Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Motocykle - Właściciele I Sympatycy Marki


krissos

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - Dzieki wielkie. Bardzo pomogliscie. Przede wszystkim dobrze wiedziec ze awaryjnosc to miedzy bajki mozna wlozyc. Juz teraz wiem czego chce. Na co mnie stac to inna historia :)Bonnevilla mialem do przedwczoraj gdzie przymierzyc... Znajomi znajomych maja warsztat akurat kolo Torunia i mieli tam jednego ale pojawila sie trudnosc nie do przeskoczenia. W nocy jakas banda debili urzadzila sobie szwedzki stol. Nie dosc ze caly sprzet warsztatowy zaje..li to jeszcze poczestowali sie szescioma motocyklami w tym wlasnie bonnevillkiem. Co za banda... czlowiek zapieprza cale zycie zeby cos miec a drugi przyjdzie i ma za darmo. Nie wiem czy jest szansa ze to znajda. Nie mam listy motocykli zeby wkleic. Czy moze jest jakies forum na ktorym mozna wpisac co zostalo skradzione? Zeby normalni ludzie nie kupili trefnego motocykla, albo zglosili jak gdzies spotkaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maticuduc @ 11.11.2010 13:10 Znajomi znajomych maja warsztat akurat kolo Torunia . W nocy jakas banda debili urzadzila sobie szwedzki stol. Nie dosc ze caly sprzet warsztatowy zaje..li to jeszcze poczestowali sie szescioma motocyklami . Nie mam listy motocykli zeby wkleic. Czy moze jest jakies forum na ktorym mozna wpisac co zostalo skradzione? Zeby normalni ludzie nie kupili trefnego motocykla, albo zglosili jak gdzies spotkaja?
proszzzz...W NOCY Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ 06-07.11.2010R. W GODZINACH 2-6 RANO ZGóRSKA K/Ł TORUNIAUL.TORUŃSKA 66 Z FIRMY SID-GARAŻ ZOSTAŁY SKRADZIONE NARZĘDZIAWARSZTATOWE ORAZ SZEŚĆ MOTOCYKLI.* YAMAHA FZ6 FAZER 2004R. NR.REJ.CT 2393 13.550km. VIN * YAMAHA FZS 1000 FAZER 2002R. NR.REJ.CT 2236 28.000km. VIN * YAMAHA YZF 600R TUNDERCAT 2002R. NR.REJ.WE 2077 26.000km. VIN JYA4TV00000053085 * TRIUMPH BONNEVILLE T100 2007R. NR.REJ.WD 0739 5.100km. VIN SMTTJ9152G7305876 * SUZUKI BURGMAN UH125 2007R. NR.REJ.DC-61734(ITALIA) 5.500km. VIN VTTCC111100104881 * HONDA FES250Y FORESIGHT 1999R. NR.REJ.WAV-F63 (NIEMCY)32.000km. VIN JH2MF04A1XK022615 * SZAFKA NARZĘDZIOWA ZWYPOSAŻENIEM FIRMY "CRAFTSMAN" * SPAWARKA TIG FIRMY "LORCH" MODEL V * SPAWARKA MIGOMAT FIRMY "LINCOLN 28O * ELEKTRO NARZĘDZIA FIRMY "BOSCH"NAGRODA 5000zł ZA WSKAZANIE MIEJSCA SKRADZIONYCH PRZEDMIOTÓW !KONTAKT POLICJA W CAŁYM KRAJU LUB TEL. 602 714 936
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ciekawe na co liczą takie głąby, przecież to nie auto których jeśli tysiące i da się to na śrubki sprzedać ?co najwyżej jakiś napaleniec może wleść na minę kupując jumany sprzecior.swoją drogą ciekawe czy chłopaki mieli jakieś ubezpieczenie na firmębo jakoś nie widzę tych akcji z właścicielami skradzionych maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hameryka zmienia sie lekko na 2011 rok.To co zauwazyłemKierownica trochę węższa i trochę wyższanieżej siedzenie kierowcy - niżej środek ciężkości wiec pewnie stabilniejale to co zwróciło moją uwage najbardziej to zmiana przedniego koła na mniejsze.Z 110/90 R18 na mniejsze ale za to bardziej "mięsiste" 130/90 R16.