Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr-owcy


Peerez

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że na samym forum posiadaczy i miłośników CBR-ek nie wiele się dzieje, a tutaj tematy dedykowane jak ktoś wcześniej napisał wzorem kolegów FAZEROWCÓW, BANDITOWCÓW mają wzięcie. To może warto by (o ile nie było już takowego ale wiedzy na ten temat nie posiadam) założyć temat dla tak uznanego modelu jakimi są CerBeRki.!! Bez podziału na rocznik, pojemność itd. Dla większości szczęśliwych posiadaczy tego moto mam nadzieję, że temat się spodoba mając możliwość powymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat motocykli. Może się przyjmie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to pierwsze pytanie do posiadaczy F4i: po ilu km jazda w trasie/mieście staje się męcząca? planuję zakup tego moto i nie ma on służyć do pałowania od świateł do świateł. Ot do takiej szybszej turystyki.
Wiadomo każdy ma swoje różne preferencje, ja robiąc trasę przykładowo z DG do Poznania, jedyna niedogodność jaka mnie spotkała to trochę tyłek się odezwał (dzielona kanapa -na turystycznej nie jeździłem może było by inaczej), ale to przy samym końcu jazdy jednak nie było to aż tak uciążliwe zwłaszcza po tylu km jak na jeden raz. Jak na moto do szybkiej turystyki o innej niedogodności związanej chociażby z nadgarstkami nie było śladu pozycja przynajmniej dla mnie jest kompromisem. Trochę gimnastyki podczas jazdy i można jechać śmiało. Szybka turystyka nie stanowi problemu. Jak to wyżej zostało napisane porównując z RR duży plus w stronę F-ki jeśli ktoś zwraca uwagę na wygodę bo dynamiką znacząco nie odbiega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś z was jakieś obserwacje na temat spalania na dłuższym odcinku zakładając, że nie było to samo startowanie z pod świateł i dwa kółka w około podwórka tylko na dłuższej trasie. Z czystej ciekawości pytam. Mnie ostatnio wyszedł ciekawy wynik ok 4,8 L przy spokojnej jeździe bez agresji. Co mnie miło zaskoczyło. Zakładając jaki osiągnąłem zasięg przy wyzerowanym liczniku km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh i ja bede czestym gosciem tego tematu Bo jak napisano w pewnej ksiażce ..." stary mówie Ci tylko Cbr-kiiii..."Co do spalania .... my na trasie w sumie zrobilismy około 3000km z przerwami - spalanie z pełnymi bagazami, z pasazerem wahało sie w graniach 4,7 - 5 l/100Dodam ze Honda nas nie zawiodla i oby tak dalej było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wczoraj zawiodla ale to chyba akus mi padl bo jeszcze mam oryginalny z 97 roku
Bo motocykl ma duszę ... i swoje humory
heyka a ma ktos z Was serwisówke do 929 rr ?? jakos nigdzie znalesc nie moge.co do spalania to jak kupiem moja franie to na baku robilem 250-280km a teraz ze 150kmehhh
apetyt mu rośnie w miarę jedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.