Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo. Tak mnie naszło, żeby poszukać czegoś o kasku w którym jeżdżę. Jest to Zeus 905aKupiony na szybko za 300zł od znajomego ze sklepu ( przeceniony z 4 stów ). Wygląda to to tak:http://www.quads4kids.co.uk/Images/Products/Display/244/body%20armour%20012.jpgMój jest w kolorystyce Niebiesko szary mat.Szukam opinii bo nie wiem czy zmieniać na coś "firmowego"? Kask jest bardzo wygodny. Wcześniej latałem w AGV rc5 pro i o dziwo ten Zeus jest dużo wygodniejszy dużo lepiej trzyma głowę itp. Oczywiście ma wyjmowany środek.Pytanie czy można zaufać hełmowi made in taiwan Wygoda to nie wszystko, bezpieczeństwo jest ważniejsze. Niby atest ma. Słyszał ktoś o tych kaskach Zeus jakieś opinie? Jedyne co znalazłem na necie o nich to filmik prezentujący jakieś modele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłam edytować. Nie ma się co oszukiwać, że kask jest super. Wiem co, po co i jak i nie polecę go nikomu z czystym sumieniem ;) A zagłębiać się w temat dalej nie będę bo i firmie szkodzić nie zamierzam. Póki nie nazbierasz na coś lepszego to masz ten i już.Napisze Ci PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukał markowych kaskow... lepiej dac 400 na markowy i bedziesz mial gwarancje jakosci a nie jezdzic czyms co niewiadomo z czego i gdzie klepia... szukaj czegos sprawdzonego uwex hjc kbc nawet nolan bylby lepszyps. latam w kbc moto-x i jestem zadowolony... http://allegro.pl/item884066678_kask_kbc_m...a_warszawa.html (moj rozni sie tylko kolorkiem bo jest bialo złoty ale i niebieski jest ladny...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to czy można w tym trochę polatać czy przy pierwszym uderzeniu się rozpadnie
tak pół żartem pól serio to zawsze to można sprawdzić jak mówi mój tato... ale z kaskiem bym tego nie polecał... możesz zawsze poszukać jakiś testów tego kasku... jeśli mają certyfikaty potrzebne do wprowadzenia ich na rynek to jakieś testy musieli tym kaskom robić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecal kaski firmy M2R ( travis pastrana w nich smiga(ł) )ja osobiscie kupilem taki za 350 zl , wpieprzylem z predkoscia 60km/h w mur prawie ze na czolowe - kask wytrzymal , chociaz juz jest lekko przestawiony ( szczeka idzie pod innym katem ) ale naprawde polecam jesli by poronwacjakosc do ceny moj kask cross http://www.m2rhelmets.com/2006/OffRoad/SXProandJr.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.