Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr-owcy


Peerez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby ktoś szukał taniej przedniej oponki do fajera (16") to znalazłem coś takiego; http://moto.allegro.pl/item820494706_conti...130_17zr16.htmlW ostatnich testach opon sportowych ten model opony zdobył 2 miejsce (za Pilot Powerem którego w tym rozmiarze nie robią z tego co wiem) i przednia opona długo wytrzymuje, tzn nie ściera się zbyt łatwo (co nie dotyczy tylnej opony, która leci bardzo szybko).Ja się skusiłem i mam nadzieję, że będę zadowolony Pozdroofki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nad moze spalil 4,8l w 2 osoby na maxa zaladowany i predkosc max 140km/h. ALe co ciekawsze kumplowi z tego samego rocznika, tyle ze mial wydech sportowy spalila ok 4.2l. Mi sie rezerwa zaswiecila, ostatnia kreska juz sie skonczyla, a jemu nawet sie nie zaswiecila rezerwa
jak juz o spalaniu mowa to przy tej samej jezdzie 1000rr brala kolo 5litrow ;) (4,9-5,2 jazda solo blus bagaz) normalnie pali 8 RR'a to moja trzecia, jak dotad najlepsza cebeerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz o spalaniu mowa to przy tej samej jezdzie 1000rr brala kolo 5litrow ;) (4,9-5,2 jazda solo blus bagaz) normalnie pali 8 RR'a to moja trzecia, jak dotad najlepsza cebeerka
a mi mówiłeś że sc33 była najlepsza oszukisto Ty mi fajer najmniej spalił 4,5 l we dwie osoby, ale prędkosć max 110, a normalnie pali zależy jak się śmiga od 6 do 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał taniej przedniej oponki do fajera (16") to znalazłem coś takiego; http://moto.allegro.pl/item820494706_conti...130_17zr16.htmlW ostatnich testach opon sportowych ten model opony zdobył 2 miejsce (za Pilot Powerem którego w tym rozmiarze nie robią z tego co wiem) i przednia opona długo wytrzymuje, tzn nie ściera się zbyt łatwo (co nie dotyczy tylnej opony, która leci bardzo szybko).Ja się skusiłem i mam nadzieję, że będę zadowolony Pozdroofki!
na poprzedni sezon zakupiłem komplet conti sport i byłem zadowolony bo dawały rade niestety z tyłu prawie nic nie zostało po ok 5500km a z przodu spory zapas na kolejny sezon i jestem w trakcie poszukiwań conti road na tył i jest problem a co do spalania to majzel ma coś popsute:P ja jeszcze poniżej 7 litrów nie zeszłem pomimo wielu prób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do oponek jakie polecacie z ta 16 z przodu?jakis dobry komplecik??
U siebie miałem Michelin Pilot Sport 130/70/ZR 16 i spisywała się rewelacyjnie!Niewazne czy upał czy zimno i mokro...klej miała bardzo dobry i przejechała ponad 25 tyś km i dalej jeździ a z tyłu miałem Pilot Road 2 i też dała radę prawie 25 tyś km.Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg MOTOCYKLa ze sportowych opon;1. Michelin PP 2CT2. Continental SportAttack3. Dunlop Qualifier 24. Pirelli Diablo Rosso5. Metzeler Sportec M36. Avon VP2 Supersport7. Bridgestone BT 016Z tego co widziałem to oferowane opony w tym rozmiarze (przód 16") to 2.CSA i 5.MS M3 oraz 3.DQ(z tym że chyba jeszcze w 1 wersji) Widziałem też D208 ale jakieś przerocznikowane i kuplel miał kiedyś Bridgestone'a ale nie wiem jaki dokładnie model z których był bardzo zadowolony z tym że starczyły mu na jeden sezon;) Piloty Sporty starczyły mu na niecały sezon i twierdzi że chyba na Bridgestonach jeździło mu się pewniej. Swoją drogą 25tyś.km na sporcie na jednym komplecie opon (onlyCBR) to chyba się nadaje do Księgi Rekordów Guinnessa ;) bo mnie nawet w naked'zie o mocy 76KM nie starczyło nawet na połowę z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem pilot powery 2ct z tym ze nie ma rozmiarowki z 16... a chce komplecikmialem dunlopy sportmax ale zniknely po 5 tys... i bridgestony battlaxnie wiem moze znacie cos dobrego najlepiej jakas 2-skladnikowke
Ja osobiście jestem zadowolony z Pirelek Diablo Corsa. Zrobiłem na nich 6 tys km i tylnią trzeba by wymienić na nowy sezon bo za mocno przypaliłem ten jeden jedyny raz ale przód jest ok. Także polecam tylko nie wiem czy są 16tki. Pozdrawiam. (jakby co to jeżdżę 600RR 05r. i będzie do sprzedania na wiosnę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą 25tyś.km na sporcie na jednym komplecie opon (onlyCBR) to chyba się nadaje do Księgi Rekordów Guinnessa ;) bo mnie nawet w naked'zie o mocy 76KM nie starczyło nawet na połowę z tego
Już się wyszalałem i raczej spokojnie jeżdżę i delikatnie obchodzę się z rolgazem Na tym komplecie czyli Pilot Sport z przodu oraz Pilot Road z tyłu zrobiłem niecałe 25 tyś km a wcześniej miałem założone Metzelery RoadTec Z6 i też zrobiły ponad 23 tyś km mimo,że czasami zdarzało się laczka popalić delikatnie przez może 10 sekund i nic więcej.Sam jestem zaskoczony tym wynikiem. Jednak na dwóch kompletach gum zrobiłem prawie 40 tyś km Boban....wystarczy,że z tyłu będziesz miał dwuskładnikową gumę.Przednia i tak zawsze wytrzymuje dwie tylne.Ja polecam Pilota Powera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

towarzysze... a jak z kuframi do F4i z podwójną kanapą - ma ktoś taki wynalazek?? no bo czasem dalej to by sie bagaż przydał...może ktoś używał sakwy tekstylne na tył montowane na pasach? Plecaczek może wtedy siedzieć??
Podepnę się pod pytanie, żeby nie powtarzać. A chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z kuferkiem jakimś do F-Sporta. Sam nie posiadam, ale widywałem już kilka z zamontowanymi z powodzeniem.(przydałby się)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.