Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Enduro I Cross


LEŚNICZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja się pochwalę, że chyba totalnie odwaliło mi przez ciągnącą się zimę.Wczoraj znajomy z Wawy namówił mnie, że będzie fun itp itd.. Jedzie ogólnie tam spora ekipa znajomych amatorów i zawodnikó, więc wsparcie mentalne jest ;)Określam to ogólnie tak:1. technicznie w terenie - uczę się2. kondycyjnie po zimie - SŁABO, ale cel szczytny, mianowicie:3. wytrzymać do samego końca.Czas i miejsce:27-28.03 1 Rudna MP Enduro - Kazuń k. Nowego Dworu Mazowieckiego....Wali mnie to.... mogę i chce być ostatni - jadę dla funu i tylko po to żeby przejechać Na chwilę obecną wiem, że na 99% będę jedyną DRZ na starcie, wiec........Ze mną jedzie kolega na YZ 250, który zaczął w tym samym czasie co ja (śmiga GSX-R na codzień) i jego umiejętności jeździeckie w terenie są jescze mniejsze od moich heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie sa wymagania zeby w amatorskiej klasie wystartowac?
badania lekarskie, 150 zl wpisowego, sprawy pojazd i jazda... jezeli ukonczysz, to mozesz starac sie potem o egzamin w PZM uprawniajacy do zdobycia licencji B a potem juz mozesz z licencją B startowac w kazdych zawodach... do licencji A oczywiscie duzo cięższa droga Najlepszy jest start, gdy masz jakies 80 maszyn na raz i lecisz ramię w ramię ze wszystkimi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badania lekarskie, 150 zl wpisowego, sprawy pojazd i jazda... jezeli ukonczysz, to mozesz starac sie potem o egzamin w PZM uprawniajacy do zdobycia licencji B a potem juz mozesz z licencją B startowac w kazdych zawodach... do licencji A oczywiscie duzo cięższa droga Najlepszy jest start, gdy masz jakies 80 maszyn na raz i lecisz ramię w ramię ze wszystkimi...pomimo tego ze na moim sprzecie jezdzilem dopiero trzy razy i za bardzo jeszcze nie umiem to na bank wystartuje w jakis amatorskich zawodach ,moze nie pierwszych ale siedzi mi juz w glowie rywalizacja,tylko ta kondycja... aha a te badania mozna zrobic przed zawodami na miejscu czy trzeba u siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo tego ze na moim sprzecie jezdzilem dopiero trzy razy i za bardzo jeszcze nie umiem to na bank wystartuje w jakis amatorskich zawodach ,moze nie pierwszych ale siedzi mi juz w glowie rywalizacja,tylko ta kondycja... aha a te badania mozna zrobic przed zawodami na miejscu czy trzeba u siebie?
to witaj w klubie... ja jezdzilem moze z 10 razy.. hehhedodatkowo jescze mam zero kondycji po zimie i za cel stawiam sobie przejechanie bez kolki ;)Co do zawodów, to pakuj sprzęta na busa/ przyczepę i dajesz ;)Ja jade z 2 kolegami i bedzie niezle.. jeden z nich jezdzi krocej ode mnie, drugi jezdzi kilkanaście lat....Co do szczegółów, to w poniedziałek będę wiedział co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak startowalem w pierwszych, w moim zyciu zawodach motocyklowych w sosnowcu to po A - ostatni raz w terenie jezdzilem z jakies 8 miesiecy temu po B - non stop smigalem na oponach uniwersalnych a opony crossowe zalozone zostaly pare dni przed zawodami i nawet nie bylo czasu na trening. Jechalem dla czystej przyjemnosci. Byly to zawody typu cross country takze przez godzine trzeba bylo zrobic jak najwiecej kolek. Zrobilem 2,5 kolka, wyje*alem sie 3 razy (mam foty z kazdej gleby ), obtluklem jajca, nogi i rece. Chcialem kontynuowac ale dalsza jazda sprawiala problemy czego przyczyna, jak sie pozniej okazalo, byla przesunieta detka, ktora skrzywila opone na feldze. Jakie odczucia? na drugi dzien ledwo sie ruszalem, nie zajalem ostatniego miejsca z czego jestem bardzo zadowolony, maszyna cala z czego jestem tez zadowolony a ogolne wrazenia... MUSZE TO POWTORZYC JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!! Tym razem bede bardziej przygotowany fizycznie oraz technicznie. Jedzcie chlopaki na te zawody bo to sa niesapomniane przezycia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok więc tak:potrzebne są badania lekarza sportowego (150 zł wazne na pol roku).Miejsce zostało zmienione i zamiast Kazuń - poligon, będzie Pułtusk na terenie starej żwirowni.http://nkm.com.pl/node/1133pętla będzie miała 10-12 km i przejazd trwa 1,5 godziny.Ja bede sie rejestrtowac w piatek popoludniu, mozna rowniez w sobote ale wtedy bedzie mlyn straszny i najlepiej wtedy byc o 7 rano.Do piatku zgloszonych bylo ok 200 osob, bedzie jescze wg organizatorow ok 150.Moj cel to przejechac do konca i nie umrzec ;) technicznie kiepsko jestem prztgotowany bo jechalem kilka razy w zyciu, a kondycyjnie to obecnie przy wejsciu na 7 pietro po schodach sie mecze ;)Jedyne co ze soba biore to kompletne ubranie, ochraniacze, camelbaga z woda, zapasowy filtr powietrza, olej, filtr oleju i komplet narzedzi.. Z podbeskidzia jada 3 osoby i 2 osoby z Katowic ze mna wlacznie (grupa znajomych) wiec bedzie wesolo 2 kolegów oprocz mnie ma endurasy czy crossy od roku i umiejetnosci i kondycje mamy na tym samym poziomie, 2 z bielska smiga od lat i oni tam jada z nadzieja na bycie w 1 dziesciatce... Ja mam zamiar przejechac min 2 razy i nie byc ostatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak chcesz to mogę być jutro w okolicach Jastrzębia :) Kombinuję właśnie gdzie to się jutro wybrać na poranną przejażdżkę. Jest fajna propozycja na forum BGM, ale mam jeszcze niezbyt dobrze przygotowane i sprawdzone moto żeby się zapuszczać za polską miedzę. W ostateczności wstanę jutro o 4:00 i ruszę gdzieś na Żywiec, Ustroń i Wisłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.