Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ratka Motocykle


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

co do Ratki - byłem raz .Oddałem koło do wyprostowania ranta .CZEKAŁEM 6 TYGODNI !!!! W środku sezonu !! Ciekawy ile by to trwało jak bym ich nie popędzał ! Tłumaczyli się że mam dziwne koło blink.gif ! Musieli dorabiać mocowanie do maszyny .Wszystko fajnie ale to kilka godzin na tokarce , nie 6 tygodni !!Potem gostek jeszcze bezczelnie mnie skasował jak za zboże i oddał mi podrapane masakrycznie i psiknięte chamsko szprejem koło ( na rantach i w środku na mocowaniu ) .Na koniec powiedział mi " Do zobaczenia " ! - Marzyciel .O D R A D Z A M !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Ratki - byłem raz .Oddałem koło do wyprostowania ranta .CZEKAŁEM 6 TYGODNI !!!! W środku sezonu !! Ciekawy ile by to trwało jak bym ich nie popędzał ! Tłumaczyli się że mam dziwne koło blink.gif ! Musieli dorabiać mocowanie do maszyny .Wszystko fajnie ale to kilka godzin na tokarce , nie 6 tygodni !!Potem gostek jeszcze bezczelnie mnie skasował jak za zboże i oddał mi podrapane masakrycznie i psiknięte chamsko szprejem koło ( na rantach i w środku na mocowaniu ) .Na koniec powiedział mi " Do zobaczenia " ! - Marzyciel .O D R A D Z A M !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę się do niczego doczepić, ustawiasz sie na date, zaprowadzasz motocykl, kontrolnie dzwonisz co 3 dni i po tygodniu jest, lub przekonujesz, ze bardzo Ci zalezy i jest predzej, zaleznie od usterki - jak z wiekszoscia mechaników,są drodzy, to fakt, ale stawiają słuszną diagnoze i mają pojęcie i wydaje mi sie, ze nie oszukują !!choc zawory zrobili w takiej samej cenie jak proponowali w dwóch innych mniej jednak renomowanych serwisach, ja robiąc u nich powazniejsza rzecz pytam przy okazji o kilka watpliwosci i pozniej naprawiam to sobie sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio bylem, aby mi naciagneli lancuch to i lancuch naciagneli, nasmarowali, cisnienie w oponach sprawdzili i ogolnie obejrzeli i nic nie chcieli jak pytalem ile? ogolnie poprzedni wlasciciel tam serwisowal moto przez 2,5 roku i byl bardzo zadowolony, fakt faktem, ze kasowali jak za zboze, ale na obsluge nigdy nie narzekal, a pozatym zawsze co odbieral to byl wyszyszczony i wypucowany;)osobiscie nie serwisuje tam ze wzgledu na cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem nieszczescie łatac tam oponke prawie nowa z gwozdziem po srodku (tył) bylo zal wiec zrobili mi kolek. Zaplacilem 70 zeta i kolega nie umial zalozyc kola na swoje miejsce.Podpadlo mi troche ale z uwagi na to ze mlody byl to dalem sobie na luz.Wczoraj wracalem z zonka i znowu gwozdzia zlapalem. Musialem jakos zajechac do domu wiec zajechalem do Ratki o 16:30. Pan z serwisu zapytal jednego z mechanikow czy nie moglby mi zrobic koła (WTF qrwa serwis ? z pytaniem czy nie moglby ? mam płacić i jeszcze prosic?) na co koles ze nie bo on o 17 musi wyjsc po czym podszedl do moto i zaczol wybrzydzac ze opona to sie do wymiany juz nadaje i ze trzeba wymienic a nie łatac (naciąganie ? nie wiem. fakt ze opona faktycznie byla do wymiany ale ja mam inna gume i chce tylko do domu dojechac) po kilkuminutowym wymadrzaniu mechanika bylem juz tak wkur*iony ze powiedzialem ze jak nie ma czasu to se jade na co on ze moze mi wyjac tego gwozdzia. Qrwica osiagnela poziom szczytu i powiedzialem zeby lepiej sobie juz poszedl. W tych nerwach zle rozlozylem stopke i moto sie polozylo na lewo krzywiac klamke sprzegla i rysujac dekiel alternatora. Wiem moja wina ale jekby nie bucowate nastawienie to pewnie by sie nie stalo. troszke sie silowalem zeby podniesc a ze bylem zdenerwowany to nie szlo mi najlepiej. Zaden z Panow z serwisu tez nie ruszyl sie zeby mi pomoc za to dwoje z nich sie smialo. COOL.Zajebisty serwis. Do sklepu pewnie przyjade jeszcze bo mimo ze drogo to czasem tylko u nich mozna na juz cos dostac ale serwis bede omijal wielkim kołem co i Wam polecam. No chyba ze chcecie zostac zjechani i wyśmiani.EDIT.Jako ze mialem do zrobienia jeszcze ok 100 km po gume do garazu zajechalem w Tychach na wulkanizacje na ulicy Sienkiewicza (kolo starego targu) i Panu zajelo to 15 minut. zakleil i stwierdzi ze guma nie jest taka zla. Po srodku ma ok 1.5mm.Tak czy owak dzis wymieniona wiec po klopocie :>Staralem sie pisac w miare obiektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardzo zadowolony. nawet w srodku sezonu nie mialem najmniejszego problemu - zadzwonilem i umowilem sie na konkretny dzien (2 dni pozniej po telefonie), a czesci juz czekaly (konkretnie wymiana uszczelniaczy w lagach). panowie uwineli sie w 2.5 godzinki, w tym czasie buszowalem sobie po salonie mierzac ciuszki i gralem w moto gp na PS ;) obsluga bardzo mila, Slawek zawsze sluzy fachowa porada, oglada motocykl i mowi co go boli.na regulacje gaznikow rowniez sprzet do nich pojedzie, poniewaz hamownia jest na miejscu, a z pomiarow wyszlo ze w moim GSie mam dziure w krzywych pomiedzy 5k a 7k rpm reasumujac - z czystym sumieniem polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, dziś odebrałem przedni zawias od swojej suki, robota wygląda na zrobioną wzorowo, po zamontowaniu i przejażdzce jestem pod wrażeniem, nic nie stuka, nie puka, nie leje (jak na razie). Może grosza troszkę to kosztowało (prostowanie goleni), ale jeśli wytrzyma kilka sezonów, warto było. Pozatym poprzedni "naprawiacz" prawdopodobnie "zgubił" gdzieś tuleję, która osiuje rurę. (robione było 4 miesiące temu przez pewnego gościa, który przygotowuje motocykle żużlowe RYBNIK) prawdopodobnie nie chciało mu się to złożyć do kupy i z tuleji zrezygnował, to moje domysły. Sławek dorobił takową tuleję, złożył wszystko do kupy i mam nadzieję że zapomnę przez jakiś czas co to uszczelniacze i srający olej na oponę i tarcze. Jak dla mnie pełny profesjonalizm, niestety za dobrą robotę trzeba dudki wyłożyć. Pozdrawiam i szczerze polecam ten serwis, jutro wypad do ostravy, więc obadam pracę zawieszenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszane mam uczucia troche, zakladalem u nich oponki, trafilem akurat na promocje, zalozyli po ladnej cenie, fajnie wywazone, przesmarowali lancuch na free, moto czysty dostalem, bylem mega zadowolony, oddalem na wymiany uszczelniacze, pojechalem raz wymienili ponoc, ale laga pocila sie jak wczesniej, pojechalem drugi raz, poci sie mniej, ale nie powinna wcale - sami to stwierdzili przed wymiana, i bede musial jechac jeszcze raz, troche mnie to irytuje bo z chorzowa jestem i moto zawsze zostawiam na min 2dni, i musze kogos angazowac zeby ze mna jezdzil...spytalem dlaczego cieklo - "dziwna sprawa...wymienilismy uszczelniacz, powinno byc ok"...jesli oni nie wiedza jak to rozbierali, to kto ma wiedziec ? ogolnie mam dobre wrazenie bo nie staraja sie naciagac, ale lekki niesmak pozostal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ze są w rejonie Radki inne serwisy do ktorych warto podjechac.Ja u nich wymieniałem opony i inne pierdoły co poszło w miare sprawnie ale za to kumpel czekał prawie miesiac na reklamacje rekawiczek po czym jak zadzwonił to pan mu powiedział ze " pieniadze czekaja na niego od tygodnia " tylko ze jakos dziwnie nikt nie kwapił sie z tym zeby go poinformować.Jednym zdaniem jest to serwis dla ludzi którzy nie cierpia na brak kasy Mnie na niego nie stać wiec jezdze w inne miejsce POzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jednym zdaniem jest to serwis dla ludzi którzy nie cierpia na brak kasy Mnie na niego nie stać wiec jezdze w inne miejsce ...
Z tym sie akurat zgadzam. Na serwis nie mozna narzekac, ucza tam mlodych mechaników z technikum. Nie korzystałem jeszcze z serwisu, bo jak dla mnie za drogo, mialem przyjemnosc skozystac z hamownii za friko i moge polecic takie podejscie do klienta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

