Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki Gsr 600


ala

Rekomendowane odpowiedzi

Liero: jestem ciutkę niższy - 190 - i czasem mnie łapią skurcze w biodrach. Tylko że nie wiem czy to przez podkurczenie nóg czy przez mało aktywny tryb życia :) Nogi mi nie cierpną, czasem tylko obciska ochraniacz kolanowy po dłuższej jeździe. Jeśli chodzi o wygodę to wzrost nie stanowi problemu. Za mały tez nie jest, nie obijasz kolanami o kierownicę, bez obaw. Jedynie możesz wyglądać jak na "za małym" sprzęcie ale ja osobiście mam w dupie co o mnie ludzie myślą. Ważne że moto jest zacne i daje masę przyjemności. podsumowując - bierz sprzęta.

A plus naszych gabarytów jest taki, że swobodnie i pewnie możemy się podeprzeć nogami na postoju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Na co szczególnie zwracać uwagę podczas poszukiwań GSR 600 ?

Po internecie krążą legendy o pękających ramach etc. to fakt czy mit ? w którym miejscu sprawdzać ramę 

Bardzo proszę o rady, gdyż w tym tygodniu mam zamiar kupić GSRa i chcę obejrzeć kilka sztuk z najbliższej okolicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć pękają w okolicach główki ramy http://smg.photobucket.com/user/fastfitter/media/GSR%20600%20Frame%20breakages/p1000265modzp6.jpg.html Ponoć czarna rama mocniejsza.Jak jest naprawdę wie tylko Suzuki.Zdaje się,że nawet wydusili z siebie jakieś oficjalne dementi w tej sprawie,że nie widzą problemu. Z drugiej strony po dzwonie czy nieumiejętnym lataniu na kole pęknąć można wszystko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co szczególnie zwracać uwagę podczas poszukiwań GSR 600 ?

Po internecie krążą legendy o pękających ramach etc. to fakt czy mit ? w którym miejscu sprawdzać ramę 

Bardzo proszę o rady, gdyż w tym tygodniu mam zamiar kupić GSRa i chcę obejrzeć kilka sztuk z najbliższej okolicy 

Fakt i mit zarazem. Fakt bo zdjęcia nie kłamią, mit bo pękły wskutek uderzenia w coś. To trochę tak, jakby mieć wątpliwości do teleskopów że się wyginają pod silnik ;) Owszem, wyginają ale przy zderzeniu. Po internecie krąży jeszcze większa masa filmików pokazujących jak zacny to jest motocykl. No ale nie od dziś wiadomo, że negatywne informacje roznoszą się 10 razy szerzej niż pozytywne.

Zwracaj uwagę na to, co w każdym innym motocyklu - czy są oryginalne lusterka, kierownica, klamki, migacze (szczególnie tylne), uchwyt pasażera, podnóżki i pedały, czy malowany na nieoryginalne kolory, luknij na nieszczęsną główkę ramy, przy dolnym łożysku. To tam zaczyna się ewentualne pęknięcie. Przy okazji widać tam czy nie są uszkodzone/spiłowane ograniczniki skrętu. Warto zdjąć siedzenie i sprawdzić czy tylna część ramy nie była prostowana. Zwróć uwagę czy naklejki na baku i boczkach są w fabrycznym ustawieniu, zajrzyj do baku czy nie ma rdzy. Zerknij od spodu na podnóżki pasażera - jeżeli są przytarte to znaczy że moto leżało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Macie jakieś manuale serwisowe?

Szukam i nic nie mogę znaleźć. Dzisiaj pierwsza jazda ok 30 km - Jestem niski 173cm i kiera jest dla mnie jakaś za wąska i za niska (ciężko manewrować przy wolnej jeździe).

Silnik super - dużo wybacza (nieumiejętne zmiany biegów - nauka skrzyni etc). Elastyczny przy spokojnej jeździe - do pałowania wiadomo trzeba redukować.

Ogólnie moto na 4+ za kierownicę. No i jak dla mnie to ciężki skurczybyk. Gladius też niby ciężki ale jakoś go opanowałem szybko.

Jeszcze dam szansę tej kierownicy jak się nie przyzwyczaję to idzie na wymiankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.