Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

A kupujesz buzer, ktory ma ci sluzyć tylko do jazdy po torze, czy do latania po ulicy?, wydaje mi sie ze ten co wysłałeś, moze byc niezawygodny, no chyba ze tylko na tor, Polecam takie jakby to 'większe' są droższe, ale wygodniejsze, no i na torze też zresztą dają rade, np ten : http://moto.allegro.pl/item851738208_zbroj...sylka_free.htmlSam latałem w podobnym i dawał rade w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupujesz buzer, ktory ma ci sluzyć tylko do jazdy po torze, czy do latania po ulicy?, wydaje mi sie ze ten co wysłałeś, moze byc niezawygodny, no chyba ze tylko na tor, Polecam takie jakby to 'większe' są droższe, ale wygodniejsze, no i na torze też zresztą dają rade, np ten : http://moto.allegro.pl/item851738208_zbroj...sylka_free.htmlSam latałem w podobnym i dawał rade w 100%
wyglada jak ufo scorpion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się właśnie wydaje że to dobra oferta. Cena nie wysoka, a firma dość dobra. Potrzebuję coś na dłuższe wypady, po torze ani w terenie nie latam. W opisie aukcji jest że ma coś tam wyjmowane i można ją dostosować do własnych wymagań.
Firma dobra ale buzer jest dobry na torze crossowym , kup lepiej zbroje , mam X-FACTOR HARDi jestem zadowolony z jakości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja potrzebuję ochraniacz pod kurtkę, nie wiem czy zbroja mi się zmieści.
Swego czasu szukałam czegoś podobnego, ze względu na bezpieczeństwo właśnie i pod kurtkę...Zdanie zmieniłam, kiedy przymierzyłam pancerz i swoją kurtkę, która nie jest najbardziej opięta...Ledwo mogłam dychać Skończyło się na żółwiu, a i z tym pod kurtką dosyć ciasno. W sumie zależy jeszcze jaką ją masz, ale Ty się lepiej najpierw wybierz do jakiegoś sklepu i poprzymierzaj a nie w ciemno na allegro zamawiaj..A co do wyboru: zbroja-pancerz...- w tej kurtce to masz jakieś protektory? Czy w ogóle nic albo może chcesz je zamienić? Gdybym miała się osobiście decydować, to wyrzuciłabym z kurtki co się da i założyła zbroję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu szukałam czegoś podobnego, ze względu na bezpieczeństwo właśnie i pod kurtkę...Zdanie zmieniłam, kiedy przymierzyłam pancerz i swoją kurtkę, która nie jest najbardziej opięta...Ledwo mogłam dychać Skończyło się na żółwiu, a i z tym pod kurtką dosyć ciasno. W sumie zależy jeszcze jaką ją masz, ale Ty się lepiej najpierw wybierz do jakiegoś sklepu i poprzymierzaj a nie w ciemno na allegro zamawiaj..A co do wyboru: zbroja-pancerz...- w tej kurtce to masz jakieś protektory? Czy w ogóle nic albo może chcesz je zamienić? Gdybym miała się osobiście decydować, to wyrzuciłabym z kurtki co się da i założyła zbroję.
W mojej kurtce są już ochraniacze, ale jakieś takie badziewne. Z gumy czy coś. Na plecach jest jakaś tektura która chyba nie bardzo zdaje egzamin, ale nie wiem, Bogu dzięki jeszcze się po asfalcie nie przeleciałem. Tak jak pisałem chcę jakieś ochraniacze na dalsze wypady pod kurtkę, ale jednak pojadę do sklepu i przymierzę, tak jak Poradziłaś. Z Allegro dałem tylko wzór buzera z zapytaniem co o nim Sądzicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej kurtce są już ochraniacze, ale jakieś takie badziewne. Z gumy czy coś. Na plecach jest jakaś tektura która chyba nie bardzo zdaje egzamin, ale nie wiem, Bogu dzięki jeszcze się po asfalcie nie przeleciałem. Tak jak pisałem chcę jakieś ochraniacze na dalsze wypady pod kurtkę, ale jednak pojadę do sklepu i przymierzę, tak jak Poradziłaś. Z Allegro dałem tylko wzór buzera z zapytaniem co o nim Sądzicie.
tez mam w swojej w rękawach gumowe, do tego się przesuwają Na plecach była jakaś memory pinka, stąd mój żółw...Na allegro dobrze kupować takie rzeczy, ale po uprzednim zapoznaniu się z towarem "w realu"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja potrzebuję ochraniacz pod kurtkę, nie wiem czy zbroja mi się zmieści.
jezeli decydujesz sie na bezpieczenstwo to raczej nie ominiesz zmiany ciuchow. mozesz co prawda sprobowac wyrzucic protektory z lokci, ba nawet z barkow ale podejrzewam, ze to rowniez nie przyniesie efektu. Protektory z bionic'ow sa grubsze i lepszej jakosci niz te uzywane w kurtkach czy kombiakach.Dlatego tez od razu podalem Ci linka do Alpinestars, kup porzedne a zaoszczedzic bedziesz mogl na skorze zwierzchniej.Na marginesie zolwie z tych badziewiarskich bionic'ow / zbroi to plaster na dupe a nie ochrona kregosliupa i trzeba zdawac sobie z tego sprawe. Dylemat w tym, ze do tego dochodzi sie niestety po szlifie i urazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie zolwie z tych badziewiarskich bionic'ow / zbroi to plaster na dupe a nie ochrona kregosliupa i trzeba zdawac sobie z tego sprawe. Dylemat w tym, ze do tego dochodzi sie niestety po szlifie i urazie.
Kumpel miał bliskie spotkanie z autem i nic nie złamał więc podaruj se te teksty P.S. spędził miesiąc w spiączce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał bliskie spotkanie z autem i nic nie złamał więc podaruj se te teksty P.S. spędził miesiąc w spiączce
Wiesz w Rosji tez Wanja wyskoczyl w gumiakach z 10 pietra a po upadku gumiaki byly cale. Dobrze, ze mial szczescie co mimo tego nie mowi nic o jakosci produktu, przyjmowaniu i rozprowadzaniu uderzenia. Akurat w tym wypadku bylo tak a nie inaczej, jego szczescie. Nie pytam nawet jak przebiegl wypadek w jaki sposob uderzyl bo tego i on sam raczej wiedziec nie bedzie, tym bardziej Ty. Ty uwazasz, ze to badziewie jest rewelacyjne, ja uwazam / kupuje to co zostalo przetestowane ( nawet osobiscie ) i nie mam ochoty ryzykowac 100,- czy 150,- € na moim bezpieczenstwie, moja skora i nie tylko, jest mi troche drozsza niz kasa. Ty uwazasz inaczej - Twoj problem. gow*a sie nie kupuje i tyla.Wrzucisz jakies wyniki testow tego badziewia ? No chyba, ze uwazasz, ze te biora sie z kosmosu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.