Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Harley Davidson


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

Żyżu to kiedy :D?

no trzeba coś pomyśleć :)

Przepraszam za wtrącenie "Żyżu" to ksywka bo encyklopedia PWN i źródło "internet" nic na ten temat nie piszą ?

na szczęście w internecie tego nie znajdziesz niestety w PWN też nie ale na trasie napewno :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahaha patrz jaki gośc zaraz dokładny, jak wychwycił :D PiotreQ a na wikipedii szukałes:D?

Szukałem wszędzie oprócz trasy. Na Wiki nie sprawdzałem od czego mam ten zacny temat na tym elitarnym Forum. Jeśli to jakiś "Gryps" to pewnie dowiem się jak dojrzeję do tego... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlaczgo kipić? ja np kupiłem HD i puki co nie mam zamiaru go sprzedawać Wiele osób robi podobnie. W każdym razie majac HD nie interesuja cżłowieka żadne nowinki innych marek ze świata motoryzacji. To poprostu ponadczasowe maszyny niewazne czy panhead czy ironhead etc.jak narazie jestem bardzo zadowolony, zadna japonia (chopper) nie daje takiego uczucia z jazdy.

Najpiekniejsze motory na swiecie, a klank serca to nigdy nie bedzie mial zaden japoniec czy angol, etc. Takiej duszy jak harley'e to nie maja zadne motory. Ja wlasnie sprzedaje swoja Shadow'e, z wielkim zalem bo to moj pierwszy motor, ale tylko po to zeby zmienic na H-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czytam i też mnie kusi by wyrazić opinie. Ja zgadzam sie z DANVIELD-em bo INDIAN,HD to początki V-ek z duszą, to są stalowe rumaki, które zastąpiły te żywe na których jezdzili kowboy-e. Wszystkie inne np.produkcji japońskiej to podróbki tego co oryginalne. Bo japończycy chcieli być lepsi w wyścigu szczurów...Podobnie włoskie poprzeczne V motoguzzi, i też japończycy odpowiedzieli wypuszczając np. honde cx. Niemieckie boxery zindappa i bmw to też w odpowiedzi wyszły radzieckie dniepry,urale itp. Każdy pierwszy oryginał jedyny w swoim rodzaju ma duszę,ale nie każdego człowieka na takie sprzęty stać. Jedyne japońskie moto z duszą to te oryginalne stare klasyki jedyne w swoim rodzaju. Ja polubiłem cafe racery robione na bazie starych japońskich klasyków bo na to mnie tylko stać. Brytyjski styl na japońskiej technologii. W latach 60-tych na wyspach królowały triumph-y jak w U.S.A HD. Ja gdybym miał tyle kasy to też bym kupił HD. Ale trzeba sie cieszyć tym co sie ma i traktować swoją maszyne sentymentalnie, a nie jak większość motocyklistów zmieniać moto jak skarpetki bo sie im szybko nudzą itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.