Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Motocykle - Właściciele I Sympatycy Marki


krissos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Fani Bielizny.

Kurczaki chwile mnie tu nie było...

zmieniłem robote i chilowy jest zapier..dul

a tak wogóle to stęskniłem się czy cuś :)

P/s Thuxtronka moto super, tylko kombinuje jak by trza poleciec jakies 300km za jednym zamachem czy by dupeńka i kręgosłub nie przyrósł..

..co myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam wszystkich.

Pisze proszac o wasze zdanie: mam okazje kupic daytone 955i z 2002 roku z przebiegiem 15tys km w przeliczeniu, czerwony z czarnymi kolami w stanie zblizonym do nowki, ani rys nic. Facet okolo 50tki ma go od 2005 roku, moton w stanie oryginalnym, serwisowany ma tank protektor z zapinanym na niego bagiem w kolorze czerwonym, i zadupnik na miejsce plecaka tez w kolorze. 

Co myslicie o tym motorku

z gory dziekuje za porady, dodam ze na sporcie nie jezdzilem tylko nakedami a tera mam fz6 i mnie wpienia bo trza go krecic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Posiadam Sprinta ST 955 z 1999 więc troszkę starszy i charakter turystyczno-sportowy, ale jednak jednostka napędowa niemalże ta sama - Twoja poprawiona o kilka koników. Wygląd rzecz gustu, jak Ci się podoba to bierz a jak Ci się nie podoba to też bierz bo sprzęt jest świetny, ciągnie od samego dołu na pewno nie będziesz narzekać - tylko sprawdź czy jego stan na pewno jest taki dobry jak opisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet kupil ja w 2005roku w tym czasie zrobil 5 tys mil byl w hiszpanii, on pracuje jako inzynier w oplu, motor stal u niego w garazu przez prawie dwa lata przykryty najpierw bawelniana szmata a potem przeciwdeszczowym kondonem na motor, odpalany regularnie co tydzien, w sobote pojechal na przeglad i przeszedl bez zadnych problemow a na przegladach jest roznie tutaj w uk w autoryzowanych salonach szukaja byle pretekstu co bys maszyne zostawil i dal im zarobic, przeglad byl robiony w salonie yamahy lokalnym i sami byli zaskoczeni co do stanu technicznego, jedynie co musieli zrobic to ustawic reflektory na nowo.  Te motory w Polsce lataja tak w granicach 15-25tys zl. moze kupie go i wystawie na sprzedaz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.