 Zapraszamy wszystkich motocyklistów do HOSTELU ZODIAKUS położonego w samym sercu Krakowa. Dzięki atmosferze zabawy, niedrogiemu zakwaterowaniu i doskonałej centralnej lokalizacji pomiędzy Zamkiem na Wawelu i Kazimierzem, jest to miejsce, w którym warto się zatrzymać. Specjalnie dla Was (czyli dla ludzi z pasją), przygotowaliśmy 5% rabat.  Posiadamy również bezpieczne miejsce dla motorów.  HOSTEL ZODIAKUS oferuje zakwaterowanie w wieloosobowych salach i prywatnych pokojach. Przytulne pomieszczenia ogólnodostępne są najlepszym miejscem na odpoczynek i spotkanie ludzi z całego świata. Codziennie rano w hostelu serwowane jest śniadanie kontynentalne. Do dyspozycji gosci jest w pelni wyposazona kuchnia Młody, entuzjastyczny personel, który coś niecoś wie o Krakowie, chętnie podzieli się z wami sekretami tego miasta. To miejsce zarówno dla samotnych wędrowców, jak i grup przyjaciół, motocyklistów, rowerzystów, a także tych, którzy zgubili w nocy drogę do domu. Wiek nie ma znaczenia, czekamy na tych dużych i małych. Do zobaczenia W ZODIAKUS HOSTEL w KRAKOWIE!ZODIAKUS HOSTELKraków ul. Augustiańska 4tel: (12) 431 16 76mail: [email protected]: zodiakushostel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem motocykl do nich na poczatku marca, teraz jest kwiecien i motor nadal tam stoi,,,,bylem u nich w piatek, wczesniej przez telefon powiedzieli ze motocykl jest juz po serwisie, w piatek okazalo sie ze nie zrobili najwazniejszych czynnosci jakie zlecilem, czytalem przed oddaniem tam motorku opinie na temat Ratka i chyba sie zawiode na tym serwisie,,, zobaczymy jak bedzie dalej sie dzialo... ale mam juz mieszane uczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.