(tez mniejszy skok teleskopu ze 130mm do 120mm ale to chyba sprawa drugorzędna)W rockecie tez zastosowano podobny zabiegPowiedzcie mi, bo aż tak bystry nie jestem, co mogło stać za tą zmianą i jaki ma to wpływ na jazde i w ogole warkunki uzytkowe pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadają na pytanie to jest porównanie Boniego z chądą cb1100a po lekturce owej gazetki - japońce maja ciekawego pomysła jak konkurować ( właściwie powinienem powiedziec - jak znów-skopiować) Bonnevilka otóż sworzyli Kafę W800 z wałkiem królewskim -- qużwa z ciekawości chciałbym posłuchac jak to napieprza w rozrządzie..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawa ładna. może trochę zbyt cukierkowa.ale to porównanie z chądą bez sensu. cztery cylindy, większa pojemność, nowoczesny naked...jak to się ma do dwycylindrowego bońka opracowanego prawie dziesięć lat temu?nijak.pismaki to dekle.niech se tą chąde z nowym nortonem commando porównają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawy egzemplarz, tylko gdzie jest oryginalna kierownica, jak bym miał motocykl którym nie jeżdżę (8700km przebiegu) to chyba bym nie wywalił kasy na akcesoryjną kiere i to jeszcze w chujowatym kolorze. może grzecznie poprosić motofun o namiary na właściciela w celu wypytania o historię motocyklapzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawa W800 - faktycznie za bardzo przekombinowali no ale przeciez to japońce..;)co do t-birda -fakt, dziwna sprawa z ta kierą zresztą brzydkajak nie wiem. Moze być ze sprzet miał ślizga... i po odbudownie jest jak stan kolekcjonerski ?no i lekko drogawy ? 20 tysi ?ostatnio taki sam żółty był do wyrwania na allegro za 15 albo 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem tych kilka postów "na tamtym" forum, w tym tez te od naszego zaprzyjaźnionego kierownika BMW.Ja nie wiem....skąd to podejście u niego do Triumphów?Może się trzeba z min piwa napić i pogadać "what's the story behind?"bo chyba nie chodzi o te bombardowania fabryk BMW podczas wojny, przez angoli..???Na zdjęciu wygląda na rozsądnego człowieka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie przywiązuje do miejsca jak świnia albo inny karp.i tu se bede siedział.bo tak.angole podczas wojny tak samo bombardowali bmw jak i niemieckiego triumpha który z jednego pnia się wywodził przeca.mnie to osobiście ryra. mam triumpha, bmw i chądę. jak sie kiedykolwiek jeszcze bezzasadnie wzbogace to bede miał same triumphy.a samochody też mam angielskie.bo lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg spadł.....tsza było motór na podnośnik postawić co by się gumki nie poodgiatywali i zawieszenie odpoczęło.nasmarowany, zatankowany po korek, cisnionko w oponkach dobite......mam nadzieje o niczym nie zapomniałem..........tylko wiosny czekać.a......taki prostownik, który sie podłącza na stałe do aku, na zime, który jak tylko zwietrzy spadek napiecia, automatycznie doładowuje aku. Macie cos takiego w uzyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WitamPowiedzcie mi gdzie kupujecie/zamawiacie akcesoria do moto?Zamówiłem knee pady w salonie Triumpha, czekałem, czekałem i dojechały. Ale nie od tego modelu. Zwrócłem...Nie pasuja do mojego baku.Przez chwile widziałem te właściwe na angielskim ebayu (cena atrakcyja), ale ktoś mnie wyprzedził. I teraz nigdzie znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.