Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sklep / Serwis Motorfun W Pszczynie! Polecam!


Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna się zbliża, więc odwiedziłem kolejny raz Chłopaków w MotorFun Zrobili mojej Frani cały serwis za połowe kasy, którą bym musiał zostawić w innych sewisach! To co mnie najbardziej cieszy, to to, że można się z nimi dogadać Tu mocie stronke od nich: http://www.motorfun.pl/Zdecydowanie polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś byłem u chłopaków. Maszynka przygotowana do sezonu. Moja złotka jak usłyszała, że do Boryla jedzie to aż jej ciekło z pod silniczka, ale w przed dzień przestała - wydoroślała chyba.Chłopaki cudo, nawet na przegląd nie musiałem jechać - załatwili (legalnie).Jak dla mnie OK, moto chodzi jakby lepiej. Zobaczymy czy moja złotka puszczona z rąk kolegi nie walnie jakimś utęsknionym fochem i zechce spowrotem do motorfun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No i wreszcie Ja moge się wypowiedziec...Jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony z serwisu jak po odebraniu Suzi z Motorfunu. Jak dla Mnie Super:) Chłopcy przyjeli Mi moto na serwis w ten sam dzień w który do nich napisałem pomimo iz mieli robote Boryl jako jedyny rozpracował zagadkę spadających obrotów(opisywałem to na forum). Ceny o połowę niższe niż u konkurencji...Polecam Wszystkim! Od dzisiaj serwis tylko w MOTORFUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

no to i ja sie dolacze i odswieze troche temat.na poczatku lipca zostawilem moja kawe, aby przeczyscili gazniki, wyregulowali je oraz, zeby wyregulowali luzy zaworowe, a przy okazji wymienili olej i dodatkowo sprawdzili co nie tak i co jeszcze do wymiany, dolali plynu do chlodnicy, po odebraniu moto wszystko okej, cena jak najbardziej ok - najtaniej w okolicy, taniej jak w MOTORFUN nie znajdziesz. fachowo tanio i szybko.natomiast dzis bylem, zeby mi na poczekaniu Boryl wymienil klocki hamulcowe z przodu,nie dosc, ze szybko, sprawnie i fachowo to jeszcze najtaniej w okolicy i jeszcze rabat i wymiana gratis - to juz przechodzi najsmielsze oczekiwania:Ddodatkowo zajrzal co jest nie tak, ze plyn chlodniczy cieknie. i juz wiem, co trzeba zrobic;)nie ma bata - na zime motorfun dostaje moja ninje i porobia kilka rzeczy;))jestem bardzo zadowolony - przede wszystkim BARDZO tanio, a zarazem BARDZO fachowo.goraco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

No to znow ja odswiezam, na zimowanie powierzylem im swoja maszyne, bo maja ocieplany garaz juz zimy koniec, wiec zabrali sie do zleconych im prac i podsumowujac:serwis byl dosc spory bo obejmowal prawie doslownie wszystko, jezeli chodzi o przedsezonowe wymiany tj:- wymiana swiec- zalozyli oplot stalowy z hela na przod i tyl- wymiana oleju, filtra, filtra powietrza- plyn chlodniczy, plyn hamulcowy rowniez wymianadodatkowo, mialem rozne, dziwne fanaberie i w mojej kawie zalozyli:undertaila, wlasnorecznie robiony stelaz pod tablice i kierunki oraz nadkole na tyloczywiscie malowali undertaila i huggera - piekna robota.mialem tez maly ubytek w czaszy i spawali i tez przemalowali, spawali rowniez zborniczek z chlodnicy, bo lekkie pekniecie bylo - swietna robota.ogolnie jestem wielce zadowolony,jezeli chodzi o jakosc wykonania wszelkich uslug jak i przede wszystkim co najwazniejsze dla kazdego z CENY!reasumujac,chlopaki lepsze niz z pimpmyride, tak mi odpicowali moto, ze nie poznalem serwis w okolicy chyba malo znany, ja zaufalem juz w sumie trzeci raz i jestem pelen podziwu. GORACO POLECAM !z tego co wiem to w tej chwili maja promocje na wymiane oleju za zlotowke do konca zimy:)jeszcze na pewno ich w sezonie odwiedze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Miałem problem z dostarczeniem im motocykla który odmówił współpracy, więc pomogli mi mailowo, dali wskazówki, dzięki czemu sam uruchomiłem motocykl. Dzięki chłopaki. Naprawdę fajny serwis, chyba jeden z niewielu gdzie na prawdę liczy się motocykl i motocyklista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam

Kolejny raz odwiedziłem chłopaków z motorfun ze swoim nowym sprzętem i jak co roku świetnie przygotowali mi motor do sezonu, tymbardziej że robiłem duży serwis (synchro,regu, oleje, filtry, hamulce, lagi), Yamaha chodzi idealnie. Myśle, że ceny są konkurencyjne, więc zawsze tam wracam.

Pozdrawiam i Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja również zdecydowanie polecam! Moja XX była do malowania i do full serwisu. Chłopaki tak odpicowali mi moto, że jak przyjechałam, to go nie poznałam! I to za rozsądne pieniądze.

Jeszcze raz zdecydowanie polecam warsztat. Mozna u nich zrobić wszystko w jednym miejscu.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.