Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szkoła W Gliwicach, Lub W Rybniku


Krycha_N

Rekomendowane odpowiedzi

Cześćteż szukam dobrej szkoły, chce się zapisać jak najszybciej i zależy mi na szkole w której kursant nie będzie olewany (złe doświadczenia z kursu na kat. B ). Jaką szkołę polecacie i podajcie proszę może od razu też instruktora do jakiego najlepiej się zapisywać, bo to tez rożnie bywa nawet w jednej szkole. Może być szkoła w Gliwicach lub w Rybniku - zależy mi na podejściu łopatologicznym bo jak na razie motocykle znam głównie ze zdjęć no i byłam tez na tej ostatniej wystawie w Warszawie - to się dosiadłam do paru motorków Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robiłam swoje prawko na A 4 sezony temu u Jacka Prochonia w POL-KURSIE i sredecznie wszystkim polecam tego gościa !!!Jacek ma podejście, gdyz zamiłowania jest motocyklista i na kursie śmigał razem ze mna na swoim 2-gim moto i oprócz tego, że przgotował mnie do egzaminu to nauczył mnie tez wielu przydatnych rzeczy, które cały czas wykorzystuję podczas jazdy na 2oo Jak chcesz to dam Ci tel do niego na PW ?Pozdrawiam,AsiA Divera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, już telefon do pana Jacka wykonany. Następny kurs zaczyna się po świętach:)-może jeszcze pojezdze w tym sezonie:)))) Pozdrawiam!
Pozdrów Jacka serdecznie ode mnie i daj znac jak Ci kursik idzie i kiedy zdasz egzamin, to sie umówimy na jakiegoś wspólne śmiganko Pozdrawiam,AsiA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Tylko POL-KURS. Goście świetnie wykładają,zwracaja uwage na detale, ktore inne szkoły olewają, ucza jak się pewnie poruszać po drogach a w przypadku niewystarczających umiejętności nie puszczają na egzamin(moim zdaniem plus). Jeden z nim w drogówce pracuje więc zna wszystkie tajniki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

Chciałbym się zapisać do jakiejś szkoły nauki jazdy w Rybniku żeby zrobić prawko Kat.A Jak na razie nie wiem którą szkołę wybrać.Co sądzicie o szkole K2?Jakie macie opinie na jej temat?Robił ktoś tam prawko?Jeśli wybrałem zły temat lub powinienem stworzyć nowy to sorki ale uznałem że tu będzie dobrze jak napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich :D

Chciałbym się zapisać do jakiejś szkoły nauki jazdy w Rybniku żeby zrobić prawko Kat.A Jak na razie nie wiem którą szkołę wybrać.Co sądzicie o szkole K2?Jakie macie opinie na jej temat?Robił ktoś tam prawko?Jeśli wybrałem zły temat lub powinienem stworzyć nowy to sorki ale uznałem że tu będzie dobrze jak napisze.

Witam ja zrobiłam kurs w K2 w Rybniku i jak najbardziej polecam tą szkołę :)bardzo dobre podejście do kursantów, szczególnie pan Kuba, który także jest z zamiłowania motocyklistą i świetnie wszystko tłumaczył. Prawko zdane za pierwszym razem czyli efekt jak najbardziej pozytywny :D Pozdrawiam :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam Wszystkich :)

ja osobiście z czystym sumieniem mogę polecić OSK GOLOMB w Gliwicach. Instruktor - Jacek. Facet jest naprawdę świetny w tym co robi. na placu po uczy nie tylko "ósemki" i slalomu, ale generalnie pokazuje jak balansować ciałem na motorze, naprawdę oswaja z maszyną. Dla kogoś kto wcześniej nie jeździł na moto to świetna sprawa. Sam robi kurs egzaminatora więc zna wszystkie najnowsze przepisy, zwraca uwagę na błędy które mogą być przyczyną oblania examu.

Motor honda cbf 250 - w dobrym stanie, nie jakiś skatowany. Przyjemnie się jeździ.

