Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr-owcy


Peerez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na pewno dam znać jaki efekt uzyskałem ale myślę, że będę usatysfakcjonowany
Peerez miałem ten sam problem w F2kupiłem orginalny napinacz za 219zł i po 300km ta sama jazdapo włozeniu zwykłego manuala ze srubą problem z głowyprzejechałem  1700km i cisza jak makiem zasiał.Ja swój kupiłem na "aledrogo" za 70złPOZDRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś jakimiś "domowymi" sposobami to wykonywał. Jak patrzyłem na nity fabryczne na łańcuszku są zbite lekko po bokach nie na tzw (grzybek). No i jeszcze kwestia siły czy bardzo się trzeba z tym mocować bo nie chciałbym też przesadzić. (w miarę sztywno to wszystko jest osadzone, )ale żeby poruszało się swobodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mógłby mi polecić jakieś miejsce gdzie dostałbym "napinacz" rozrządu, do F-Sporta. Bo o ile ze znalezieniem łańcuszka problemu nie miałem to z napinaczem mam kłopot.
Pisałeś PW. Nie mam takiego napinacza ale mogę przerobić Twój oryginalny. Mam u siebie w fsporcie tak samo i działa tyle ze w tym modelu napinanie jest troche kłopotliwe (mało miejsca -wtryski i rama).
To nie jest normalne by oryginalny i drogi napinacz dzwonił zaledwie po 700 km.Być może miałem pecha i dostałem felerny egzemplarz.Tak czy inaczej nie kupiłbym go drugi raz!Pogadaj z mechanikiem u Olka w sklepie albo daj mi trochę czasu to poszukam Ci tego, który ja finalnie założyłem.
W hondach to niestety normalne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ulatwienia dodam http://www.allegro.pl/item882476331_napina..._f3_f4_f4i.htmlJa najpierw do goscia napisałem na gg a potem odezwał sie z informacja ze wystawił własnie to co mnie interesowałoPowodzenia w szukaniu...
Napisałem tam wiadomość przez "ALLEDROGO" czekam na jakiś kontakt bo nie ukrywam, że skorzystałbym z jego usług. I zakupił z miejsca takowy napinacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałam gdzie wkleic to wklejam tutaj. Czy wiadomo o co kaman z tą ceną ??? siakiś "hamerykanski" wypasiony ten motocykl ... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1635958
chetny bedzie co go kupi, zrobi i sprzeda jako "idealny stan " co do ceny to pewnie specjalnie tak wpisal, wiecej telefonow dostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.