Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Totally Unfriendly


Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie, stojak oddałem. Kasę straciłem, ale w komentarzu użytkownika ostrzegam innych kupujących.Tutaj moja mini-recenzja z FM:Podnośnik dotarł.Najważniejsze jego zalety:Wykonany z jednej giętej rury. Przysłany w jednym kawałku, przez co brak jest ruchomych, miejsc łączeń. Bardzo duża sztywność, brak jakichkolwiek odchyleń pod ciężarem maszyny.Głębokie łapki wahacza, szerokie. Po dostosowaniu szerokości łapek nie ma mocnego, żeby motocykl spadł. Można w pojedynkę postawić motocykl, niezależnie czy kierownica jest na wprost (widać na wideo).Długość ramion umożliwia złapanie przed osią koła i obracanie nim, łapki pomimo długości nie będą zawadzać o śruby zębatki.Uważam, że ten zakup był udany.Da się więc tanio i dobrze. Całkowity koszt 110PLN z przesyłką.Zapomniałbym:http://www.youtube.com/watch?v=KshDwcrnphoTen stojak od TEGO użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item839256929_podno...i_kawasaki.htmlPolecam Polecam i jeszcze raz polecam !!! Dokładacie do tego interesu 30 zł a stojak wyglada jak sie nalezy (jest czerwony - a to podobno najszybszy kolor a w dodatku nie jest gietki mozna postawic spokojnie na nim fajera i w dodatku siasc w dwie osoby i wypic browarka - ja nie potrzebuje wiecej zalet zeby sie na niego zdecydowac - MAM i jestem mega zadowolony , a nie jeden Leszek zostal na nim wypity w te chłodne dni )
toź mie ucieszoł bo właśnie czekom na przesyłka, dokładnie tyn som.a te "kwadratowe" stojaki jakoś nie budzą mojego zaufania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje też bardzo podobny do tego niebieskiego stojak koszt dwieście parę złotych.Troszeczkę inaczej jest powyginana ta rura ,kolor czerwony.Zdecydowanie bardziej stabilny polecam.Ten srebrny kupiłem ze względu na to ze ma duży zakres regulacji.Można na nim podnieść moto i to bardzo łatwo.Spaść nie spadnie jak się to zrobi z głową jednak na pewno nie stoi tak stabilnie jak na tym drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzytkuje ten srebny co jest taki niby afeee . Jakis wiekszych problemow mi nie robi, postawic sam postawie, zdjac moto sam zdejmne... troche wprawy i daje rade. Moto dla mnie stoii stabilnie. Zreszta dzis go znowu odstawilem na zimowanie wiec znowu w powietrzu wisi. Wiec dla mnie ten stojak srebny jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dlaczego drozszy ale sprawdzony w boju i wyscigach stojak formy bike-it tak to chyba było nie ma ośki ani nic co łączy dwie strony i jest stabilny i pewny ? zle dobrane materiały  i ich ilość kijowa jakość wykonania to wszystko sie nakłada
Dokładnie, chodziło Ci pewnie o Bike-LiftaZa Bike-Lifta trzeba dać około 240 zł.Więc każdy kręci nosem i wybiera taki z allegro za 80 zł, a potem jest narzekanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.