Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rat Bike / Mad Max Bike


Trollsky

Rekomendowane odpowiedzi

Inspirują mnie takie proste rzeczy ,nie jestem zwolennikiem"ubierania" sprzętu.Może do 2 tgodni będzie gotowy i przejadę się na Chudów,"muszę go docierać"Mam kilka ulubionych stronek ,z których czerpałem pomysł (zresztą moje upodobania nie zmieniły się od wielu lat).Japończycy ostatnio rządzą w budowie takich pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mc-e temu na chudowie byl ratbike z czacha na kierownicy ;)nawet zrobilem fotki telefonem:
Uprzedziłeś mnie 2 miesiące temu widziałem go na Oldtimerbazar w Katowicach.Na "żywo" sprawia niesamowite wrażenie, pomysł z czachą i zaworami - ciekawy.Na parkingu motocykl cieszył się dużym zainteresowaniem, chociaż wiele osób zastanawiało się czy to jeździ ( niestety rozmowy z właścicielem się nie doczekaliśmy ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeździłem kiedyś takim sprzetem.. dokładnie tak jak piszesz KZ/gpz 550, Silnik czarny mat farba po spaleniu, cały motocykl matowy, ogólnie takiego sprzeta nikt Ci nie ukradnie. Łańcuch smarowany olejem, więc całośc pozygana gdzie sie da. tłumik poobijany..nawet nie wkur*&^% kolejna zabita mucha na motocyklu..bo jest poprostu brudny^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

witam mi tez sie podoba rat bike ja latam tylko na bobberach i rat bike obecnie mam rat bike-ra ..sledze temat i macie duzo racji jednak powiem wam (to moje zdanie ) ze w tym nietolerancyjnym kraju jeszcze wiele ludzi nie rozumie do konca tego typu motocykli,ale to ich problem ,dobrze ze sa tacy ktorzy to rozumia...apropos co powiecie na to?????post-16536-1268174157.jpgpost-16536-1268174197.jpgpost-16536-1268174269.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze w niedalekiej przyszłosci zmieniam miejsce zamieszkania i w koncu bede mial swoj wymarzony garaz/warsztat to moze uda mi sie zrealizowac jedno z moich pomniejszych marzeń a mianowicie od zawsze fascynowały mnie klimaty falloutowe, madmaxowe i bardzo bym chciał przerobic motocykl wlasnie w tym kierunku.Oczywiscie wiąze sie to zakupem jakiegos oldschoolowego motocykla - moj wybór narazie pada na kawasaki gpz 550 z początku lat 80tych. Troche pracy bedzie mnie to kosztowac ale wlasnie po to chce go zbudowac wiekszosc rzeczy bede chciał zrobic sam, moze oprocz robót lakierniczych Bo tak to mam kątówke i wiem co sie z nia robi, tak samo spawarka i ogólnie lubie sie z wszystkimi elektronarzędziami ;)Czy ktos z was ma jakies doswiadczenia w tego typu zabawach ?To bedzie dla mnie spora zabawa, moze mi to zając rok albo dwa, jakos wyjątkowo mi sie nie spieszy.Ktos uzywał GPZa 550 ? Czy polecicie jakis inny model ?generalnie to interesuje mnie niezła padlina od strony wizualnej, byle rama i silnik były w porządkujakby ktos wiedział o jakims zapuszczonym klasyku do wyrwania za psie pieniadze to ozłoce i osześciopakuje przy najblizszej okazji ;)generalnie to chciałbym isc w tą stronehttp://www.ratbike.org/pages/2009_yamaha.rathttp://img186.imageshack.us/img186/623/rattl2.jpghttp://www.ratbike.org/pages/2009_yamaha_streetfighter.ratjak wam sie wogole podoba idea postapokaliptycznego obdrapanego bike'a ?
ziomus mam slicznego klasyka akurat nadajacego sie na przerobke z 70 konnym silnikiem kawasaki ltd 550 oddam za 3000tys.pali oplacony jezdzi.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

maciej przydałoby się trochę bardziej radykalnie: pozbawić felg polerki, widać jakiś lakier/okleina połysk na baku i boczkach - zlikwidować :)ogon fajny i przednia owiewka genialna, malowanie cudowydechy... to grubo doyebales do pieca ;);) ciekawe jak brzmi

Trollsky @ 29.03.2010 14:01fajny modczemu bys sie nie odważył ?
trzeba mieć konkretny pomysł, chyba rodzaj olśnienia żeby coś takiego zrobić no i jednak spore umiejętności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.