Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Triumph Motocykle - Właściciele I Sympatycy Marki


krissos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Triumph ST955i 2004 kupiłem w zeszłym roku. Zaliczyłem dwa ślizgi, na małych prędkościach, uczę się dopiero jeździć W tym roku, na razie jedna mała rundka (60 mil) trasa: Gostyń, Bielsko, Jasienica, Pszczyna, Gostyń.Jak dla mnie moto rewelacja, ale moje pierwsze i jedyne na jakim jeździłem, nie licząc egzaminu na prawko (jakaś WSK)i krótkiej przejażdżki kumpla Jawą 250 jakieś 15 lat wstecz.Dlatego, na razie, wolę się za dużo nie wypowiadać.Nad morze, latem, czemu nie
A jak z plastikami po ślizgach?? Ostatnio jak sprawdziłem ceny za połówkę owiewki (1000 zł.) to zleciałem z krzesła i zostałem leżeć... ale okazało się że w UK można za 200 zł. kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam inaczej. Jest kilofazer a mial byc speed triple ;] ale odpadł bo w Katowicach servis tej marki to jakas pomyłka........ Przynajmniej na mnie to tak podzialalo ;] ciekaw jestem wasych opini i doswiadczen. Moze na nastepny sezon cos pozamieniam( nadal mi sie speed triple marzy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z plastikami po ślizgach?? Ostatnio jak sprawdziłem ceny za połówkę owiewki (1000 zł.) to zleciałem z krzesła i zostałem leżeć... ale okazało się że w UK można za 200 zł. kupić
Plastiki poklejone, i troszeczkę potraktowane farbką, na razie starczy, bo mogą być następne ślizgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z plastikami po ślizgach?? Ostatnio jak sprawdziłem ceny za połówkę owiewki (1000 zł.) to zleciałem z krzesła i zostałem leżeć... ale okazało się że w UK można za 200 zł. kupić
jak chcesz oryginał to musisz zapłacić swoje , Kolo . To nie Yingczengfuj . Marka zobowiązuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z góry przepraszam za offtop'a ale z racji, że to czołówka tematów w historii wtrącam jedno zdanie...chyba widziałem (bez soczewek byłem) rocket'a na blachach SCI więc okręt musiał dobić do portu ;)
jesli nie bylo na nim flag herbalife, amway czy zepter albo czegos tam innego to pewnie jakis czech byl wracajac do tematu, to ja juz we wtorek przez zlotem przyjaciol triumpha wybieram sie nad morze, bede tam wieczorem, siedze tam do soboty i potem spadam na global gathering na torze Poznan.Szkoda, ze w sobote nie zostane, bo beda najwieksze atrakcje no ale.... cos za cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki że offtopa robię ale zawsze jak widzę na ulicy auto z napisem AKUNA to centralnie kojarzy mi się ten gość i sprzedaż jego herbatek dzięki którym można zarobić na łaj-tu-keja, bo Krokiet to u niego przejściówka : )Co do TRIUMPHa to naprawdę robią dobre sprzęty - szkoda że w Polsce tak nie popularne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz oryginał to musisz zapłacić swoje , Kolo . To nie Yingczengfuj . Marka zobowiązuje.
No to jakim cudem oryginał z UK nówka wychodzi niecałe 650 zł i to nie z fabryki tylko od normalnego handlarza-dilera marki. Wcale nie trzeba płacić swojego za markę - trzeba dobrze poszukać - bo niektórzy chyba chcą zarobić na tym że marka mało popularna - a jak ma się spopularyzować jak stawiają ceny zaporowe. A nikt mi nie wmówi że wysyłka kosztuje ponad 300 zł. Bo najdroższa przesyłka jaką trafiłem na ebayu to 20F za taką owiewkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jakim cudem oryginał z UK nówka wychodzi niecałe 650 zł i to nie z fabryki tylko od normalnego handlarza-dilera marki. Wcale nie trzeba płacić swojego za markę - trzeba dobrze poszukać - bo niektórzy chyba chcą zarobić na tym że marka mało popularna - a jak ma się spopularyzować jak stawiają ceny zaporowe. A nikt mi nie wmówi że wysyłka kosztuje ponad 300 zł. Bo najdroższa przesyłka jaką trafiłem na ebayu to 20F za taką owiewkę.
