Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Harley Davidson


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

oniegdaj miałem Triumpha Speedmastera - jak go sprzedawałem, przyjechał gosciu który chciał kupić moto dla swojej żonki a on sam jezdzi na Sportku 883,dałem mu runde i...wrócił gościu z bananem na ryju - swterdzając ze olewa hdeka i daje go stareja te moto bierze dla siebie..co powiecie ?osobiscie nie powiem nowy fortyeight 1200 podoba mi sie ! fajny disajn i tyle.fajne jest w hdeku jest ilośc dostępnych części do customingu tyle ze chorendalnie drogich...chwilą ciszy pominę - ceny za części eksploatacyjne i usługi serwisowe- toż to rozbój !ogólnie nawet ujdzie tyle że trza być albo pasjonatem marki albo miec masę kasy i to jeszcze z komuni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam składanie po zimowych zmianach.Jeszcze brak kilku elementów ale zarys mniej więcej jest.Maolwanie kolega z forum Patryk ksywa "Lepian"
Nawet fajny chopper , sto razy lepszy od fabryki Problem z takimi motocyklami polega na tym , że lepiej się na nie patrzy niż jeździ długie trasy .Oczywiście od tankszteli do tankszteli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze taki temat na tym forum nie ma sensu, ponieważ tutaj 98% użytkowników nie miało NIGDY doczynienia z maszynami HD i potrafią tylko powtarzać głupoty które ktoś mówił dla żartu lub po prostu z zazdrości.Czy ktoś z kolegów wyżej miał jakikolwiek kontakt z motocyklami Harley? że kolega jeden powiedział ze "kapią" a drugi kolega lesniczy napisał "częste naprawy"Mieliście Panowie jakąkolwiek styczność z tymi maszynami że się wypowiadacie?Każdy polak będzie obrażał to na co nigdy go nie będzie stać z czystej zazdrości.A tak nie powinno byćJa jeżdze tanią japonią, ale jakbym miał dużo forsy to na pewno kupiłbym sobie jakiegos HD ! !sądze ze temat nie ma sensu bo będą się tutaj wypowiadać Ci co nie powinni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron , aby wypowiadać się na temat HD nie trzeba wcale go posiadać , kolego . Te motocykle mają swoje za uszami , mają wady ( jak każde sprzęty ) i bezapelacyjne zalety . To tak stara marka , że nic się nie ukryje . Jeżeli wynosisz HD na piedestał , twoja brocha , ale są tacy dla których to staroć jest po prostu i zacofanie .Zwyczajna obrzyda z klangiem zajechanej motopompy . Zdania tu będą różne bo zwyczajnie ludzie są różni , a ty byś chciał żeby wszyscy piali z zachwytu .Tak nie ma Stary . I żeby nie było to powyższe ( negatywne ) zdanie o HD , nie jest moim , podaję je tylko jako przykład . Ja chcę mieć HD jako któryś tam motocykl w garażu . Ale tylko samodzielną , moją wydumkę . Salonowe armatury z dodawaną ( bo się wywaliło kaskę ) gratisową naszywką HOGu jakoś mnie nie kręcą , bo są zwyczajnie brzydkie jak kupa ( to jest moja opinia i tak ją należy traktować , nie jako wyznacznik czegoś tam . Większości motocyklistów np nie podoba się wygląd mojego motocykla a ja to przyjmuję do wiadomości i tyle . Znam siłę działania motocyklowego stereotypu i wiem że nie należy się napinać za bardzo , bo świata nie zmienisz ) . A to że Hadeki kapią to wystarczy mieć oczy i popatrzeć pod stojącego np na ulicy , albo salonie sprzęta, nie trzeba go mieć Że przy HD trzeba czasem podłubać to większość miłośników też dobrze wie i stawia to raczej jako plus , więc nie siej propagandy że HD jest takie cacybezproblemowe , bo tak nie jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayabuster przyznam sie bez bicia że tez patrzyłem sceptycznie na marke HD nie mając z nia styczności a naprawde zewsząd słyszałem negatywne opinie ludzi..(którzy widzieli HD na obrazku..)Mówi sie że wsiądziesz na HD i juz z niego nie chcesz zejść..cos w tym jest Będę w maju jeżdził , aż się boję że się zarażę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harley nie kapie olejem tylko znaczy swój teren .On oddycha odmą i czasem po dłuższym postoju wypluje z siebie kilka kropel.Myślę w podobnych kategoriach jak Giemul ,jestem indywidualistą i stworzyłem sobie takiego potwora jaki mi się podoba.Salonowego na pewno bym nie kupił.Lubię dłubanie tak samo jak jazdę,więc mam taka zabawkę.Co do odgłosów jakie z siebie wydobywa to raczej nikt mu nie dorówna.Zajebisty ma "dół" czyli pierdzać jak "motopompa można nawet wystartować z 4 biegu.Z motocyklami jest podobnie jak z samochodami ,każdy foruje jakąś markę.Japonia i Europa rozwinęłą technologię ,ja wolę jednak mojego "starzika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepe zarazisz sie. Słysząłem kiedys takie słowa że japoński chopper to tzw "pseudoharley" więc dosiadajac "oryginału" pewnie odczujesz różnice.
temat w stylu o wyższości świąt Bożego narodzenia nad świętami wilkanocnymi....Każdy woli to co woli i nie ma sensu udowadniać, że jest w błędzieA jak bym chciał być złośliwy to bym Wam koledzy HD wymienił ile części Waszych hamerykańskich motocykli jest made in China, a o super oryginalym Vrodzie z silnikiem Porsche nie wspominając....Ja tam wole 100% made in Japan - przynajmniej nie musze się na Faaker o prąd prosić, hehehe http://img192.imageshack.us/img192/3462/p1080854.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padło aku to normalne.. aku do HD nie rózni sie niczym od japońskiego, tak samo alternatory, sposób ich nawijania etc zasady działania sa te same więc to nie jest żadne Bóstwo heeh:D gośc miał pecha i tyle.all chrome..czyli jak przesadzic by było za słodkie!http://c2.api.ning.com/files/nU7e2JHb1IK10t5nejv*qpG25S2sITKatPPLWTS6bVEdTpiaiaqdlGvItskY8JcQUEN4JwNFc4C32oHOKNCwLp30lGsa-Jcs/four.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Każdy człowiek powinien dążyć do spełanienia swoich marzeń, nie ważne jakich! Kto tego nie robi, ten nie żyje na prawdę!Na pewno kupię HD. PS: Narazie jeżdżę Moto Guzzi Nevada 750, bardzo ładna. :)Post edytowany: 28.01.2011 23:31

Gratulujemy, widzę, że temat nam się rozwija :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.