Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motogarage


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio odstawiłem moje moto do serwisu motogarage w Tarnowskich Górach, polecil mi go jakis starszy biker poznany w knajpie.Firma dopiero co sie otwarła ale zaryzykowałem zrobienie gaznikow i nie zaluje.Motocykl nie dosc ze zrobiony naprawde fachowo to przy okazji za gratis chlopaki sprawdzili co w przyszłości bedzie wymagało regulacji lub wymiany to jeszcze wypicowali go ze swiecił sie jak psu jajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odstawiłem moje moto do serwisu motogarage w Tarnowskich Górach, polecil mi go jakis starszy biker poznany w knajpie.Firma dopiero co sie otwarła ale zaryzykowałem zrobienie gaznikow i nie zaluje.Motocykl nie dosc ze zrobiony naprawde fachowo to przy okazji za gratis chlopaki sprawdzili co w przyszłości bedzie wymagało regulacji lub wymiany to jeszcze wypicowali go ze swiecił sie jak psu jajka.
1szy post na forum i od razu pochwalenie firmy motogarage w TG... ju tam bedze i nie omieszkam powiadomic wszystkich swoich znajomych (nawet tych ze Szczecina), ze jak serwisowac to tylko tam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogryzanie dogryzaniem, ludzie są i byli zawistni . Ja sam (niektórzy forumowicze wiedzą) prowadzę mały serwis motocyklowy i nie wychwalam go pod niebiosa, nie piszę w każdym poście i tym, a jak się zalogujemy na forum to zawsze warto się przywitać w pierwszej kolejności, a nie logować się tylko po to, by opowiedzieć forumowiczom jak pięknie i dostatnio jakiś tam serwis naprawił nam motocykl To chyba tyle o tym dogryzaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

A na mnie z kolei wywarli mieszane uczucia. Przy zakupie sprzęta dla mojej żony najpier oglądaliśmy moto w Zabrzu, podjechałem do jednego warsztatu (nie będę wymieniał z nazwy aby nie być posądzonym o reklamę), i poprosiłem czy dałoby radę go z grubsza sprawdzić przed zakupem. Gościu oderwał się od swojej roboty, testował sprzęta przez dobre 20 min (nawet chciało mu się wytargać ciężką podkładkę pod przednie koło żeby sprawdzić łożysko w główce ramy), po sprawdzeniu stanowczo odradził zakup sprzętu, podziękowaliśmy, zapytałem "ile?" uśmiechnął się i powiedział, że jak będe miał kiedyś problem ze swoim moto to mam się u niego serwisować i tyle, chciałem dać mu aby na przysłowiową flaszkę ale nie wziął. Potem znalazłem moto w T. Górach, podjechałem do MotoGarage gość wziął wsiadł na moto zrobił kółko po placu, pobujał motorem i zaśpiewał 150 PLN :blink: Za dosłownie trzy minuty roboty. Na moje wyraźne zdziwienie powiedział że dzisiaj promocja i ostatecznie skasował połowę. Nie twierdzę że nie są fachowcami, ale na pewno są strasznie łasi na kasę. Jako dowód polecam lekturę cennika na ich stronie www. Najpierw dłuuuga lista z cenami a pod spodem mała informacja, że ceny są jedynie orientacyjne, i w dodatku netto :unsure: , kto nie zauważy ten jeleń i na takiego klienta właśnie liczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moją BMW serwisuję w "MotoGarage" od początku i jestem bardzo zadowolony z każdej usługi jaką mi wykonali i wiem że każde następne moto też będę u nich robił. Może nie są najtańsi ale za wiedzę i fachowość się płaci. Z czystym sumieniem mogę ich każdemu polecić. Obecnie zmienili siedzibę z ul. Oświęcimskiej na ul. Nakielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.