no to zdziwiłbys się jak mało importer zarabia na czesciach do Triumpha i jak na ile Triumph wycenia wysyłki do dealerów na swiecie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mały wypadzik....Pierwsze Święto Wielkanocy 2009Trasa: Gostyń-Pszczyna-Bielsko-Żywiec-Korbielów-Sucha Hora(Chochołów)-Zakopanei ... nazod W sumie z różnymi mniejszymi rajzami po okolicy:300 milObciążenie: Ja (100kg), synek(50kg)Spalanie: 25.5 litra - wychodzi wg. moich obliczeń (nigdy nie byłem dobry z maty) ok. 5.3litra/100 kmMoto sprawowało się bez zarzutu. (Zepsuł mi się automat do smarowania łańcucha, ale to chyba dlatego, że wlałem tam niewłaściwy olej.... P.S.Jakby ktoś miał jakieś doświadczenia z takim ustrojstwem (automatem do łańcucha)... to bardzo proszę o kontakt na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spodziewales sie czegos innego? spalanie 5,3 wedlug mnie lepiej nie moze byc.Tych ktorych znam nie uzywaja takich cudow do smarowania lancucha Taki automat jest najleprzy i nie zawodny.http://www.motoversand-net.de/images/Pflege_Kettenspray.jpgPrzyjemnosci w dalszym Smiganiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa 2009.Sprzęt prawie OK, tylko w samej Częstochowie, rozładował mi się akumulator w trakcie jazdy w korkach. Dziękuję wszystkim kolegom, którzy użyli siły swoich mięśni i dwa razy pomogli mi odpalić potwora bez prądu.. Raz przed, drugi raz po mszy A propos, mój akumulator ma 8AH, może to za mało? Czy ktoś wie jakie powinno być Aku w Triumphie ST?A propos drugi. Świecą mi się stale dwie lampy, jak jest ciepło, to pracuje jeszcze wentylator, może można jakiś wyłącznik zamontować żeby jedna z lamp się nie świeciła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,dopiero znalazlem temacik a sam smigam st '06.Kupilem nowke,przejechalem 23000 km i mam wszystko czego trzeba:super sport-turystyk a i polatac sie da na kolanku.oczywiscie jak kazdy sprzet ma wady:wentylator napiernicza na prawa noge,od wydechu grzeje sie zadupek wiec plecaczek w lecie ma wiecznie goraco,wysokie tylne siedzisko wiec musi byc maly plecaczek,heble moglyby byc lepsze.zalety:reszta a najbardziej silnik i niepowtarzalny wyglad.pozdr RED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niedziele bylismy w Lüneburg'u na otwarciu sezonu motocyklowego. Impreza polaczona z probnymi jazdami na torze w ktory wyposazony jest osrodek.Ze wzgledu na przepikna pogode zjawilo sie nieco " za duzo " ludzi ktorzy maja te same upodobania Niemniej mialem okazje posmigac Bonevill, Sprint 1050 ST oraz Tiger 1050 ktory najbardziej przyopadl mi do gustu. Bardzo zadziwil / pozytywnie zaskoczyl mnie Bonevill. Silnik mimo tylko dwoch cylindrow, pracuje o niebo wyzej niez te od konkirencji ( przynyjmniej do polowy zakresu obrotow ) Zadnych vibracji sie nie odczowa wzsystko chodzi ladnie, ruszanie bez najmniejszych zastrzezen z minimalnego gazu. Chlopaki odwalili kawal dobrej roboty. Na dzien dzisiejszy znowu mialbym problem, dobrze, ze jest " K ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie chwale, miałem speedmastera ale go sprzedałem - nie powiem z małym bólem, żeby złagodzić ból po stracie zakupiłem Trophy 1200 - tylko muszę do jeszcze zarejestrować i opłacić bo był sprowadzony
No no ,pozostalo tylko pogratulowac A kiedy bedzie Chrzest To byl zart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największy problem to taki że nie mam instrukcji obsługi nawet do angielsku, szukam jak dziki manuala do trophy 900 lub 1200 - jak by ktoś miał to chętnie...w zamian mam w wersji elektornicznej pełnego manuala słynnego "Haynes'a" do Bonnevilla, T100, Thruxton, America, Speedmaster roczniki 2001- 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.