Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak "działa" Competia ...?


DIESEL

Rekomendowane odpowiedzi

no faktycznie straszny problem by wziasc xero dokumentacji medycznej i zaswiadczen od pracodawcy - normalnie potrzeba wyksztalcenia prawniczego do tego :unsure: nie robcie z ludzi idiotow skoro sami taki poziom reprezentujcie :angry:

Proszę z łaski swej jeszcze raz przeczytać mojego posta, gdzie jest napisane żeby przeprowadzić likwidację szkody trzeba wiedzy prawniczej, choć są przypadki że jest ona niezbędna (kapitalizacje rent, ich wyliczania itp.).

Rozumiem Pan frustrację bo trafił Pan źle z pełnomocnikiem, ale to tylko pretensje do siebie za wybór, ewentualnie może przecież Pan cofnąć pełnomocnictwo i działać samemu skoro to takie proste.

Dyskutujmy rzeczowo, a nie na zasadzie że Wy, Oni to taki czy owaki poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełnomocnictwo wycofałem a w Pana/Pani słowa nie wierze :wacko: , już widze jak to z dobroci serca siedzicie po godzinach aby klient otrzymał jak najlepsze odszkodowanie, mam wrażenie że te wszystkie firmy - tak ma Pan racje generalizuje i wrzucam Was wszystkich do jednego wora :angry: - działają na zasadzie kopiuj pismo wklej i wyślij, i tak zawsze coś nam skapnie. Woli wyjaśnienia na stronie rzecznika praw ubezpieczonych jest cała masa wzorów pism włącznie z procesowymi więc jeśli ktoś ma troche wolnego czasu bez problemu sobie poradzi...a w razie kłopotów do adwokata a nie do firmy odszkodowawczej gdzie np pracuje ktoś z wykształceniem ekonomicznym - no faktycznie takowa osoba bardzo dobrze wyliczy mi rente :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie denerwuja mnie jakiekolwiek opinie. Kazdy człowiek ma własny rozum, własna ocene świata, mozliwość

i prawo do własnego zdania stąd tez wynika poszanowanie dla drugiego człowieka.

Mysle ze jest grono firm, które nie musza sie reklamowac na forach..

Dość czesto widze że wielu firmom przybywa negatywnych komentów z rak innych "krwiozerczych" konkurentów walczacych

o klienta przy okazji szargając jedna drugiej opinie, więc każdy kto ma rozum wie

że to wszystko jest nakręcane sztucznie a firmy które dobrze prosperuja poprostu nie maja czasu na walke grabkami i łopatkami.

Mysle że moja rola jako mechanika nie ogranicza sie tylko do motocykla ale równiez do informowania własciciela motocykla o kompetentnej firmie

która w razie przykrego zdarzenia bez zbędnych ceregieli i w pełni automatycznie zajmie sie sprawami odszkodowawczymi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Tak z ciekawości poczytałem bo miałem okazje  korzystać z tej kancelarii. Nie raz. A zauważam że opinie podzielone, myslę ze skoro watek z 2012 to czasu troche mineło , Competia mogła się zmienić. I po moich doświdczeniach moge powiedziec ze zdecydowanie na plus raczej.Moje sprawy załatwili w pełni profejonalnie i z pozytywnym skutkiem.  No ale jedno co dostrzegłem  we wpisach tu a z czym sie nie zgodze , Competia to nie firma odszkodowawcza a Kancelaria prawna, tam prawnicy i adwokaci pracują i nie zajmują się tylko odszkodowaniami. Fakt, mnie też pomagali uzyskać odszkodowanie i sa w tym świetni, ale nie tylko.  Zajmowali się też sprawami mojej Spółki, najpierw tylko porada prawna, ale po pewnym czasie jak nie dałem rady oddałem sprawy w ich rece. Miałem spokój. Pomogli. Skutecznie.  Ostatnio byłem po porade prawną w jednej sprawie. Tez pomogli.  Konkretni ludzie z głową na karku tam pracują i z wszechstronną wiedza prawnicza. Tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.