Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr-owcy


Peerez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam własnie kończe drugi zeson na F4i sport 2002r 35tys przebiegu kupiłem z przebiegiem 25 tys była w 100% oryginalnym seryjnym egzemplarzu.Zaraz po zakupie oprócz oleju(Motul 5100 10W40 oraz filtrów)wymieniłem opony z Pirelli Diablo strady na Dunlop SportMax D208(oczywiście nowe)-to w tamtym sezonie a aktualnie mam przód SportMax D209 Qualifier,tył SportMax D208,seryjną szybe na garbowaną lekko przyciemnianą, oraz wydech przelotowy carbonowy Termignoni.Oczywiście jak to w F4 przy przebiegu ok 30tyś km zaczął oddzywać się rozrząd a dokłądniej napinacz zaryzykowałem i kupiłem nowy w Honda Sikora w Bielsku-Białej za 330zł i jak na razie jest spokój.Jeśli chodzi o moją ocene tego moto nie muszę dużo mówić moto jest zajebiste bo i w turystyce i w bardzo sportowej jeździe po winklach itp.zdała egzamin.Tak więc z czystym sercem polecam. Post edytowany: 14.10.2010 09:57 Post edytowany: 25.10.2010 13:26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja mam takie pytanie. Przymierzam się do kupna CBR-ki. Będzie na to do przeznaczenia 3,5-4000zł. Waham się pomiędzy F2 a F3. Od razu mówię, że chcę kupić np. po szlifie ze względu na to, że są tańsze i sobie ją sam wg siebie doprowadzę do dobrego stanu. Który model bardziej mi polecicie? Oba mają ten sam silnik, F2 jest cięższa ale to chyba nie są jakieś kolosalne liczby. :P Ceny patrzyłem są również podobne. Co do gustu to bardziej podchodzi mi F3 no ale głownie chodzi mi o silnik, ciężar. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.