Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazerowcy


Sławek_Czeladź

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam:Mam pytanko, (dotyczy Fazer FZS 600 2003r) czy komuś odbiło jak MI!!, i wymienił sobie łożyska w główce kierownicy z orginalnych na stożkowe. Chyba dałem się nabrać zapewnieniom sprzedawcy na allegro, że to lepszy wybór niż orginał, wymieniłem i co chwile zaczyna mi stukać kierownica, czyli robi się luz na główce , i trzeba to dociągać, wygląda na to że nie mają oparcia i wchodzą coraz głębiej, aż braknie możliwości dociągania. Mimo wszystko trochę głupio się jeździ jak jest luźna kierownica, a trudno dociągnąć na drodze. Piesze ten post z jednej strony jako pytanie czy ktoś miał podobny problem i czy sobie z tym poradził, a jeżeli nie to jako ostrzeżenie, że jednak zamienniki są do d.....yPozdrawiam Mirek Post edytowany: 04.07.2010 10:41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie. Mimo iż to forum umarło mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto może miał podobny problem i będzie znał rozwiązanie. Otóż w mojej fazerce po zgaszeniu silnika kasują się wszystkie informacje tzn. przebiegi dzienne i zegar. Początkowo myślałem, że może to być wina słabego akumulatora, ale wymiana na w pełni naładowany nie dała żadnego rezultatu. Jeżeli macie jakiś pomysł to czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zna ktoś może tego kilofazera?http://allegro.pl/yamaha-fazer-fzs-1000-2001rok-bezwypadkowy-i1273872624.htmlCo moglibyście o nim powiedzieć patrząc na same zdjęcia?2 miechy temu rozbiłem swojego FZS 600 i to jest chyba właściwa okazja, żeby kupić większego brata :DSwoją drogą, może ktoś będzie zainteresowany kilkoma akcesoriami, jakie mi zostały po sprzedaniu Fazerka:http://forum.motocykle.slask.pl/gielda-motocyklowa/32/14987/page/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, na wstępie nie bede ukrywał ze jestem totalnym leszczem jeżeli chodzi o jazde na motorze i związane z nim sprawy mechaniczne. Zdecydowałem się na zakup pierwszego motocykla i wybór najprawdopodobnie padnie na fazer'a o pojemnosci 600cm3. Interesuje mnie wersja z owiewką, rocznik powyzej 2006, czarny lakier i czarna rama, cena 14k-15k zł. Bardzo proszę o pomoc w wyborze, wszelkie rady i sugestie. Poniżej wklejam link z motocyklem którym jestem bardzo zainteresowany, jednak jest to sprzet wystawiany poraz n-ty, bez przebiegu i w atrakcyjnej cenie. Chciałbym pzonać Wasze opinie na jego temat. LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali swoje;]Też zastanawiałem się nad tymi sprzętami(tylko zamiast GSX-R myślałem o Z750) i kupiłem F4i Sport. Dopiero mam ją kilka dni, ale jak na razie wydaje mi się, że dokonałem Słusznego wyboru.Tylko, czy zmieniając moto nie chciałbyś pójść w sprzęt trochę mocniejszy od obecnego, a nie tylko młodszy? Bo klasa i moc YZF600 vs F4i jest praktycznie ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.