Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sosnowiec - Gdzie Na Kurs ?


Woju

Rekomendowane odpowiedzi

Jak rozpoznać nowy druk ? Mam coś ze sobą jeszcze zabrać ?Przez telefon Pani poinformowała mnie by przyjść przed wykładem żeby zdążyć się zapisać oraz żebym wziął zaliczkę,zapomniałem zapytać czy mam coś ze sobą jeszcze zabrać.Może śmieszne pytania ale skąd mam wiedzieć ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem po pierwszym spotkaniu, materiałów nie dostałem bo nie było i dopiero w poniedziałek w pon jest też lekarz , dostałem numer do P. Wojtka mam zadzwonić i umówić się na jazdy po jakiś 2-3 spotkaniach, tylko nie wiem jak to jest bo na ulice mogę wyjechać jak napiszę wewnętrzny to do tego czasu będę miał jazdy tylko na placu ? Nie chciałbym zmarnować wszystkich godzin na plac tylko.Trochę się pogubiłem I gdzie lepiej zdawać Katowice czy D.G ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj materiały http://www.szkoleniekierowcow.pl/index.php...77a1fdc2f324319jak powiedziałem że jestem na kat A to wymieniono mi płytę z pudełkowej na http://www.szkoleniekierowcow.pl/index.php...77a1fdc2f324319Zawartość materiałów wszystko na B jestem trochę zawiedziony bo nie ma nawet wzmianki o moto, a puszkarze dostali ładny opis paru modeli samochodów itp.Dzisiaj muszę zadzwonić i umówić się na jazdy, może mi ktoś napisać na czym zdaje się w D.G i Katowicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem godzinę zabawy Pan Wojtek trochę się na mnie powkurzał ale potem było już w miarę, na koniec powiedział że jak na pierwszy raz to jest bardzo dobrze więc trochę mi ulżyło.Parę razy się zapomniałem i puściłem sprzęgło gdy się zatrzymałem(za dużo roweru ) więc trochę go odpalałem, na początku zanim ruszyłem jeszcze to się przewaliłem z nim xD ale nie tak do końca, pojeździłem kółka potem doszły kierunkowskazy ale slalom i kierunki to trochę za szybko jeszcze dla mnie ledwie włączę i wyłączę to już trzeba kolejny włączać, a nie wyczułem jeszcze motocykla tak żeby jechać sobie powoli i żeby mi nie zgasł, na ósemce trochę za bardzo mnie przechyla i parę razy podparłem się nogą i to tyle atrakcji na pierwszy raz Jak jeździłem to ciągle myślałem o tym żeby się z nim nie wywalić przypadkiem.Niestety od 15 lipca Pan Wojtek ma urlop i przez 2 tyg będę bez jazd i potem z powrotem będzie stres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha od środy mnie męczy taka angina że mówić nie mogę,wczoraj nie poszedłem na kurs ciągle 39 stopni gorączki, na szczęście przechodzi mam nadzieję że do poniedziałku już będzie w miarę bo mam jazdy Jeśli Pan Wojtek od 15 ma urlop to rozmyślam nad pojechaniem na wieś pożyczeniem od kogoś moto i ćwiczeniem gdzieś na pustkowiu,albo namówię szwagra żeby kupił sobie do domku na wieś jakąś jawkę czy wsk.Bo przerwa może krótka ale jak się uczę to raczej nie za dobrze żeby mieć takie przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Ja też robiłem w DG. Trasa śmiesznie łatwa. a co do ośrodka szkolenia to polecam ADAMA w

SO. Wojtek tzn gość który tam uczy zna się na rzeczy, co doskonale było widać po poziomie innych zdających. Nie powiem było kilku chłopaków którzy bardzo dobrze śmigali, ale część zdała tylko dlatego, że egzaminatorowi się spieszyło, nie piętnuje ich bo wiem jak stres działa na człowieka. W grupie w której byłem zdali wszyscy. Także do przodu jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.