Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomozcie Gdzie Kurs Dg, Sosnowiec, Bedzin?


evelinepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Wszystkich,Mam 26 lat, jestem amatorka jesli chodzi o motocykle ale zawsze je uwielbialam.Od dawna marze o prawku. Jestem z Dabrowy Gorniczej szukam wiec jakiegos osrodka w DG lub okolicach, np Sosnowiec, Zagorze czy Bedzin ? Mozecie Polecic mi jakiegos sympatycznego, dobrego, cierpliwego, instruktora ktory nauczy wszystkiego od podstaw dziewczyne ktora nigdy nie jezdzila motocyklem ale ma motywacje do nauki i zdania jak najszybciej i pomyslnie swojego egzaminu. Moja sytuacja nie jest ciekawa bo nie znam nikogo kto jezdzi lub ma motocykl wiec musza wystarczyc mi kursy, czy wystarcza ?Nie posiadam tez swojego ubioru motocyklowego na kurs.Prosze was o pomoc, pomozcie mi dalaczyc do waszego motocyklowego grona.P.S Jakie sa orientacyjne ceny kursow i egzaminow, i jak wyglada ich zdawalnosc ?Gdzie najlepiej zdawac, biorac pod uwage ze jestem z DG.Pozdrawiam Was i licze na pomoc .Ewelina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.almar40.republika.pl/ Ośrodek nauki jazdy z Dąbrowy Górniczej. Robiłem tam A i B, zdałem obie za pierwszym razem. Miła atmosfera ;) dobrze wszystko tłumaczą, uczą na takim samym motocyklu jaki jest na egzaminie. Moja sytuacja nie jest ciekawa bo nie znam nikogo kto jezdzi lub ma motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mam nadzieje ze uwzgledniles to ze nie mam o niczym pojecia i zalezy mi zeby dobrze mnie nauczono i w milej atmosferze.Jezeli bedziesz kiedys chetny pokazac mi cos i pomoc wiedza o motocyklach co pomoze mi pozniej w egzaminie to bedzie mi bardzo milo.EwelinaCzekam na opinie innych o osrodkach i dodatkowe opinie o ALMAR.Pozdrawiam.Ciekawe jak ja sobie dam rade z tak ciezkim sprzetem jak motor , jak mi gdzies upadnie to koniec ze mna ;D lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ja sobie dam rade z tak ciezkim sprzetem jak motor , jak mi gdzies upadnie to koniec ze mna ;D lol
evelinepl jak znam życie to chudsza ode mnie nie jesteś ( a ja jestem naprawde drobna) myślę, że nie powinnaś mieć problemu z opanowaniem cięzaru skoro nawet ja nie miałam poza tym proponuje poszperać na forum, gdzieś tu widziałam temat odnośnie sposóbów podnoszenia moto, z tego co pamiętam filmiki też były, przydatne w razie"w".Pozdrawiam.Ps. Co do Sosnowca, to słyszałam ze u Adama dobrze szkolą, aczkolwiek ja robiłam kurs w innym ośrodku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elcar w Będzinie ul Jedności http://elcar.prawojazdy.com.pl/index.php?site=4 . Mariusz, instruktor jazdy na motocyklu, prywatnie również śmiga na moto i zna temat, dobrze uczy, fajna atmosfera. Polecam, robiłem u nich A i B, zdanie za pierwszym, kilku moich znajomych co u nich robiło też pozdawało za pierwszym.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle propozycji i kazda rozna ze juz kompletnie nie wiem gdzie mam isc zalezy mi by zdac za 1 razem ale na to gwarancji nikt mi nie da, nie wiem czy mam predyspozycje dobre no a druga rzecz chce sie na tym kursie dobrze nauczyc, tak czy inaczej mysle ze po zdaniu bede potrzebowala sobie wykupic gdzies godziny dodatkowe zeby nabrac doswiadczenia, bo na zakup wlasnego moto poczekam dosc dlugo.Ktos slyszal cos o OSK Mariusz Zagorze ? Ucza tam na ciezkich motorach, i mowia mi ze jesli na takim sie naucze to egzaminowa hodna bedzie mi nie straszna hmmm....Swoja droga ciekawe kiedy zrobi sie w miare pogoda na rozpoczecie kursow praktycznych, bo marzec ma byc jeszcze snezny, oby nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

evelinepl jak znam życie to chudsza ode mnie nie jesteś ( a ja jestem naprawde drobna) myślę, że nie powinnaś mieć problemu z opanowaniem cięzaru skoro nawet ja nie miałam poza tym proponuje poszperać na forum, gdzieś tu widziałam temat odnośnie sposóbów podnoszenia moto, z tego co pamiętam filmiki też były, przydatne w razie"w".Pozdrawiam.Ps. Co do Sosnowca, to słyszałam ze u Adama dobrze szkolą, aczkolwiek ja robiłam kurs w innym ośrodku.
gdzie robilas kurs ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.