Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom - Zdane ^^


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

J/w . Egzaminator na luzie, udupił tylko 1 kolesia, który robił ósemki o promieniu 20m.Przy podpisywaniu dał grabe i powiedział: "tylko nie zapierdalaj" xD.Achh jazda na legalu jest 3x fajniejsza ;3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie 8 sierpnia czeka, powiedz Amek jak to jest z tym jakimś tam losowaniem, losowałeś coś dotyczącego obsługi motocykla w celu omówienia? Ósemka ma wyznaczoną strefę wjazdu i wyjazdu? Po powrocie z miasta słyszałem, żeby nie pchać się w tą samą drogę którą się wyjechało, prawdo to? Nie przyjrzałem się jak bylem ostatnio. Jak śmigałeś po mieście której strony się trzymałeś? Opisz w ogóle trochę tą trasę jeszcze ani razu tam nie śmigałem, uczyłem się rok temu na Gliwice... Musze godzinkę lub dwie pojeździć...I najważniejsze: jaka jest ta CBFka? Rozgrzewają ją chociaż? Ósemkę da rade na 1 czy trzeba 2 wbić... W sumie jeden ci*l ale stresuje się trochę... A-ha i o której zdawałeś?Dzięki z góry za wsparcie Aaaa no i gratulacje A ty goorny czemu masz jakieś UFO jako avatar, poprzedni był klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu "strefa wjazdu" znajduje się pomiędzy drugim, a trzecim słupkiem licząc od lewej: http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...mp;#entry450123Egzaminator wyłożył karteczki na taborecie, u góry była kupka z pytaniami w stylu olej, płyn itp, a na dole pytania związane z oświetleniem.Kazał wziąć po jednej kartce z obu zestawów i omówić. Mi padły olej silnikowy i światło stopu. Olej wiadomo, moto zimne, wykręcamy, wycieramy, wkręcamy, do pionu, wykręcamy i sprawdzamy czy jest pomiędzy min-max. Nie musiałem tego nawet dotykać. Światła stopu, wcisnąłem hebel przód, ręką sprawdzam czy świeci. To samo z nożnym.Na mieście z reguły jechałem w 1/3 szerokości pasa od prawej. Zamiast wjechać do ośrodka kazał zjechać na drugą stronę ulicy i na poboczu byłą przesiadka na następnego klienta.Egzamin rozpoczął się około 7.40. Moto już było ciepłe. Ten model akurat miał sprzęgło na końcu docisku, lekko krzywą kierę i stojąc nie wchodził luz. Było z 10-11 osób, zabawy na placu skończyły się przed 9. Potem 30min przerwy i na miasto, jeden kurs trwał około 19-23min + 5 min przesiadka i ubranie kolejnego klienta. Gdyby nie kumpel, który z racji swojego nazwiska był 3ci od końca to o 10 byłbym już w chacie .Mapka z trasą jest gdzieś na forum. Jedyna zmiana to mały objazd z racji przebudowy jednej drogi, ale to żadna tragedia. Uwaga zaraz po wyjeździe z ośrodka na główną drogę w stronę centrum. Po 50m na wysokości kolan jest ograniczenie do 30km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.