Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Serwis Moto W Tychach


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie polecam serwis motocykli na ul. Serdecznej 13.Dobrze wyposażony warsztat i co najważniejsze Junkol SAM naprawia motocykle, nikt się na naszych maszynach nie "uczy" fachu.Sezon tuż, tuż więc trza oddać motór w dobre ręce ...Aaa i co do ceny usługi się można dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam serwis motocykli na ul. Serdecznej 13.Dobrze wyposażony warsztat i co najważniejsze Junkol SAM naprawia motocykle, nikt się na naszych maszynach nie "uczy" fachu.Sezon tuż, tuż więc trza oddać motór w dobre ręce ...Aaa i co do ceny usługi się można dogadać.
Nie wTychach to polecam Olek-Motocykle w Czechowicach albo to jeszcze Pszczyna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 lata później...

Po wymianie napedu u "Junkola" nie zostało dobrze przykręcone no własnie zgadnijcie co :) ....................................................................... UWAGA -Tylni zacisk!! wynikiem czego podczas hamowania sruba wypadla zacisk zlapal tarcze owinal sie i zerwał przewod hamulcowy .Na moje szczescie dojezdzalem do skrzyzowania i predkosc juz nie byla duza strach pomyslec co by było gdyby.....ech nie chce myslec .

Wiec powtorze -nigdy w zyciu do Junkola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się nawet najlepszym, chłopak ma gro zadowolonych klientów, więc ja bym go od razu nie skreślał.

Napisz jeszcze jak się sytuacja skończyła, naprawił to co się zepsuło, przeprosił? Każdy kij ma 2 końce, i trzeba oba przedstawić.

Szczerze nie mialem juz ochoty oddawac sprzetu w rece Junkola,na plus przyznal sie do winy twierdzac ze to nie on tylko jego pomocnik mial dokonczyc robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszamy do Motoplazy w Tychach przy ul. Niepodległości 87 :-)

Zrobimy wszystko aby maszyna wyszła od Nas w stanie Takim jak sobie życzy Nasz Klient :-)

Naszym PRIORYTETEM jest Mega zadowolony KLIENT :-)

Prowadzimy również naprawy skuterów markowych jak również chińskich :-)

Zapraszamy!

516-027-441

(32)218-11-41

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Znam Junkola i kiedyś naprawiał wszystko. Teraz niestety zajmuje sie nowszymi sprzętami. Ale ma profesjonalny warsztat i radzi sobie dobrze. Tylko konkurencja idzie w siłe i kusi mnie bym odwiedzał warsztat gdzie nie ma rzeczy niemożliwych,tam gdzie żaden mechanik mi nie powie że mój sprzęt nadaje sie na złom. Ale potrafi wskrzesić trupa:) Pozdro dla DANVIELD-a:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne cos zeby inni wiedzieli że to kawał cwaniaka i kretacza, wygórowane ceny, strzelanie fochów o bólach kregosłupa i zwalanie "na kolegów"

Nie dziwne ze robi nowe motocykle bo ma gówniane pojęcie o mechanice a w nowym nie bedzie wybebeszał silnika (bo na tym trzeba sie znać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Po kilku latach wracam do siodła i sprawiłem sobie na poczatek mini choperka Suzuki Marauder GZ250. Motorek ma ok 30tyś przebiegu i był kiepsko serwisowany. Co mogłem i umiałem to zrobiłem ale nie znam sie na wszystkim. Niestety potrzebuje pomocy dobrego doktorka od motocykli który zdiagnozuje mi co mojemu choperkowi dolega i ewewntualnie go uzdrowi. Szukam dobrego mechanika jak najblizej Tychów.

 

pozdrawiam

GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odświeżcie no ten temat, proszę, bo po tylu latach to już pewnie nie jedno się zmieniło. Jest w okolicach Tychów warsztat wart polecenia, dobrze wyposażony i uczciwy?

Niedawno kupiłem pierwszy motocykl (TDM) i szukam dobrego serwisu. Takiego co mi wymieni opony, sprawdzi czy łożyska się kręcą, czy silnik chodzi :). I co trzeba zrobić aby w przyszły sezon pewnie i bezpiecznie wjechać. Nie znam się na tym, więc muszę komuś zaufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Junkol - po wiosennym serwisie horneta dowiedziałem się, że mam jeszcze kilka koni w hornecie ;D A myślałem, że zdechły ;) Polecam gościa i aktualizuję informację na 2015: Junkol sam grzebie w motocyklach, a jak ktoś chce może wpaść w czasie roboty i sam zobaczyć jak grzebie w sprzęcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.