takim czasie miałem , chciałem chociaz kawałek sie przejechać , no i sie przejechałem , motor który na kazdym biegy stawał na koło z samego gazu ledwo sie toczy, jak bym jechał simsonem. No to znowu wynajecie auta pod motor ( 250 zał kazda trasa w sumie woziłem go 6 razy ale do tego dojdę ) Pojechałe do "serwisu" , wymienili mi klamkę od innego motoru dodam ale co tam, linka to sro skasowali 800PLN , mówią ze igła, no to transport i czekam na niego. Przyjechał oczywiscie biegi odbijają ale ... nie wkreca sie w obroty. Wkurwe miałem taka ze ... nawet nie jestem w stanie tego opisać. Więc znowy wynajęcie bussa i jedzieeee do "serwisu". "naprawiali" mi go kolejne 3 miesiące, stwierdzili ze nie wiedzą co jest i trzeba czekac na elektryka a ze jest tylko jeden w PL wiec sami wiecie ile czekałem ... okazało się ze Pan mechanik nie zauważył ze jest pekniete koło masowe ( robił generalny remont )wiec pospawali , no i już gotowy , to ja znowu wynajmuje busa znowu 250PLN . Jest, przyjechał , ciesze sie jak dziecko , odpalam i ... nie zgadniecie co ... motor nie wkreca sie w obroty ( dopiero jak trzymałem odkreconą manetkę przez 20 sek powoli zaczął coś załapywać ) no mówie kur*** przegięcie , szkoda ze tak daleko mieszkam bo po Martin Motocykle było by juz tylko wspomnienie. No ale chyba wiecie co dalej .... wynająłem bussa i znowu pojechał do" serwisu " , stał 2.5 miesiąca po czym stwierdzili ze oddadzą go do innego serwisu, no i tam oczywiscie też swoje odstał, ale podobno jest naprawiony i czeka na odbiór. Co sie okazało gaźnik był zasyfiony , wiec kolejny ukłon w strone mechanika , jak to przy remoncie generalnym silnika za 6tys zł nie chciało sie gaźnika wyczyscic ! WIĘC PROSZĘ KTO MNIE PRZEBIJE :) JUŻ NAWET SIE NIE WKURWI*** BO SZKODA ZDROWIA, MOTOR MNIE KOSZTOWAŁ 5TYS WIECEJ NIZ BYM SOBIE KUPIŁ 5 LAT MŁODSZY GOTOWY DO JAZDY. NO ALE PRAWIE ROK WALKI Z TYPAMI OD MARTINA , I PODOBNO JUZ KONIEC.... NAPISZE WAM JAK GO ODBIORE , BO COŚ CZUJE ZE TO JESZCZE NIE KONIEC , ŻYCIE NIE MOGŁO BY BYĆ AZ TAKIE PIĘKNE JAK BYM JUZ GO MIAŁ NAPRAWIONEGO W GARAZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżam temat.

Niech nowi forumowicze się zapoznają bardzo dobrze z tym tematem a starzy wyjadacze niech nie zapominają :P

Przy okazji dorzucam coś nowego:

http://forum.scigacz.pl/about48949.html

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/43702-martin-motocykle/

http://www.forum.motox.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=4854

jeśli ktoś jest na motox.com.pl to niech będzie taki uprzejmy i wklei ten temat do ich tematu o martin motocykle. Oby to pomogło tym co nie wiedzą lub mają wątpliwości... Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.