Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Motocykle - Właściciele I Sympatycy Marki


krissos

Rekomendowane odpowiedzi

ale...jak mawiał silvio dante "with all do respect" polski importer...liczy funta po osiem zyli plus vat...więc warto zaczekać na jesienną promocję biletów lotniczych i skoczyć na zakupy za kanał...
O fuck- poważnie?? Trochę w takim razie przegięli pałę. To muszę znaleźć kogoś, kto mi przywiezie to z Anglii... A katalog tak obszerny, że chyba trochę tego wezmę. Tym bardziej, że szykuje się długa podróż we wrześniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale...jak mawiał silvio dante "with all do respect" polski importer...liczy funta po osiem zyli plus vat...więc warto zaczekać na jesienną promocję biletów lotniczych i skoczyć na zakupy za kanał...
????? no tak.. nie ma to jak konkretna informacja.....szkoda ze nie napisales ze po 15 zl... ciekawe ze rzeczy kupowane w polsce sa w takich samych cenach jak w uk... no chyba ze masz ceny z uk z jakiejs wyprzedazy, ktorej nie ma w polsce..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie poważnie. nie zdawaj się na kogoś. zrób sobie wycieczkę do lądka. starzy rockersi prowadzący salony motocyklowe maja takie szpeje, że w żadnym katalogu ich nie znajdziesz...a ceny zupełnie inne niż w banana repablik of bolanda.jeszcze taniej jest w jueseju, ale ściaganie upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

????? no tak.. nie ma to jak konkretna informacja.....szkoda ze nie napisales ze po 15 zl... ciekawe ze rzeczy kupowane w polsce sa w takich samych cenach jak w uk... no chyba ze masz ceny z uk z jakiejs wyprzedazy, ktorej nie ma w polsce..
nie wiem jaki masz interes żeby negować co mówię. zakładam, że pracujesz dla intercarsu.jeżeli podasz sensowny powód to służę fakturami do wglądu z polskiej sieci i wiążącymi ofertami z GB zgodnymi z cennikiem brutto podanym na stronie triumph.uka osobny rozdział to czas oczekiwania na akcesoria w bolandzie. i to takie które w GB są w dostępności 24h u dowolnie wybranego dealera.dla przykładu powiem, że na szybę zamówioną przez polską sieć w marcu 2007 czekam do dzisiaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję. To jak w końcu jest z tymi częściami?
części nie będą ci potrzebne bo to dobry motór i się nie psuje.materiały eksploatacyjne są dostępne w kraju o dziwo bez zdzierstwa specjalnego.a po akcesoria i ciuchy zrób sobie wycieczkę.albo inaczej...bo nas zakrzyczą zaraz...spisz sobie ceny i numery ze strony triumph.uk i zadaj pytanie o cenę i czas realizacji dla danych numerów u dowolnie wybranego polskiego dealera. sam sobie zdanie wyrobisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

części nie będą ci potrzebne bo to dobry motór i się nie psuje.materiały eksploatacyjne są dostępne w kraju o dziwo bez zdzierstwa specjalnego.a po akcesoria i ciuchy zrób sobie wycieczkę.albo inaczej...bo nas zakrzyczą zaraz...spisz sobie ceny i numery ze strony triumph.uk i zadaj pytanie o cenę i czas realizacji dla danych numerów u dowolnie wybranego polskiego dealera. sam sobie zdanie wyrobisz.
Chodziło mi oczywiście o akcesoria, a nie części. Nawaliłem kilka tysięcy km przez ostatnie 2 miesiące i moto ma teraz w sumie koło 5 tys przebiegu, ale liczę, że warsztatu długo nie odwiedzę. Oprócz eksploatacyjnych sytuacji... Chcę go trochę doposażyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciol , co ty sam za archeologia uskuteczniosz tymi załącznikami ????? Komp mi gupieje jak oglondom takie stare baby a kule na mole mi się gdzieś zapodziały !
czesc ty stary pierniku, moze byc sie kiedys kulnoł na chudów, no chyba ze ta twoja baśka tak daleko nie jedzie ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.