Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam Sklepow Z Ciuchami Firm Shima I Padana...


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie... Poszukuje sklepow moto, ktore maja w swojej ofercie ciuchy firm Shima i Padana. Wiem, ze przedstawicielstwo Padany jest w Chorzowie, ale to dosc daleko i moze ktos zna sklepy w okolicy Rybnika, Gliwic ktore maja u siebie Padane? To samo tyczy sie firmy Shima (nie wiem czy ktos zna - www.shima.pl), tyle ze na ich stronie zakladka "Siec dystrybucji" w ogole nie chce mi sie otworzyc, wiec nie wiem czy oni sa na Slasku. Bede wdzieczny za wszelkie pomocne info. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam serdecznie!Nie wiem jak to jest w przypadku kolegów z firmy Padana, mogę natomiast powiedzieć, że produkty SHIMA są dostępne w woj. śląskim - dokładnie w Rybniku w sklepie MOTOR O&K przy ul. Świerklańskiej 7. Chyba szczęśliwie się złożyło, bo pytanie dotyczyło właśnie okolic Rybnika W razie pytań dalszych pytań pozostajemy do dyspozycji - [email protected] serdecznie,Karol KalinowskiManaging Director SHIMAwww.shima.plp.s. zakładka "Sieć dystrybucji" jest już aktywna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!Nie wiem jak to jest w przypadku kolegów z firmy Padana, mogę natomiast powiedzieć, że produkty SHIMA są dostępne w woj. śląskim - dokładnie w Rybniku w sklepie MOTOR O&K przy ul. Świerklańskiej 7. Chyba szczęśliwie się złożyło, bo pytanie dotyczyło właśnie okolic Rybnika W razie pytań dalszych pytań pozostajemy do dyspozycji - [email protected] serdecznie,Karol KalinowskiManaging Director SHIMAwww.shima.plp.s. zakładka "Sieć dystrybucji" jest już aktywna!
Dobra widziałęm Wasze rękawice i wygladaja ok.Dokładnie mam na mysli DuraflyiFlyOne TitanKtóre są lepsze i dlaczego?Jak wypadaj w porownaniu do RST chicane?Moze na start jakaś promocja dla forumowiczów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Trudno mi odpowiedzieć na pytanie "które są lepsze" - mogę wymienić najważniejsze różnice pomiędzy dwoma modelami, mam nadzieję, że to pomoże w wyrobieniu sobie opinii.DuraFly - przede wszystkim cała wewnętrzna strona rękawicy (aż po koniec mankietu) wykonana jest ze skóry kangurzej. Kangurza skóra jest bardziej trwała od skóry bydlęcej, a przy tym cieńsza i bardziej elastyczna. W środku rękawicy od strony skóry kangurzej nie ma wyłożenia polyestrowego. Ta rękawica ma trochę krótszy i węższy mankiet od FlyOne, ale oczywiście mieści się na kurtce. Ponadto rzep na mankiecie rozpinany jest na dwie strony.Protektor karbonowo-metalowy, piankowy absorber na mankiecieFlyOne Titanium - rękawica wykonana z miękkiej skóry bydlęcej, w środku bardzo wygodne wykończenie polyestrem. Rękawica ta leży szczególnie dobrze na szerszych dłoniach. Długi mankiet zakładany na kurtkę szczelnie izoluje od wiatru. Podwójne przeszycie skórą obszaru styku z manetką przedłuża trwałość rękawicy.Protektor metalowy pokryty wartwą tytanu, liczne absorbery na palcach, dłoni oraz mankiecie.Obydwie rękawice są tej samej cenie.Pozdrawiam,Karol Kalinowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.