Jump to content
Sign in to follow this  
_GoSiA_

Rękawice I Buty Damskie

Recommended Posts

WitamProsze o porade w sprawie kupna rekawic oraz butow damskich na motocykl. Wazne jest dla mnie zeby rekawice byly bardzo dobrze dopasowane, nie byly zbyt grube, chce przeznaczyc okolo 200zł. Buty natomiast wysokie, sportowe no i w miare dobrej cenie, jest moze jakis sklep w Katowicach gdzie obecnie sa duze wyprzedaze?Jezeli chodzi o rekawice zstanawialam sie nad firma SHIMA:http://moto.allegro.pl/item811473121_calde...skie_shima.html Bede wdzieczna za kazda pomoc.

co do tematu butów to jak zawsze radze dolozyc i miec cos konkretnego. znam dwa ciekawe produkty. jeden to alpinestars smx 5 stella, a drugi to sidi vertigo lei. co do rekawic to swietne sa z alpiny (bardzo ładne) stella tyla ale to nie wszystko bo w ofercie tego producenta jest 8 damskich modeli w bardzo szerokiej kolorystyce.podjedz do intermotors i poprzymierzaj co ci fajnie lezy.firma racer tez produkuje damskie rekawice a co do jakosci to osobiscie jestem bardzo zadowolony bo mam obecnie rekawice tej firmy i nie mam zastrzezen.p.s. zapraszam na www.motoczewa.pl ;)

Dziekuje za rady Chyba bedzie lepiej jak podjade sobie do Intermotors i poogladam co maja w ofercie, a jak mi sie nic nie spodoba to pojade do Kawalera. Zastanawialam sie nad kumpem przynajmniej rekawic przez neta ale chyba jednak lepiej kupic "na zywo" z przymierzeniem. Wiec dzieki chlopaki za rady, te modele butow i rekawic wezme pod uwage P.S. Bart dzieki za zaproszenie i napewno skorzystam