I przy tym niedrogo! a to też istotny punkt :)

Naprawdę szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześćteż szukam dobrej szkoły, chce się zapisać jak najszybciej i zależy mi na szkole w której kursant nie będzie olewany (złe doświadczenia z kursu na kat. B ). Jaką szkołę polecacie i podajcie proszę może od razu też instruktora do jakiego najlepiej się zapisywać, bo to tez rożnie bywa nawet w jednej szkole. Może być szkoła w Gliwicach lub w Rybniku - zależy mi na podejściu łopatologicznym bo jak na razie motocykle znam głównie ze zdjęć no i byłam tez na tej ostatniej wystawie w Warszawie - to się dosiadłam do paru motorków Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

Ja polecam OSK LIDER z Gliwic na Zwycięstwa... szybko, tanio i przede wszystkim skutecznie... :))) ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM! :)))) NAPRAWDE POLECAM I PYTAJCIE O PANIA MAGDE ONA NIE OLEWA KURSANTÓW!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilam prawko w tym roku.. i polecam z pelna odpowiedzialnoscia OSK LIDER instruktor- Magda. Laska ma ok 30lat a sama jezdzi juz ponad 10. Jak ona sie za kursanta wezmie... to nie ma bata zeby oblal! Ja zdałam za pierwszym. Na luzaka spokojnie.. bez stresu z pelna wiedza w temacie.. a pierwszy raz w zyciu siedziałam na motocyklu na kursie :D Przede wszystkim szybko tanio i skutecznie! Jesli nie chcecie placic za dodatkowe jazdy i egzaminy.. idzcie do Magdy ona was tak nauczy ze po kursie nie bedziecie mieli obaw wsiasc nawet na 8-setke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

robilam prawko w tym roku.. i polecam z pelna odpowiedzialnoscia OSK LIDER instruktor- Magda. Laska ma ok 30lat a sama jezdzi juz ponad 10. Jak ona sie za kursanta wezmie... to nie ma bata zeby oblal! Ja zdałam za pierwszym. Na luzaka spokojnie.. bez stresu z pelna wiedza w temacie.. a pierwszy raz w zyciu siedziałam na motocyklu na kursie :D Przede wszystkim szybko tanio i skutecznie! Jesli nie chcecie placic za dodatkowe jazdy i egzaminy.. idzcie do Magdy ona was tak nauczy ze po kursie nie bedziecie mieli obaw wsiasc nawet na 8-setke

Też tam robię kurs, i póki co mogę godnie polecić. Jeśli chodzi o teorię to bardzo polecam wykłady p. Emilii ( wykłady prowadzone rzeczowo i w bardzo miłej atmosferze ) Naprawdę , czysta przyjemność . p. Magda nr 1 ,kobitka z charakterem ( nie radzę jej lekceważyć :D ) ale osoba rewelacyjna z dużym doświadczeniem, aż miło uczyć się od takiego motocyklisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja natomiast robiłem kurs w czymś takim jak L-Szkoła na Jagiellońskiej. Zachęcił mnie ten wiszący od lat motorek.

Co się tyczy teorii - to przydałoby się szanownej Pani Wykładowcy trochę więcej praktyki niż sama jazda L'ką i dojazdy do pracy. I trochę mniej arogancji szczególnie w tematach, w których jej wiedza jest dziurawa jak sito.

Natomiast Starszy Pan Motocyklista, gdyby uczył prowadzenia łodzi podwodnej, to efekt byłby podobny. Oczywiście najpierw musiałby przeczytać instrukcję obsługi.

Szkoda, że nie wszedłem na to forum wcześniej. Teraz pozostaje nabierać doświadczenia samemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

NIe wiem czy tak można nie chcę dublować postów , mieliśmy z moją drugą połową ten sam problem gdzie- byle było dobrze. Jesteśmy z Gliwic chcieliśmy się załapać na prawko jeszcze na starych zasadach . Zupełnie przez przypadek znajomy znajomego polecił nam Szkołę w Gliwicach "Adrenalina". Z lekką obawą bo zależało nam na czasie zaczeliśmy robić w połowie września 2012 r i udało nam się za pierwszym podejściem co prawda egzamin mieliśmy praktyczny  na początku listopada i były obawy że sypnie śnieg i niestety nam się nie uda. Ale nie o tym chcę pisać polecam przez duże P tą szkołę ,instruktor z prawdziwym zaangażowaniem - motocyklista,a nie jakaś popierdułka .Uczył nas nie wiem czy też mieliście takie rzeczy na szkoleniu jak przeciwskręt czy jazdę na kolanku ,kazał mi jeżdzić nawet na stojąco na siedzeniu muszę powiedzieć że 20h to mało ale dało mi to dużo. Przedewszystkim różnorodność sprzętów od 125,250,500, 600 on sam jeżdził z nami na swoim sprzęcie. Aha dostaliśmy dodatkowo dużą żniżkę jako kursanci na zakupy w sklepie Ratka Motocykle w Mikołowie.Polecam i  Pozdrawiamy Artura z Adrenaliny. Życzę wszytkim forumowiczom takiego instruktora .

 

Pozdrawiam Goja

post-202647-0-80097500-1365279912_thumb.

post-202647-0-80097500-1365279912_thumb.

post-202647-0-80097500-1365279912_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.