Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką bieliznę brubecka kupiłeś? Bo sam się zastanawiam nad tą firmą, ale jest kilka rodzajów produktów.
Kupiłem tą bieliznę bikers coolers czyli chłodzącą. naprawdę zdaje egzamin, zawsze jestem suchy, jak było jeszcze ciepło i słonecznie to pod samą kurtkę wrzucałem, a teraz jeszcze na to windstopper zakładam z ColdKillera i nie marznę ani się nie pocę jak stoję i słońce grzeje - idealnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze wiele osob chwali brubecka... możecie mi powiedziec jak ta bielizna sprawuje sie w chlodne dni pod skorzanym kombikiem ? myslalem wczesniej nad CRAFTEM z windstopperem ale jednak troche szkoda mi kasy na to wiec szukam czegos tanszego
jest sporo firm ktore produkuja bielizne termoaktywna - przynajmniej z nazwy. Ceny rowniez sa rozne. Pod spoore w chlodniejsze dni rowniez daja rade, rzecz osobistego komfortu / dyskomfortu.Termoaktywna bielizna moze byc skombinowana w zaleznosci na temperature w jakiej moze byc uzywana, jak juz ktos zauwazyl, jest w kombinacji z windstoperem.Polecam Rukka'e i ich asortyment, fakt, ze cena wali moze na kolana ale ktora firma da na swoj produkt 2 lata gwarancji ? Warto tez wogole przejzec aby wiedziec co wogole dzieje sie na rynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam od jakiegoś tygodnia jestem posiadaczem bielizny brubecka termo . Dla mnie narazie nie jest dobrze chodź cały komplet jest bardzo dobrej jakości . Moje ciało jak i ja nie jest przyzwyczajony do strojów opinających ciało trochę mnie to denerwuje . A dwa sam nie wiem czego miałem się spodziewać po tej bielizny. Moze myślałem ze to takie cienkie opinające kalesony nieprzepuszczające nic Wiec przyszła paczka test odrazu temperatura koło -5 -10 stopni i wiatr idę z psem brałem się w ten kondonowy strój poczułem się jak robin hood w rajtuzach na to normalne dżinsy , bluza kurta . I jakie było moje zdziwienie uczucie dziwne .....czyje chłód ale nie zimno tylko chłód taki klima w lato ustawiona na 19- 20 stopni .Troche jestem zmieszany bo nie powiem żeby było mi zimno ale ten chłód mnie dezorientował o odczuwania temperatury . Jeżeli w lato tak samo będzie to działać to myślę ze świetna sprawa bo każdy wie co się dzieje w słoneczny dzień poubierany od stóp do głów w np skore . Polecam tego sprzedawce dam mi najlepsza cenę za 2 komplety i kominiarkę a przesyłka ekstra - ekspres.http://allegro.pl/item896981321_jony_srebr...ktywna_s_m.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak bielizna temoaktywna.Ale nie jest to odzież uniwersalna więc nie rozumiem jak można chcieć odzież która będzie utrzymywać ciepło przy -20 i dawać komfort termiczny przy +30?Tak się nie da.Na motocykl w zimne dni odzież ma być z windstoperem - a po polsku ma zatrzymywać wiatr.Na lato ma jak najlepiej transportować pot z ciała na zewnątrz, ciało się poci, a wydalany pot bardzo szybko obniża komfort bo po prostu tworzy pewnego rodzaju powłoke ochronną na skórze. Więc na lato bielizna taka powinna być obcisła i z długimi rękawami, a do tego możliwie najcieńsza.Nie ma czegoś takiego jak uniwersalność, o tym trzeba pomyśleć za wczasu i kupić dwa kompletny - letni i zimowy, tak aby oba się sprawdziły, a nie tylko jeden, który ani nie sprawdzi się latem ani zimą, będzie dobry na wiosne/lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholewcia,to jest dopiero problem.Generalnie szukam jakieś bielizny pod kombika -skóre i chyba zdecyduję się Brubeck - Dry ,i będę go zakładał w cieplejsze dni.Natomiast na wczesną wiosnę i późniejszą jesień zakładam textyla z podpinkami.Kiedyś na innym forum polecali bieliznę z firmy Hi-Tec,no i cenowo całkiem to fajnie wygląda,w ogóle to masakra,gdzie nie wejdziesz do sklepu,każdy chwali swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tego co się orientuję to wg. unijnego prawa konsumenckiego, każda.
He, he, zalezy ile w niej jezdzisz, o niektorych wytrzyma 10 lat u innych po dwoch miesiacach jest w strzepach Kwoli scislosci Rukka daje 2 lata gwarancji na szwy i zamek w przypadku bielizny i to jest naprawde duzo !
Rukka daje 5 lat gwarancji
Tak daja ale nie na bielizna a na ciuchy, kurtka, spodnie , rekawiczki.
A jak bielizna termoaktywna sprawdza sie w upalne dni pod kombikiem tekstylnym z membraną i wlotami powietrza?
Czekaj , latem zalkadasz kombi na t-shirt ? i na gole cialo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod choinkę sprawiłem sobie prezent w postaci bielizny termoaktywnej EXPEDUS z jonami srebra. Jak na razie sprawdziłem ją na stoku i jestem bardzo mile zaskoczony. W ogóle się nie spociłem, a temperatura ciała była utrzymywana w optymalnej temperaturze(przez kilka dni na stoku wahania temperatury wynosiły +/- 15 stopni, a ubiór zawsze taki sam: bielizna, golf polarowy, kurtka i spodnie narciarskie). Warto poszukać bielizny z jonami srebra, bo po intensywnym używaniu nie wydzielają się jakieś nieprzyjemne zapachy. Myślę, że w lato pod kombi tekstylnym też się sprawdzi jak należy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ja właśnie rozkminiam nad zakupem czegoś do śmigania za równo na stoku jak i motoryzacyjnie. Łażąc po sieci można natrafić na mnóstwo opinii, generalnie każdy chwali swoje :) mnie osobiście interesuje Under Armour, by byłem na stronce ich dystrybutora w Polsce ( fa-pol.pl, sporo info o bieliźnie termoaktywnej - warto się doszkolić ) i te ich ciuszki mają masę patentów, głównie na brak smrodu ;D, regulowanie temperatury, szybkie schnięcie itp... Najgorzej jest się właśnie zapocić w zimie/na wietrze, i tego chciałbym uniknąć. Nie wiem czy mają jony srebra, jak Wymel pisał, ale muszę przyznać że pomysł ze srebrną odzieżą brzmi ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Są dwie przyzwoite firmy: Odlo i Craft, mają bardzo szeroki wybór tkanin, grubości, suwaczków. Ja osobiście używam do sportów górskich i na moto Odlo i na pewno go nie zmienię na inną firmę. Pamiętaj, że to TYLKO bielizna i nie oczekuj cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.