Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Vfr


Fredvfr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...)ja dziś kupiłem oponkę na tył, leżakowana Dunlop D220ST, zobaczymy czy warto było zaoszczędzić no i czy będzie jakaś różnica między 180 a 170 z tyłu
Ja się szarpnąłem na nówke sztuke Michelina Pilot Road 2 zobaczymy w tym sezonie czy warta swojej kasy.Poprzednio miałem założonego Dunlopa Roadsmarta ale jakoś szybko mi się zużyła ta guma.Panowie i Panie tak nieco z innej beczki,poszukuje pewnego dupsa do mojego moto,może ktoś ma taki wynalazek na zbyciu.Mianowicie chodzi mi o to takie "oczko"(niewiem jak bardziej fachowo to nazwać,obejma?)znajdujące sie na wahaczu i zabezpieczające przewody hamulcowe przed wkręceniem sie w koło,ma ktoś coś takiego na stanie?Albo wie z czego by to można podpasować,ew jakiś zamiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

koledzy z vfr może to nie miejsce na taki pytanie ale jak sie sprawiają wasze maszyny . nie ukrywaw że chciałbym zamienić już mojego fazera na vfr800 z tym że niewiem czy kupić z przed czy po2001r ta z 2002 roku mi sie bardziej podoba ale słyszałem że ta starsza jes lepsz i podobno ma rozrząd na kołach. do którego rocznika jest taki rozrząd pozdrawim i z góry dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich. Właśnie wymieniłem moją kawe 636 na vfr. Wracałem w paskudną pogode i z kuframi ale muszę powiedzieć że z właściwości jezdnych vfr jestem zachwycony. Miałem kilka motocykli ale chyba dopiero teraz trafiłem w to co naprawde chciałem. Dołanczam do grona posiadaczy vfr-) pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie pochwale od tygodnia jestem szcześliwym Posiadaczem v-teca zakupiony po prawie roku poszukiwań.Jak narazie zrobiłem nim niewiele ale już widze ze to jest to ,a latam już na moto ponad 20lat.W miedzy czasie sprzedałem swojego bandite koledze i zakupiłem innego starszego zeby było czym latać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam jestem posiadaczem V-ki od jakichs 2.5 miesiecy zrobilem na niej 2870 km teraz odpoczywa i powoli zaczynam sie brac za jej image PS czy nie znacie gdzies w okolicy miejsca gdzie moge zakupic owiewki caly komplet o chce image szaty kolorow zmienic to nie bede latac starych przeszlifowanych :> Honda vfr 750 rok 1995 pozdrawiam i thx za pomoc z gory:> Post edytowany: 30.09.2010 13:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.