Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kradzież Moto Z Garażu


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy skradziono mi z garażu w Chorzowie niebieskie Suzuki Bandit GSF 650S nr rej SH 1796 nr identyfikacyjny pojazdu JS1B5113100102050.Kradzież ewidentnie na zamówienie, drugiego motocykla CB 500 nie wzięli, pewnie dlatego, bo stary. Zniknęły też 2 skórzane kurtki ( czarna ramoneska i czarna padana z białymi wstawkami), jedna czarna tekstylna z Ixona oraz 2 kurtki zimowe. Złodzieje sforsowali kłódkę, zamek i łomami wyłamali bramę antywłamaniową.Jeśli ktoś zobaczyłby oferte sprzedaży tego motocykla, to będe wdzięczny za informacje.post-4821-1245404419.jpgpost-4821-1245404428.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuck...szkoda motocykla...współczuje jeśli motor był zajumany na zamówienie to raczej nikt go nie wystawi na aukcje w najbliższym czasie ponieważ te części które będę najbardziej potrzebne zamawiającemu zostaną wyciągnięte a reszta tajli polekku bydzie opyloł ale dopierdo po jakimś czasie...bo to cwane bestyje...wa...człowiek zbiera pół życia na wymożone moto, odkłada se od ust a tu przyjdzie kilka takich skur**** i bezczelnie zajumają czyjąś miłość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa współczucia. Moto zniknęło ze Słowiańskiej. Jak już pisałem to kradzież na zamówienie. Złodzieje nie ruszyli drugiego motocykla, ani dwóch Shoeiów leżących na półce, ani nawet nowego zapakowanego w pudełko odtwarzacza dvd.Najgorsze jest to, że przestałem się czuć bezpiecznie. Skoro brama antywłamaniowa ich nie powstrzymała i wyłamali ją mimo, iż garaż stoi przy ruchliwej ulicy w otoczeniu domów mieszkalnych, to gdzie trzymać sprzęt? Opróżniam garaż, na wszelki wypadek, gdyby chcieli wrócić po Cebulę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pewnie jak wyłamywali te 2 bramy to nikt nic nie widział i nie słyszał skąd ja to znam... Pieron, popytaj dobrze mieszkańców, szczególnie te wszystkie wścibskie baby co wszystko o wszystkich wiedzą najlepiej. Mi jak się do roboty włamali to policji nic nie powiedziały, a potem to mi opowiedziały ze szczegółami, co, kiedy, o której, którędy itd. Tylko ja zagadałem kilka dni po a to już po ptokach było.Trzymaj się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje . Już nie wiadomo jak się przed tym szerzacym k###stwem chronić. Tu ginie sprzęt z garażu, tu komuś na mieście ukradną motocykl, na który ciezko pracował... Szkoda gadać, daleko nam do cywilizowanej europy. Jak to wszystko czytam to mam wrażenie, ze bliżej nam na wschód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.