Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Motocykle - Właściciele I Sympatycy Marki


krissos

Rekomendowane odpowiedzi

dziś w nocy albo nad ranem w katowicach panewnikach gnoje podpieroliły mi motocykl z pod domu:triumph bonnevilleSK 5036SMTTJ910TM6264457srebrny z czarnymi puszkamiprzebieg 15200kmfabryczne sakwy tekstylne, fabryczne gmole,na zegarze opaska "spieprzaj dziadu"innych cech szczególnych nie podaję.tel 502963780http://www.rockers.webd.pl/images/photoalbum/album_5/img_9952_edited_t2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie liczę, że to debile i gdzieś wypłyną z takim sprzętem z dupy...ale wiedzieli raczej co brali. oba [w sensie bmw też] stały obok siebie pod pokrowcami. z bmw nawet pokrowca nie podnieśli tylko rozcieli zabezpieczenie z triumpha i go wywlekli do auta jakiegoś.----------tak wyglądałby mój motor pozbawiony cech szczególnych:http://www.rockers.webd.pl/stronawww/alb/bonn.bmpmiejcie oczy otwarte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- Czesław nic tylko pogratulować zguby..mam nadzieje ze tych debili przynjmniej "lekko" spałowali... ;)- pozdrówka dla "nowego" w naszym gronie wielbicieli bielizny z hinckleyRafała - ameryka jest superna lecz lekko gorsza według mnie od speedmasterka ( miałem w kolorze czarnym oczywista, czarny silnik, miodzio lodzio)no i..władcy Rakieciontka Zdzicha z Częstochowy.. ych,mieć tą świnkę skarbonkę to pewnie od komunii do dziś - też bym władał tyle że roadsterem w kolorze black)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi mój zajumali to znajomy mi pożyczył rocketa właśnie. wracałem nim z warszawy na kołach i lokalnie już nakręciłem z 600km.w sumie bardzo przyjemny motor.może nie jest jakiś super poręczny do miasta, ale na trasie to rekompensuje.spalanie na trasie 6.4, w mieście około 8. na zbiorniku robi się w granicach 250km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesław, gratuluję odzyskania Bonka, czytałem historię odnalezienia na Cafe Racer. Jak widzę okazało się że to leszcze z mojego miasteczka, pomyśleć, że jak taki jechał na motorze to człowiek mu nawet kiwnął na pozdrowienie nie wiedząc co to za szuja.Fajnie, że wszystko dobrze się skończyło (nie licząc uszkodzeń)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

krissos @ 26.08.2010 09:12nie mów że tego z allegro kupiłeś ?http://moto.allegro.pl/triumph-thunderbird-sport-cafe-racer-i1202255731.html
Ten jest zołto czarny a moj czarno zółty jeden tłumik na strone dokladnie taki jak w linku:http://motoprofi.com/motospecspictures/triumph/thunderbird_sport-2004.htmlZdjęcia nie umiem zamieścić. Post edytowany: 26.08.2010 09:29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamGratuluję zakupu i trochę zazdraszczam :) (pozytywnie oczywiście)Przyznaję, że jakoś wcześniej nie zwracałem uwagi na ten model, ale widzę, że mógłby to być godny następca mojego RS-a idący w stronę klasyki.PozdrawiamPS: moim zadaniem po jednym tłumiku na stronę wygląda korzystniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak Panownie, moim zdaniem akurat w tym modelu to jest super ( dwa wydechy na strone..ale zobaczcie to.:

- to już chyba przegięcie !p/sw zasadzie to nie wiem czy mówiłem bo sprzedałem mojego srebrnego Trophika a jestem na szukaniu jakiegoś poważnego motoi tak się skłaniam albo do Legend'a, Thunderbirda albo skrzydlatej Baśki R 850R :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym się różni Legend od T-Birda? Jakoś nie widzę różnicy, mówię o T-Birdzie 900. Już wiem dlaczego nie zwracałem na niego uwagi, bo te nowe wersje 1600 ktoś skrzywdził, z pięknego klasyka zrobił cruisiera (kwestia gustu, ja jeszcze nie dorosłem do tego typu motocykli). Wiecie może go którego roku T-Bird wychodził jako typowy klasyk?krissos, Trophik nie był poważnym moto? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzołemJestem nowy na forum....ale pochwalić się chciałem :)Od zeszłe soboty jestem posiadaczem Triumpha model America.Nie znam innych Triumphiarzy z okolic Wrocławia, a chetnie popytał bym się kogos mądrzejszego o sprawy urzytkowe itd.Bo motór nowy jest, jeszcze na dotarciu i nie chciałbym jakiegos babola odwalić.PSJak go ubezpieczałem babeczka z ubezpieczalni powiedziała "Panie Macieju, motocykl jest po prostu piękny!"A ja na to " Wie....Pani....duży, czarny.....podoba się dziewczynom" :)Post edytowany: 27.08.2010 13:39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.