Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc W Wyborze Szkoły


val

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo proszę o komentarze bikerów z okolic ROW na temat tutejszych szkół jazdy, szczególnie tych którzy robili kurs w niedalekiej przeszłości...słyszałam że w Rybniku "Kursor" ma niezłą opinię i "LOK" a w Wodzisławiu Śl "Ryś" . Doradź cie proszę gdzie się wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Kursora średnio polecam...w sumie wcale...Zapisałem się na zimę(listopad) żeby teorie mieć za sobą i tylko jak będzie pogoda zacząć jazdy. Pogoda w 2008 roku była super dość wcześnie(chyba luty), jednak na egzamin zapisywałem się dopiero w maju wyjeżdżając kilka godzin. Powodem wszystkiego było to że motor(GN) zimował i jazdy były możliwe dopiero w kwietniu a potem jeszcze zaczęły wchodzić CBF'ki jako maszyny egzaminacyjne. Czasowo wyszła tragedia ale zdałem za pierwszym, to jednak jakiś plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem pod koniec roku 2009 egzamin na A i na C, oba za pierwszym razem :-) uczyli mnie "Andrzej i Syn". Tu masz ich www:http://www.as-rybnik.pl/ Naprawdę polecam, super szkoła! Wysoka zdawalność, super instruktor :-)
Również zdawałem u nich A C oraz CE. Polecam jak najbardziej, mają sprzęt ten sam co na egzaminie no i dobrze Cie nauczą. Jak co to pisz sie do Grzesia. Powodzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja chodziłam do K2 i NIE POLECAM ! Kompletna porażka, liczy się ilość a nie jakość, instruktorzy sami nie wiedzą co obowiązuje na egzaminie, przez 30 godzin nie miałam połowy rzeczy! Dodam jeszcze że uczyło mnie 4 instruktorów, każdy inaczej wiec proszę sobie wyobrazić! DNO dno i jeszcze raz DNO !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chodziłam do loka, zapisałam się w Łaziskach a jazdy miałam w loku w Żorach. Żeby coś złego mi się stało to nie powiem. Też miałam z kilkoma instruktorami (w sumie dwoma). I co z tego? Każdemu coś innego się przypomniało i w rezultacie miałam wiadomości plus minus kompleksowe.W każdym razie na jazdy nie mogłam się doczekać i wykorzystywałam swój czas maksymalnie.Mogę spokojnie ich polecić.Bym zapomniała! Jest bezstresowo... o ile na jazdach może w ogóle być bezstresowo bo wiadomo... Faceci są opanowani i konkretni, tłumaczą do znudzenia (albo to ja do znudzenia pytałam? ) A i moplik fajny (ybr250).Co najważniejsze: na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Jak coś to dysponuję namiarami na mojego boskiego intruktora W końcu... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.