Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Toka Motor (ruda śl.)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a kiedy oddałeś tam sprzęta ostatni raz? odkąd Tomek poświęca biznesowi więcej czasu duuuuuuużo się zmieniło. Polecam podjechać, poglądać, zobaczyć obecny asortyment na sklepie. Z tego co wiem to nawet przyjeżdzać ze sprzętem nie musisz bo sami Ci po niego przyjadą i odwiozą. Ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa i Tomek zawsze służył dobrą radą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy?? zeszły sezon koło maja co do tomka i jego rad tez nie moge nic powiedziec było super dopuki nie przyszło do odbioru podczas odbioru moto chodziło okropnie i wtedy polecono mi zrobienie kapitalki ( rozmowa z tomkiem ) po kilku dniach doszedłem sam do usterki i wcale nie robiłem kapitalki wkreciłem świece o której zapomnieli na warsztacie i przewody miedzy gaznikami podłączyłem po swojemu to znaczy tak jak serwisówka podaje i nagle moto wróciło do stanu sprzed naprawy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo mechanior (czyt. pracownik tam zatrudniony w tamtym okresie) już nie pracuje.Ja oddaje swoje moto i odbieram w idealnym stanie, serwis fachowy, części sprowadzone w dobrych cenach moto nie ubabrane smarami i bardzo dobre rady dotyczące moto czego chcieć więcej ? A zapomniałam przyjechano po moto i odwieziono mi spowrotem. Ja daję 10 punktów na 10 możliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam więcej motocykla nie oddam.Potwierdzam dużą wiedzę Tomka (w zakresie mechaniki), oraz niesamowitą elokwencję (jeżeli chodzi o ściemnianie i opowieści "drzewa sandałowego").Motocykl był naprawiony najmniejszym nakładem sił i środków (chociaż na środki sie czeka i za nie płaci - bez niedomówień chodzi mi o uszczelki). Nikt nie poszukał przyczyny awarii i wypuszczono z warsztatu motocykl z nierówno pracującym silnikiem (że niby się "dotrze" a później wyregulujemy). Partactwo i ściema - to moje zdanie z którym nikt nie musi się zgadzać.Zakończyło się rozbiórką silnika w innym warsztacie, gdzie można było zobaczyć wykonane prace.A to że jakiś mechanik tam nie pracuje, nie jest dla mnie wytłumaczeniem. Oddawałem spręta Tomkowi i od niego odbierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszecie kazdemu moze sie zdazyć ale zeby pominac taką pierdołe jak niewkrecenie swiecy ( wisiała na przewodzie ) te przewody które pomylono nie jest ich tam 100 wiec problemu niema i sam fakt odpala moto chodzi ja stara k... i nikt nie sprawdza dlaczego tylko dzwoni ze jest do odbioru na miejscu sie dowiadujesz ze trzeba kape zrobić bo chodzi jak widac tak naprawde nie interesyje mnie kto tam teraz pracuje i jak sie tam moto teraz robi mi spierd..... robote i juz wiecej tam nie pojade a jeśli komus zrobili dobrze to super ale ja swoja opinie juz mam i jej nie zmieni po 2 wymiana opony tez była tam robiona przy jednym oddaniu moto 40zł za przekładke bez wywazania jak dlamnie przesada a wiem bo byłem przy przekładce . wtedy jeszcze nie stwierdziłem tam sprzetu do tego by ja wywazyć no chyba ze tak w rece to robią podczas wkładania koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym znaleźć pod bakiem szmatę (a ich zawsze w garażu brakuje) i odebrać zdrowego motonga niż na odwrót =]
Bzdury pleciesz. Dla mnie to partactwo,niedbalstwo, niechlujstwo.Robota zrobiona dobrze, ale cała okrasa już lipna. Dzwonią, że motocykl do odbioru, zajeżdżam, a kolesie w popłochu skręcają sprzęta i do tego zostawiają swoje resztki pod zbiornikiem.Niby pierdoła, ale kojarzy mi się to z usługą u pana Kazika, który sprzęta ci odstawi na złoto, ale gdzie się nie spojrzysz to smar, olej i resztki innych śliskich specyfików ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak piszecie kazdemu moze sie zdazyć ale zeby pominac taką pierdołe jak niewkrecenie swiecy ( wisiała na przewodzie ) te przewody które pomylono nie jest ich tam 100 wiec problemu niema i sam fakt odpala moto chodzi ja stara k... i nikt nie sprawdza dlaczego tylko dzwoni ze jest do odbioru na miejscu sie dowiadujesz ze trzeba kape zrobić bo chodzi jak widac tak naprawde nie interesyje mnie kto tam teraz pracuje i jak sie tam moto teraz robi mi spierd..... robote i juz wiecej tam nie pojade a jeśli komus zrobili dobrze to super ale ja swoja opinie juz mam i jej nie zmieni po 2 wymiana opony tez była tam robiona przy jednym oddaniu moto 40zł za przekładke bez wywazania jak dlamnie przesada a wiem bo byłem przy przekładce . wtedy jeszcze nie stwierdziłem tam sprzetu do tego by ja wywazyć no chyba ze tak w rece to robią podczas wkładania koła
Kolego , używaj znakow interpunkcyjnych ( przecinki , kropki itd.) . To nie boli a pomaga P.S. sorry za off topa xP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dobre zdanie o nich Tomek zawsze udziela porad bez zbednego wydziwiania kupilem u nich kask w eleganckich pieniadzach reszta tez w przyzwoitej cenie a ze tomek zabiegany to niema co sie dziwic w koncu to jego pienadz co do serwisu niemiałem jeszcze problemów z motorkiem ale to co mi robili (przewody w oplocie, zmiana gum i jakies tam inne) w sensownej cenie tanio i blisko dlamnie okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA KORZYSTAŁEM Z USŁUG TOKI 3 RAZY :- wymiana płynu hamulcowego + -przewody w oplocie - OK!- zakup+wymiana oponki tył na koniec sezonu - OK! CENA REWELACJA- gaźniki + zawory + oleje filtry + płyn - BEZPROBLEMOWO I TANIO zakup+wymiana oponki na przód - OK! CENA REWELACJAPOZA TYM MOTOR ZABRALI W LUTYM SAMI NA SERWIS I RÓWNIEŻ ODDALI POD DOM DLA MNIE LUX POZDROWIENIA dla TOMKApost-12499-1268855400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

JAK SZYBKO W LUTYM ZACHWALIŁEM TAK POKRÓTCE POWIEM JA PITOLE NIGDY WIECEJ !!!!!!!!!!!!!!! 9 REKLAMACJI MOTOR PO REGULACJACH PALIŁ NA DWA GARY REGULACJA + CZYSZCZENIE GAŹNIKÓW+ZAWORY+PŁYNY+FILTRY+ŚWIECE NIE POLECAM WALENIE W TRABE NA MAXA WYJECHAŁEM 8 RAZY Z PIERDZIELONYM MOTOREM 2 RAZY PCHANIE PARE KILOMETRÓW Z TRAMPKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.